Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) gsc73 válasza kennyke (#50) üzenetére


gsc73
aktív tag

Ez engem is érdekelne, egyre több helyen látom...

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#52) Maxentius válasza SentryGun (#31) üzenetére


Maxentius
addikt

A legjobb az volna ha vmi Galaxy mini formában (is) és tudással dobna ki kétkártyásat Samu barátunk. :K

Samsung Galaxy S22 Ultra | JBL E65BTNC

(#53) Rusi válasza kennyke (#50) üzenetére


Rusi
senior tag

Nem kapható egyetlen hazai szolgáltató kínálatában, illetve a hazai elektronikai áruházakban, valamint a hazai Samsung márkaboltokban sem. Tehát hivatalos gyári magyar garanciával nem lehet beszerezni, mert a Samsung Magyarország semmilyen formában nem importálja ezt a modellt. Itthon csak szürkeimportban, külföldről beszerzett darabokat lehet venni, GSM boltokban, bolti garanciával. Tudomásom szerint egyébként ezen állapot nem is fog változni, tehát később se lesz hivatalos itthoni forgalmazás.

Mobilaréna (2010-2017)

(#54) gsc73 válasza Rusi (#53) üzenetére


gsc73
aktív tag

Hali!

Így már világos, DE

1: Nem kapható egyetlen hazai szolgáltató kínálatában........Ilyen nem is lesz,. erre nem is számítunk.

2: hivatalos gyári magyar garanciával nem lehet beszerezni........Tehát ha azt olvasom egy bolt honlapján, hogy 12 hónap bolti garanciával, 24 hónap Samsung garanciával akkor az hazugság?

3: Egyébként mi a bolti garancia hátránya? (van tippem, csak ne vagyok benne biztos)

Üdv:g.

+1: a szürkeimport illegális? Miért? (erre is van tippem..:)))

[ Szerkesztve ]

kedvenc szavaim: palack, flakon, kredenc, fridzsider, ibrik, trafik, szvetter, fregoli, rezsó, sparhelt, vájdling, szifon, gardrób, partvis, spejz, tégely, drót, abrosz, lavór...szocreál.

(#55) kennyke válasza Rusi (#53) üzenetére


kennyke
aktív tag

Értem, én is pont így tudom :)

Magyarországon a kártyafüggetlen mobiltelefonok túlnyomó része a Strong and Unique és a Rightphone kft-n keresztül kerül a boltok polcaira. Utóbbinál kapható: KLIKK

Hozzáteszem, nem reklám, mivel ez egy nagyker/forglamazó, és igen, közvetlenül a Samsungtól vásárolnak, és a Samsung mintaboltokat is ők szolgálják ki.
(Aki nem hiszi, utánajárhat, elég megnézni a telefon dobozán a forgalmazói matricát)

Nem kekeckedés, csak nem értem, mi alapján tudjátok, hogy hivatalosan elérhető-e a készülék. (Ezt a Samsung képviselő mondta?) Ha téves állítást írtok le, akkor a viszonteladó boltok tisztaságát kérdőjelezitek meg. Nem?

(#56) Rusi válasza kennyke (#55) üzenetére


Rusi
senior tag

Nos, a helyzet az, hogy a Samsung a készülék nemzetközi bejelentésekor kizárólag orosz piacos megjelenést említett. Tehát még az európai hivatalos megjelenés se volt biztos (bár általában nem szokták kihagyni), a magyarról pedig főleg szó sem volt. Így, hogy az egyik hazai nagyker hivatalosan behozza ezt a modellt, már nem kérdéses a hivatalos hazai forgalmazás. Persze hogy hol lesz kapható (az Edigitalnál már van pl.), az attól függ, hogy melyik bolt rendel tőlük, továbbá így GSM boltokban is felbukkanhat gyártói garanciával. Javítom a cikk ezen részét, némi mentség, hogy a hozzánk került darab is bolti garanciás volt, továbbá még magyar nyelv se volt benne (viszont lengyel használatival jött, tehát ott már tuti forgalmazzák egy ideje). Ami viszont biztos, hogy szolgáltatóknál tuti nem jelenik meg, ez sajnos a kétkártyás mobilok sorsa.

