Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Wictor


Wictor
senior tag

34e Ft... :D Ilyenkor felmerül bennem a gondolat, hogy ezek nem csak telefont felejtettek el gyártani, hanem a számokhoz sem értenek.

4, azaz négyezer Forintot sajnáltam egy használt Champ I-re, és akkor ez sem sokkal különb nála, csak nagyobb a kijelző (meg ugyanakkora felbontás)...

[ Szerkesztve ]

(#2) Matada2.3 válasza Wictor (#1) üzenetére


Matada2.3
veterán

+1 :DDD :DDD

Finn the human

(#3) BossBoss


BossBoss
őstag

Nem igazán tudom hova tenni. Ennyiért tényleg van jobb választás és ráadásul nem is forgalmazzák itthon. Szerintem ennek tükrében tök felesleges volt a teszt....

(#4) kaller1


kaller1
veterán

Felejtős, n+1-edik ilyen samsung. Ha nálunk is forgalmaznák, tipikus 10k-s prepaid kiadás válna belőle. Egyszer. :D

.::> <::.

(#5) tomatos


tomatos
aktív tag

Asszonynak karácsonyra kicsit olcsóbban vettem egy Y-t, függetlenül, ami droidos, gyorsabb, jobb és még alkalmazásbolt is van és persze tölthetsz is programokat rá és még futnak is a programok rendesen és kibírja neki 3 napig.

Szerintem ez egy különösen nem ajánlott plecsnit kap nálam!

Ha nem írnék vissza 24órán belül adatok közt megtalálod a számom! Viberen üzenetekre is válaszolok! Email címemet használhatod Hangoutsnál!

(#6) mszatesz


mszatesz
csendes tag

Nem szeretek ilyeneket írni, de mostanában egyre gyakoribb a cikkekben a nem elgépelésből származó helyesírási hiba... Most pl.: -nákolás... ˝használnák˝ ez azt jelenti, hogy ők hasznalnák!!! E/1-ben az úgy van, hogy használnék!!!

Nokia 5800 Xm Navi with spb shell 3.7.2 - Sennheiser MX270

(#7) sdd2


sdd2
veterán

A cikk jó lett viszont a telefon ezzel az árral megy a süllyesztőbe.

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

(#8) V.T.CS.


V.T.CS.
senior tag

én adok neki plecsnit: különösen fos.
ehhez a telefonhoz nem is lehet mást hozzáfűzni.
tesco-ban talán lesz 5000.-

(#9) #01696768


#01696768
törölt tag

Igazàn nem vagyok sznob, és most a techmàniàs énemet is félreteszem. De egyszerüen nem hiszem el, hogy 2012-ben az "àtlag" telefonfelhasznàlò erre vàgyik. Ha valamiért tùl bonyolultnak/dràgànak tartja az alap droidokat, akkor inkàbb valami stabil feature telefont ajànlanék neki, mivel a cikkben szereplö telefonhoz hasonlò okoskàk inkàbb fel fogkàk idegesìteni. Remélem, a rezisztìv kijelzö :Y elìràs, azt ma màr max az ellenségemnek kìvànnék. ;] Annakidején nézegettem egy pàr ilyen telefont, de szerencsére ma màr relatìve olcsòn is lehet valòban hasznàlhatò okostelefonokat kapni, ha pedig az ember nem akarja meghozni azokat a kompromisszumokat, akkor ezt a telefont sem fogja élvezni. Mostanàban amùgy is olyan jòpofa feature phone-okat làthattunk, azokban kevesebbet csalòdna az "àtlagfelhasznàlò".

(#10) #01696768 válasza V.T.CS. (#8) üzenetére


#01696768
törölt tag

:C

(#11) gybazsi


gybazsi
senior tag

Ha valaki mindenképpen érintős, de nem okostelefont akar, akkor is sokkal jobban jár szerintem bármelyik Touch & Tipe Nokiával, mint ezzel. 34k-ért meg már tényleg sokkal telefonokat is lehet kapni. Persze ebben az árban gondolom az is benne van, hogy itthon nem forgalmazzák hivatalosan.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#12) Silversting


Silversting
csendes tag

Ha ingyen adnák, akkor sem kéne! :W

(#13) gzbotii


gzbotii
veterán

Az a baj, az ilyen keszulekkel, hogy sokan megveszik. Aztan 100-bol 8 ember falhozvagja egy heten belul, a "tapi" miatt. A maradekbol is megutalja 30 es soha tobbe nem akar erintoset venni.

