Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tálydi


Tálydi
senior tag

Nos, a képeken mintha egy kis fémes jelleget is kapott volna :U

Eeeeh, what’s up, doc?

(#2) Cyberpunk válasza Tálydi (#1) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Hát nem túl jó a kép nehéz megítélni. Bár úgy lenne, legalább a hátlap lehetne fémből:D

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#3) zola8van8 válasza Tálydi (#1) üzenetére


zola8van8
tag

Szerintem írták volna, de reméljük
A külső méretei érdekelnének, hogy változtak a nagyobb kijelző miatt

(#4) Tálydi válasza Cyberpunk (#2) üzenetére


Tálydi
senior tag

Igen, a kép elég ps-elt kém fotó stílusú :) De én merek bizakodni :K .

Ja igen, és az a hülye adatforgalmas dolog is jó cucc benne :DDD

[ Szerkesztve ]

Eeeeh, what’s up, doc?

(#5) Maxentius


Maxentius
addikt

...és még még mindig WVGA. Azért 4,3" felett már illene 720p-s felbontást berakni szvsz. De legalább a mostani S2-tulajoknak se kell irigykedniük h nagyobb a felbontás az LTE-s variánsban. ;]

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#6) zsirfecske


zsirfecske
addikt

bika vas, kár hogy az lte még nagyon jövő idő. illetve akksi szempontból nem nagy kár :)

(#7) imisomogyi


imisomogyi
aktív tag

4,5"???? Lassan elérjük az 5-öt is! Nem is olyan rég az még egy tablet kategória volt! Vagy legalábbis nem telefon! Szerintem már a 4" is bőven sok! De hát nem én vagyok a vélközönség! Egyébként nem rossz ez a telefon!

(#8) Cyberpunk válasza Maxentius (#5) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Majd lesz WXGA is még az idén. Persze a Samsung által gyártott/fejlesztet SAMOLED-nél az már más kérdés.
Talán az SGS3 ha olyan lesz meg lesz benne fém. S persze ha az Apple nem tiltatja be design lopás vádjával;] Akkor veszünk egyet. A 4,5"-t is nyugodtan megtarthatják.

Az LTE az jó dolog lenne, de nálunk mikkor terjed az el? Persze épül + tervezik stb..

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#9) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

ez már kezd egy erőműhöz hasonlítani :D

All→M8

(#10) keIdor válasza Cyberpunk (#8) üzenetére


keIdor
titán

4.3 nálam már bőven a legfelső határ, nem tudom hova növelik még. 4.3' 1280x720-al nekem tökéletes lenne. Így talán tennék még egy látogatást a Samsung-hoz ha ilyen lenne a Galaxy S 3.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) Cyberpunk válasza keIdor (#10) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Mit tesz az a 0,2"+;] De a 4,3" az nekem is ideális főleg azzal a felbontással lenne az:)

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#12) keIdor válasza Cyberpunk (#11) üzenetére


keIdor
titán

Igen, utána meg mit tesz még +0.2, utána plusz +0.3 aztán el is értük az 5' méretet. Nevetséges.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#13) Cyberpunk válasza keIdor (#12) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem még az 5" is elmenne. Nagy kezem van + zsebem.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#14) keIdor válasza Cyberpunk (#13) üzenetére


keIdor
titán

Múltkor kezembe került egy Nokia, Touch & Type, azt hiszem C3. Furcsa volt már, hogy milyen kicsi. Nem kéne elmenni már az 5'-ig, kb. négyszer akkora lenne már, mint azok.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#15) Cyberpunk válasza keIdor (#14) üzenetére


Cyberpunk
félisten

Nekem már a DHD után a 3,7"-os volt Motorola Milestine-om kijelzője is kicsinek tűnik.

"You said you'd always be there for me.... but you're not..."

(#16) robertel


robertel
senior tag

Nekem a nexus s még éppen határkategória, némelyik rövidnadrágomban már kényelmetlen.
Igazából 4" szeritnem bőven elég egy telefonba, talán még 3.7 is, ezeken midnent lehet már.
Egyedül a túlnyúlásokon kéne lefaragni és ugye mivel android következő verziója már bekapcsológombon kiveül mást nem igényel igy várhatóan össze fognak menni majd a telefonok.
Azért nexus s-nek is alul felül van egy 1.5-2 cmes sáv amiken felül csak egy érzékelő meg a másodlagos kamera, alul meg az érintőgombok vannak. Ezek nem lennének, na az nagyon zsebbarát lenne már:)
Hozzáteszem igazából ilyenkor nyáron gond ez csak kcisit, mivel télen farmerzsebben is simán elvan, kabátzsebben meg pláne.
Mindegy, majd jővőre kdierül icecream után, hogy gyártók is úgy gondolják-e mint én:)

5" körül meg már szeritnem se telefonokról beszélünk, dell wp7es készüléke se véletlenül nem fogyott..
Ha már táblagép akkor minimum 7", de asszem ilyen nekem egy ideig biztos nem lesz, win8 megjelenéséig biztosan nem:)

[ Szerkesztve ]

„Mindösze három ember tudta egyetlen mozdulattal lecsendesíteni a Maracanãt: Frank Sinatra, II. János Pál és én" – Alcides Ghiggia ((((())))) Nexus S

(#17) Youri


Youri
veterán

Gondolom ez is csak USA only, T-Mobile, vagy AT&T :(

RTX ON

(#18) DeathAdder


DeathAdder
veterán

Szerintem még 4.3" fölé is lehetne menni nyugodtan, ha alul-felül lefaragnák a káva vastagságát és akkor szó szerint csak egy kijelzőt tartanánk a kezünkben, minimális vastagságú kerettel.

Nekem a 4.3" tökéletes (SGS 2), nem túl nagy és nem túl kicsi az én kezemnek pont ideális.
Zsebbe meg csak úgy nem vágom, mert ahhoz túlságosan féltem ,ahogyan az összes drága telefont is eddig :DDD

Gondolom majd ha szeptemberben kijön az új ájfon 4.2"-el teszem azt, akkor senki sem fog panaszkodni rá,hogy "túl nagy". (bár nemtom 3.5-ről ugranak-e ekkorát, ez csak egy példa volt)

Cikkhez meg, pár napja olvastam bizonyos Galaxy S II Hercules ( :DDD )-ről, bizonyára ez is az akar lenni :U

(#19) imisomogyi válasza DeathAdder (#18) üzenetére


imisomogyi
aktív tag

És azért nem mondja majd rá senki, hogy túl nagy, mert az SGS2-nek már 4,3 van!:P

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.