Mobilaréna (2010-2017)

(#57) kennyke válasza Rusi (#56) üzenetére


kennyke
aktív tag

Köszönöm a javítást, sajnos a Samsung ilyen téren tényleg nincs a helyzet magaslatán...
A jövőben ajánlom az általam linkelt oldalt, ami a forgalmazónál van, az tuti hivatalos :)

Egyébként tudomásom szerint minden nagyobb magyarországi áruházláncnál, műszaki szakboltokban kapható, vagy hamarosan kapható lesz (euronics, auchan, metro, media, saturn, edigital...)

(#58) NoFear77 válasza kennyke (#57) üzenetére


NoFear77
csendes tag

Több ismerősöm is ajánlotta, így én az ekdigitalnál vásároltam a C6712 készülékem, teljesen hivatalos, Samsung gyári garancialevéllel, 12 hónap garanciával. Csak ajánlani tudom ezt a telefont, a dual simes készülékek közül szerintem a jelenleg kapható legjobb készülék. Már régóta használok dual sim-es készüléket, egy D880-as készüléket cseréltem le, amelyik sajnos már több sebből vérzett, és nálam nagyon fontos volt, hogy valóban a két sim kártya aktív legyen a készülékben. Nagyon segítőkészek voltak a telefonos érdeklődésemre, és elmondták, hogy a jelenlegi Samsung készülékek közül ez a típus, illetve a B5722 "tudja" az active dual sim technológiát.

(#59) talibe2 válasza gsc73 (#46) üzenetére


talibe2
csendes tag

Teljesen egyet értek, nem ritka eset, én azért vettem 2napja 6712-őt, hogy ne keljen 2telefont cipelnem magammal, sajnos csak most utólag olvasom a fórumban, amit volt módomban személyesen is tapasztalni, hogy beszélgetés esetén a másik sim halott... ez így számomra semmit nem ér. Van egy eladó Samsung c6712 start II duos 2napos edigitalos telom eladó.

(#60) talibe2 válasza talibe2 (#59) üzenetére


talibe2
csendes tag

Hali!

2napja vettem és nekem nem tudja az activ dual sim-et. voltam samsung pontban, felhívtam a samsung-ot és azt mondták ,hogy tényleg nem tudja. Neked működik az hogy beszélsz az egyik kártyán és becsipog ha másikon keresnek?

(#61) cossie


cossie
csendes tag

Érdekel ez a telefon, de a neten csak angol nyelvű eladó példányokat találtam. Ugyanakkor PDF-ben a Sansung oldalán van rendes magyar nyelvű leírás a telefonról, gondolom akkor létezik hozzá hivatalos magyar firmware is. Mivel a GUI gyakorlatilag majdnem ugyanaz, mint a szimpla SIM-es StarII-é, gondolom ezek után létezik ehhez a készülékhez is. Persze nem gond az angol menü, de én használom a T9-et. Ezért lenne fontos számomra a magyar nyelvű firmware. Tudtok ilyenről vagy a KIES-el egy angol verzióra ráfrissíthető másik nyelv esetleg?

Köszi a válaszokat előre is!

cossie

(#62) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Sziasztok!

Sikerült megoldanom a dual active problémát egy alternatívával és a végeredmény ua:)

Szóval én már frissítettem az fw-t egy 3-as végűre, de valószínű az alap firmware is fogja tudni, csak akkor még nem próbáltam. Először is szögezzük le ha beállításokban be van állítva a hívásvárakoztatás, az a kártya amellyel éppen beszélsz az hívható, jelzi a telefon. De ugye mindenkinek az a baja hogy ilyenkor a másik sim úgymond kikapcsol, és kikapcsoltat jelez a hívó félnek. A megoldás, hogy nem hívásvárakoztatásra kell állítani a másik simet, hanem az átirányításra, azon belül pedig a hangposta számát lecseréled az 1-es simed számával. így ami eleve aktív sim, mutatni fogja ha jön hívás a másik kártyára, hívás közben.

Próbáljátok ki, nálam működik!

*************************
Az előttem szólónak: Van magyar nyelvű,menüs teló is ebből. Pl edigitalban...
ami 32-35000 ft az valszeg orosz vagy más nyelvezetű, de 40k már magyar.

(#63) RoMix85


RoMix85
aktív tag

Az előbb elfelejtettem írni: a hívásátirányítás lehet hogy pénzbe kerül, azt az adott szolgáltatótól kell megtudni, de amíg fel nem vesszük a vonalat, és csak csörög addig biztosan ingyen van. De a lényeg akkor is az hogy látjuk ha beszélgetésünk közben másik kártyára jön a hívás.