Mondjuk, valahol ez is jo. Valakiknek :U

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#14) sif85


sif85
tag

Úristen... WTF? :F :W

Ryzen 5 5600, 2x8 Gb DDR4-3200MHz Fury Beast RAM, Asrock B550M Pro Gigabyte 2080 SUPER Xiaomi Mi 11 Lite 5G

(#15) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez olyan semmilyen, pár éve még elment volna. Rezisztív kijelző, halálra unt formaterv... Inkább vennék egy hagyományos gombsoros valamit, mint ezt.

<< Heimdal >>

(#16) bwoay válasza mszatesz (#6) üzenetére


bwoay
nagyúr

mondjuk ez pont olyan hiba, ami simán származhat elgépelésből

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#17) JanFe


JanFe
aktív tag

Borzalmas, foleg az arat figyelembe veve...

"There is nothing permanent except change"

(#18) Potyka03


Potyka03
senior tag

Az oké hogy a Champ-el a Samsung aratott,aranyos mobil volt,erős akksival és telefonálásra használták,stb...stb...nekem is volt és nagyon szerettem.Sajnáltam hogy eladtam.Mind1.
De ezzel lejáratni a champ-et....ez a külső megjelenés csúnya neki,sztem :S Legalábbis az első champ-ből indulok ki,ami sztem sokkal jobb volt.

Nyiss a világ felé,és a világ is nyit feléd!

(#19) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

43e??Ok, köszönjük :W

18 éve a PH! lapcsaláddal!

(#20) mszatesz válasza bwoay (#16) üzenetére


mszatesz
csendes tag

ez igaz, bocsi...

Nokia 5800 Xm Navi with spb shell 3.7.2 - Sennheiser MX270

(#21) DS39 válasza Potyka03 (#18) üzenetére


DS39
nagyúr

adom, nekem is van Champ 1-em, két éve vettem újonnan 14 ezerért, az pont arra jó és elég amire kell, telefonálás, zenehallgatás, netezés Opera Minivel, egy-két java-s játék. és a kitűnő üzemidő még jött ehhez, amiért én megvettem, simán elmegy még ma is 4-5 napig egy feltöltéssel :)

de hogy ezt így 2012-ben miért kellett? legalább adtak volna más nevet neki. (egyébként már a Champ 2 is egy soványka utánlövés és ronda)

[ Szerkesztve ]

(#22) Ricardo


Ricardo
félisten

Használni nem vennék, telefon hajító versenyre meg drága :(

(#23) #19158016


#19158016
törölt tag

Kisöpörték az alkatrészraktár hátsó sarkát, meg ami be volt esve a polc alá úgy két éve, oszt ez jött ki belőle.Megértem, teljesen le vannak gatyásodva így hát kell a lóvé.... :F

(#24) dynamicrossh


dynamicrossh
tag

34000? Nézem a dátumot, de nem április elseje van :D

(#25) manoarc


manoarc
senior tag

Up a "jó" árnak :D

{。^◕‿◕^。}

(#26) NathanCullen válasza Neurotoxin (#19) üzenetére


NathanCullen
senior tag

43e??Ok, köszönjük

Nem. "Csak" 34e.

Használtam már iPhone-t és iPad-et is Media Markt-ban, tehát ne jöjjön senki se ezzel. - fcsabika1

(#27) Löncsi


Löncsi
őstag

Ár/érték aránya 1 pont

Ergó, vegyetek csúcskategóriás készüléket, még az is jobban megéri az árát. :DDD

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#28) daniel909


daniel909
addikt

Milyen izgalmas lehet egy ilyen tesztet megírni... :)
Amúgy annyira nem rossz, mondjuk 20K-ért egész jó ajánlat lehetne.

YoTube csatornám (nem csak tech) https://www.youtube.com/channel/UCuHjE5-zXaFdto2QQaNW5HQ

(#29) Ricardo válasza daniel909 (#28) üzenetére


Ricardo
félisten

Ez még annyit sem ér meg. Ez már az a kategória ahova nem szabadna érintőt rakni.

(#30) Armagedown


Armagedown
őstag

Miért kellett rá az a chat on felírta , anélkül is nagyon ronda
Már csak az hiányzott rá , így is elég baja van neki :)

[ Szerkesztve ]

“If you don't read the newspaper, you're uninformed. If you read the newspaper, you're mis-informed.”

(#31) V.T.CS. válasza daniel909 (#28) üzenetére


V.T.CS.
senior tag

akkor vegyél champ 1-et, nem sok a különbség.
én szerzek neked 20-ba. :)

(#32) PH-User


PH-User
addikt

Szerintem elég hurkalé lett, de lesznek, aki ezt is megveszik. :U

''Amíg szól a zene muszáj felkelni és táncolni.''

