Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) peto.istvan


peto.istvan
aktív tag

Sziasztok!

Mi a véleményetek a készülékről? Szeretnék egy ilyet vásárolni. Előtte viszont jó lenne körbeérdeklődni. Most egy samu S5230 mobilom van. Mivel van egy cég is így jó lenne váltani egy olyanra ami kezel 2db sim kártyát. Egy cégest és egy privátot!

Nehéz használni a készüléket? Főként a hivás indítás, fogadás része érdekel!

:R

(#102) #92239104


#92239104
törölt tag

Hello, használ valaki C6712 telot Bluetooth headset-el??Mert nekem változó időközönként lecsatlakozik a füles mintha eltávolodnék a telefontol ,pedig az kb 1m -en belül van,ja Nokia fülest használok de lássa a telefon kapcsolódnak is sőt még telefonálni is tudok rajta,mi lehet a gond,talán nem egyezik a Bluetooth verziója?thx

(#103) Amantius válasza peto.istvan (#101) üzenetére


Amantius
senior tag

Használni semmivel sem nehezebb, mint bármelyik másik telefont. A hívás indítás, fogadás is ugyan úgy működik. A fogadáskor nyomsz egy felvesz gombot, a különböző kártyákhoz különböző hátteret, csengőhangot adhatsz, azonnal beazonosítható, melyik kártyát hívták. Az indítás szintén hagyományos módon működik, egy gombnyomással (a készülék oldalán) válthatsz a kártyák között és azonnal hívhatsz.
Én is sokat agyaltam, milyen kétkártyást vegyek, mert a környezetemben nagyon rossz tapasztalatok vannak a Samsung telefonokról (gyakori meghibásodás), de sajnos nem találtam olyan, nem Samsung kétkártyást, amit, meg is vettem volna.
15 éve használok mobilt (csak Nokiát), ütöttem, vágtam őket, gond nélkül mentek. A C6712-őm jelenleg szervizben van (3 hete, még nem került sorra. Elgondolkodtató. De legalább a Samu telefon-szervizesnek van melója). Először azt hittem szoftveres bánata van (állandóan csatlakozni akart a számítógéphez), de kiderült az USB csatlakozónál van a gond, talán egy gyenge forrasztás, ami manapság mondjuk minden elektronikus készüléket érint.

(#102) jencsik0
Én Nokia BH 104-es fülest használok. Valóban előfordult az általad említett probléma, de nálam elenyésző alkalommal. Ennyi a korábbi Nokia telóimmal is előfordult, nem tudom mi lehet a gond.

Nagy gáz, kis szerencse!

(#104) #92239104 válasza Amantius (#103) üzenetére


#92239104
törölt tag

Én már 5 éve használok dual simes mobilokat volt már Gigabyte ,Nokia de nekem a Samsungok jöttek be,mondom ezt azért mert már 5 dualos Samsungom volt D780,D880,D980,B7722,és most C6712 igazából egyikkel sem volt eddig semmi bajom,csak most ez a kis malőr de így is használható

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.