(#64) szabika86


szabika86
csendes tag

Vaalaki végre leirna vilagosan h most akkor mukodik hivas kozben egyidejuleg a ket sim vagy nem????? fontos lenne most szeretnek egy ien tellot venni. koszi elore is

[ Szerkesztve ]

holnaptol nem iszok :D

(#65) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Mondjuk jobb mint néhány kínai vacak az biztos.. De külsőre nem igazán jön be

(#66) RoMix85 válasza szabika86 (#64) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Üdv: Azzal az alternatívával amit leírtam, működik hívás közben is. (csipogó hang...ha a másik kártyára hívás érkezik)

(#67) Unasz válasza RoMix85 (#66) üzenetére


Unasz
csendes tag

Fura is volt, hogy 10 óra beszélgetést és 3 hét készenlétet írnak 1200 mAh akkuval, az én D780-as vasalóm ugyanezzel csak 3-4 órát beszéltethető, készenlétben is csak másfél napot maximum két napot bír.

(#68) excalibur36


excalibur36
senior tag

Szervusztok!
Egy kis segítség kellene!
van egy samsung C6712 telóm, ami nagyon jó csak az a gondom, hogy a második kártyán nem tudom beállítani a hívás kijelzést.
Az első helyen voda van, az kiírja a számomat ha hívok valakit.
A második helyen T-mobile van az nem ír ki semmit, ismeretlenként jelenik meg a hívott félnél.

A segítségetek előre is köszönöm!

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#69) RoMix85 válasza excalibur36 (#68) üzenetére


RoMix85
aktív tag

Hello

Beállítások-->Programok-->Hívás-->Összes hívás... ott a legelsőre rámész, és ott már mutatja mind2 simet

Üdv

(#70) excalibur36 válasza RoMix85 (#69) üzenetére


excalibur36
senior tag

:R :R :R :R :R :R

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#71) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

Tudna vki segíteni abban, hogy hol találok magyar kézikönyvet hozzá? Se a barátom(google), se a bnőm(WIKI-pedia :D) nem segít ebben. :R

(#72) excalibur36 válasza KaiotEch (#71) üzenetére


excalibur36
senior tag

Itt: [link]

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#73) KaiotEch válasza excalibur36 (#72) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszi, de te hogy találtad meg a listában? Én kilistáztam(+2 sim kártya kezelést bepipáltam) és nem is találta ezt a telót, csak a simát.

(#74) excalibur36 válasza KaiotEch (#73) üzenetére


excalibur36
senior tag

Ha minden igaz elküldtem a mail címedre a használatit.
Majd jelezz vissza, hogy meg kaptad, vagy sem.

Ui: a link amit adtam pont oda visz ahonnét le tudod tölteni.....

[ Szerkesztve ]

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#75) KaiotEch válasza excalibur36 (#74) üzenetére


KaiotEch
nagyúr

Köszi megkaptam, de sikerült leszedni az oldalról is :) :R Igazából nem is nekem kellett, hanem faternak, nekem nem gond az angol :)

[ Szerkesztve ]

(#76) minifoximaxi válasza RoMix85 (#62) üzenetére


minifoximaxi
tag

Az ötlet jó, de biztos ki kell kapcsolni a hívásvárakoztatást? Az hasznos, ha ugyanazon a kártyán hívnak.
Szerintem az is elég, ha a hívásvárakoztatás mellett bekapcsoljuk az átirányítást a másik számra ha nem elérhető.

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#77) minifoximaxi


minifoximaxi
tag

Talált már valaki magyarul is tudót?

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#78) excalibur36 válasza minifoximaxi (#77) üzenetére


excalibur36
senior tag

Mire gondoltál?
Mert a telefon is és a használati is Magyar.
Persze az igazsághoz hozzá tartozik, hogy a teleó csak akkor magyar ha egy kicsivel többet fizet érte az ember.
Legalábbis ahol vettem háromféle opció volt.
1. 32.000Ft. angol menü, teló, töltő 1 év jótállás
2. 35.000Ft.Magyar menü, doboz, töltő, teló 1 év jótállás.
3. 40.000Ft. ua. mint a második, de 3 év jótállással.