(#33) #43960832


#43960832
törölt tag

12-15 ezer ft-ot ér.

34? :Y

(#34) Vadmeggy


Vadmeggy
aktív tag

Szerintem ezeket a szar telefonokat valami random generátorral készítik. Beírják milyen hardverek porosodnak a polcokon a gép pedig összesorsolja őket. Mi lesz a következő low-end készülékben? VGA kamera?

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#35) X3B6O0X válasza #19158016 (#23) üzenetére


X3B6O0X
aktív tag

Hmm, nem is tudtam, hogy a több fronton is sikeres Samsung le van gatyásodva... :))

"...a vörös árnyalatú gombok azonban nem kaptak háttérvilágítást, viszont fényvisszaverő festést igen, ami persze jópofa, de pont sötétben annyit ér, mint egy tetszőleges politikus vagyonnyilatkozata" © Bog

(#36) 0xmilan válasza Vadmeggy (#34) üzenetére


0xmilan
addikt

VGA? ..Ugyan. CIF, de abból rögtön kettő, így ráírhatják majd, hogy 3D képek készítésére alkalmas..
Remélem nem olvasnak MA-t, nem akarok ötleteket adni.

(#37) parkr


parkr
őstag

ez tényleg elég vicces...
25-ért van Star II nagyobb kapacitív kijelzővel, meg wifi-vel

(#38) #43960832 válasza parkr (#37) üzenetére


#43960832
törölt tag

Szolgáltatónál 16-ért is. :U

(#39) Vadmeggy válasza 0xmilan (#36) üzenetére


Vadmeggy
aktív tag

:C :C

Ha szélesebb lenne, lehetne gyúrópad. Rajta tricepszezne egész Európa.

(#40) nicu71


nicu71
addikt

már az első képről láttam hogy itt valami különösen nagy disznóság derül ki,a sokadik béna egyensamsung ,ez esetben pofátlan árazással :W

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#41) Moleman válasza nicu71 (#40) üzenetére


Moleman
addikt

Eddig még nem volt olyan eset, hogy ne lett volna pofátlan az árazásuk, de ez tényleg őrület. :D

(#42) paranoir


paranoir
csendes tag

Nem értem, mire jó ilyen telefont kinyomni, jó persze, Indiában okés (bár ott se hülyék élnek feltétlen), és nem is az EU-ba szánták, de akkor is tré. Samsung zártrendszeres telefonból a napokban volt itt az a szép candybar, az menő, ez max könnyű testi sértés elkövetésére hasznos.

(#43) staccato


staccato
tag

na ez ennyiért vicc

üdv

(#44) raper


raper
senior tag

Ha egy cég felér a csúcsra, akkor már más gondolatok is forognak a vezetőik fejében. A még több profit, még több profit. Ez ennél a "nemminősítem" telefonnál is jelentkezik már. :(

(#45) fatal`


fatal`
titán

Mi ez a fos :F :F Az ára meg.. lol :D

[ Szerkesztve ]

(#46) pumpedlix


pumpedlix
tag

Necces mobil vicces áron :DD

(#47) mark77


mark77
tag

Ez kihagyható lett volna.
Az S5610 Primo után ez egy gyalázat.
Inkább ez:
http://mobilarena.hu/teszt/samsung_s5610_primo_prima_primissima/bevezeto_tartozekok.html

És kicsit olcsóbb is.

Cannibal Corpse

(#48) juuzer


juuzer
addikt

Nem tudom, szerintem a sima champnél talán annyival jobb, hogy nagyobb a kijelzője? Mondjuk hogyha nem kerül itthon forgalomba akkor végülis mindegy. Édesanyámnak és édesapámnak nézegetek olcsó, androidtól mentes érintős telefont. De akkor már sima champ. Vagy star II. De még az s5230-at is potom pénzért dobálják ma már.. amiért x éve még 45 ezret kellett kicsengetni :D

[ Szerkesztve ]

Vamos a la playa.

(#49) Namelesske


Namelesske
addikt

Szép kontraszt a Galaxy S /// mal :D

Ha érdekel amiket csinálok: shorturl.at/inoxV

(#50) sdd2 válasza Ricardo (#22) üzenetére


sdd2
veterán

Arra ott a 6310-es Nokia aminek utána semmi baja sincs :DDD

Jó térerőt mindenkinek. iPhone 15

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.