Az ember jellemét az határozza meg, hogy mit tart nevetséghesnek...

(#79) Ricske


Ricske
csendes tag

Sziasztok!
Nekem is tetszik ez a telefon, gondolkodtam valami kínai megoldásban, de most hogy ezt megtaláltam, én is szeretnék ilyet venni.
(Jelenleg egy Samsung s5230-asom van meg egy Nokia 5610.)
Azt már láttam a tesztből, hogy a kamera ugyanolyan tré, mint a Starban. Amire kíváncsi lennék, hogy a giró mi mindennél működik. Azt láttam, hogy a naptár, a számológép, meg a készenléti oldalak hozzáadása közben műxik, de pl menüben lehet dönteni? (a Starban lehet a böngészőt meg a fotó, videó lejátszást, gondolom ez itt is maradt)
Régebben volt Omnia nálam egy rövid ideig, és azóta is visszasírom a landscape használatot.
Szóval lehet a girót másra is használni?
Másik kérdés, hogy milyen a WiFije? Jó a vétel, stabil? Használat közben mik voltak a tapasztalatok?
Témák vannak? Ez a TW3 szerintem csúnyább, mint a TW1.
A menübe ki lehet rakni konkrét fájlokat, vagy neveket, vagy mire jó az, hogy hozzá lehet adni plusz oldalakat? (A készenlétiben értem, oda lehet pakolni widgeteket.)
A menü ikonokat ki is lehet dobni, vagy csak a sorrend változtatható.
Bocs, hogy ennyi kérdésem van, de ezek a tesztből nekem nem jöttek le.

(#80) Gery1987 válasza excalibur36 (#78) üzenetére


Gery1987
őstag

Helló! Egy kérdésem lenne! Hol vetted te magyarul a készüléket? Mert én is ilyen készüléket szeretnék és fontos a magyar nyelv mert angolul elég topa vagyok. GSMLine? Előre is köszi a választ! Üdv! Gery

"A pisztácia kifogyott, csokoládé nem is volt!" Bud&Terence: És megint dühbe jövünk

(#81) moped


moped
csendes tag

Helló! Most vettem egy ilyen telót 2év garival a Nextelnél 34800 Ft-ér ,magyar menüvel minden gyári tartozékkal.

[ Szerkesztve ]

(#82) Mosanke válasza moped (#81) üzenetére


Mosanke
senior tag

Ráadásul tegnaptól akciós is lett a nextelshopban.

(#83) moped


moped
csendes tag

Igen 1Év garival 32850 2-vel 34850

(#84) Mosanke válasza moped (#83) üzenetére


Mosanke
senior tag

Sőt!
Ha beregisztrálsz a samsung oldalán akkor még kapsz hozzá plusz 2 hónap korlátozott körű garanciát, így 26 hónapod lesz. :K
Igaz a második év már "csak" korlátozott garancia, mert az első év a teljes körű, de azért ez is bőven jó.

[ Szerkesztve ]

(#85) minifoximaxi


minifoximaxi
tag

Sziasztok!

Milyen tapasztalataitok vannak a beszélgetés hangminőségével, hangerejével kapcsolatban?
Az én DUOS E2652W-m ezen a téren nem túl fényes, gondolkodom a cserén...

Samsung Galaxy S4 mini DUOS - Black Edition

(#86) moped


moped
csendes tag

Sziasztok
A hangerő és a hangminőség szerintem jó.

(#87) Fawlty


Fawlty
csendes tag

Sziasztok. Most vettem egy ilyen telefont. a T-s kártyámhoz van valami alap 30mb-s előfizetésem. Valaki tudna segíteni, hogy hol állítsam be? Még csak nem is találok olyat hogy internet beállítás. Köszi előre is.

(#88) cossie válasza Fawlty (#87) üzenetére


cossie
csendes tag

Szia!
Érdekes, nekem a szolgáltató az első bekapcsolásnál elküldte a beállító sms-t.

Amügy a beállítások menüpont, ott kapcsolatok (3. menüpont) majd hálózat, aztán megint kapcsolatok és már ott is vagy, ahol be kell állítani az adatforgalom adatait. A pontos beállításokat a szolgáltatódtól kell kérned.

Ha valaki erre jár és tud olyan helyet, ahol normális widget-et lehetne a telefonra tölteni, az ne tartsa magában! Egy remek naptár lenne jó, de sajna a gyári, vagy a samsungról letölthető nem sokat ér, mivel nem látszik rajtuk, hogy melyik napon van bejegyzés... Ahhoz meg kell nyitni a naptárat. Régen ha kirakta a készenléti képernyőre az ember a naptárat, akkor ott aláhúzta, hogy azon a napon bejegyzés van. Ez most hiányzik a telóból... No meg kipucolnám a 30 megáját, de sajna nem enged törölni, Win alatt meg nem látom a file-oket, hogy átállítsam az attribútumokat.

Amúgy bejön ez a kütyü. D880 -> B5702 után ez a 3. dupla sim-es. Kb egy hétig bírja, jó fülessel szépen zenél és nappal egész jól fotóz. A wifi igazából parasztvakítás, nagyon netezésre nem jó. egy átlag telefonnak megfelelő, már csak arra várok, hogy végre Android legyen egy Samsung dupla sim-es telóban. Addig meg bőven kiszolgál ez is :D

(#89) csongi válasza moped (#81) üzenetére


csongi
veterán

Szia! Mik a gyári tartozékok? A töltő egybe van vagy külön van az USB kábel?
Fülest adnak vele? Milyen a tapasztalatod? Bluetooth kihangosításkor mind két kártya üzemel? Meddig bírja az akksi napi 25perc-1 óra telefonálás mellett? Gyorsulás mérő van benne? Legalábbis tudja aza funkciót hogy ha fülemhez emelem lezárja kijelzőt? Hogyan lehet elérni hívás közben a menüt, vagy telefonkönyvet? Ez a része mecerás?
Köszi előre is a válaszokat. :R

(#90) moped válasza csongi (#89) üzenetére


moped
csendes tag

Szia
A gyári tartozék mindössze egy töltő.Nekem megfelel működés ügyileg mind akku üzemidőben (kB 3 nap 1 óra beszélgetéssel,wifizéssel stb)A kijelző lezár telefonáláskor, felold gombot nyomsz úgy elérsz minden funkciót.

(#91) csongi válasza moped (#90) üzenetére


csongi
veterán

Szia!
Köszönöm! :)
Tulajdonosa lettem egy ilyen kütyünek. :)

(#92) csongi válasza moped (#90) üzenetére


csongi
veterán

Szia!
Köszönöm! :)
Tulajdonosa lettem egy ilyen kütyünek. :)
Sajnos az Apps nem működik.legalábbis este nem működött. Igaz a készüléket nem regisztráltam, de ma megpróbálom úgy is. A KIES-ben az apps el sem indul. A telefonon elindul fel si megy szépen az oldalra, csak éppen nem az töltődik le mint amit szeretne az ember :)

(#93) csongi


csongi
veterán

A kies a telefon memóriáját 109Mb-nak látja ebből 105 Mb foglalt. Valós lehet ez?

(#94) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Sziasztok! Enis akarok veni egy ijen telot de azt halotam rola hogy nem nagyon bovitheto jatekokkal programokkal mit tudtok erol>>?

(#95) csongi válasza ELCLASSICOO (#94) üzenetére


csongi
veterán

Játékokra meg egyéb bővíthetőségre vegyél driodosat.

(#96) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Siasztok azt szeretnem kerdezni hogy ez a telo marmint Samsung C6712 mien videoformatumot kezel es mien felbontasban mert en tetem ra sok felet es nem tamogatja oket!

(#97) csongi válasza ELCLASSICOO (#96) üzenetére


csongi
veterán

Az avit viszi, de csak a kijelző felbontásának a méretéig. Így arra kell lekonvertálni. ÉS a bitrátát is kicsibe kell vissza venni.

(#98) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

aha koszonom de aviban is vanak tob felek meik fatat viszi kozuluk es biztos!!?

(#99) ELCLASSICOO


ELCLASSICOO
csendes tag

Ja es nem tudod hogy hany bitig birja a telo a videokat??

(#100) Maestro 99


Maestro 99
csendes tag

Kedves Fórumozók!
A Samsung C6712-eshez milyen headsetet használtok? Amit én kipróbáltam eddig (Samsung), azzal nem működik. (A zsinóron található hívásfogadó gombra ledobja a hívást.) :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.