Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bici


Bici
félisten

"A kapacitív kijelző megléte bizonyos szempontból jó (műkörmös nők), bizonyos szempontból rossz (ujjal kevésbé kezelhető)"

tehát rezisztív... :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#2) Metalfan


Metalfan
senior tag

Tudom, hogy most valószínűleg ezer és ezer ember lelkébe fogok beletaposni, épp ezért előre is elnézést kérek, de nem tudom megállni, hogy ne írjam le: nagyon nem szeretem a Samsung Corby-t.

Az enyémbe ugyan nem tapostál bele :)

(#3) Nordic


Nordic
Közösségépítő

"az ujjlenyomatokat ugyanis úgy gyűjti, mint egy jó WoW játékos a tapasztalati pontokat."

Ez így kora reggel ütött....ezzel beletapostál a 10milliós wow-os réteg lelkébe :D

Fasza teszt lett amúgy.

(#4) blcd


blcd
csendes tag

"ha pedig a kijelzőt elővarázsoljuk, akkor a kép is fekvő formátumúvá vált, akárhol is vagyunk a menüben. "
nem a billentyűzetre gondoltál...? Amúgy tök jó lett a cikk!

:)

(#5) gtamate2


gtamate2
veterán

Sikerült átfutnom, most akkor tömegével fognak jönni a wifis telefonok? Idáig azért ebben a kategáriában álmodni lehetett csak wifiről. Mondjuk nem is lenne kedvem rezisztív kijelzővel netezni, mióta ipodom van, egyszerűen csak a kapacitív kijelzőt tudom értékelni.

*Sn0w

(#6) plus44


plus44
veterán

Nagyon szórakoztató teszt, am. meg egyet értünk, a hideg kiráz a Corby név hallatán...

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#7) SZ4B


SZ4B
tag

a cikknek a "CorbyPro - Kukából nem lesz szalonna "alcímet kellett volna adni, a kverty meg azért kellett rá, mert annyira sz*r az érintő felület, h. nem lehet vele egy mukkot sem írni :DDD

szigNÓ

(#8) AS


AS
félisten

Android 5500 Corby lesz jó :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#9) BloodRay


BloodRay
veterán

A készülék szerintem tűrhető, bár tényleg drága.
Bocha meg kicsit fáradt lehetett amikor írt. :) Azért jó teszt lett. ;)
Ja! A képeknél az utolsót ugye csak poénnak szántad? ;]

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#10) littlelion21


littlelion21
addikt

Microsoft Exchange? Ebbe? :F

Amúgy nem rossz.

(#11) 64b0r


64b0r
aktív tag

Csak úgy mellesleg jegyezném meg, hogy a Trabantot azért nem hívják Trabant Pro-nak, mert már alapból minden Trabant Pro. Ezt mindenki tudja. ;] Érveltél volna inkább suzukival. :U

Ja, még egy dolog: ez a mondatrész elég furára sikerült: "...és ami nem tántorítaná ember felhasználók tömegeit egy érintésérzékeny telefon újboli megvásárlásától." Vagy telefon felhasználók vagy emberek tömegeit.

On the internet you can be anything you want. It is strange, that so many people decide to be stupid.

(#12) Napfénysüti

Kár hogy ilyen gyerektelefon formája van. Na meg ez az ár elég horror érte. :(

Més que un club!

(#13) Norbi21


Norbi21
senior tag

Nagyon jó lett a bevezető :D.De ennyiért kell a kutyának :))

(#14) Samus


Samus
addikt

Hogy vártam már ezt a tesztet. Köszi.
Hát...az ára picit magas lett. Előzetesen úgy tűnt, hogy 40000 pénz lesz, de ez így, 56k-ért sok. A GPS rész teljes egészében kimaradt (tudom, nem okos, ezért vagy Google Maps, vagy Java-s "okosságok"...). Mindenesetre korrekt telefonnak tűnik, csak picit csúszhatna lejjebb az ára.

'' Az élet egyszerű. Döntéseket hozol és nem nézel vissza.'' // Tomorrow's just your future yesterday!

(#15) wolfnet


wolfnet
tag

Hát nem tudom emberek... vártam ezt a cikket, mert hogy kíváncsi voltam és nem lettem lenyűgözve. Örülök hogy a kis monte-t vettem meg, mert egy félretolható billentyűzetért ennyi felárat fizetni... ráadásul csúnya is (szerintem \:) :D A szoftver meg dög ugyan az.. :DD

Privátban érdeklődj! :)

(#16) gyulus08


gyulus08
aktív tag

Nem rossz teló lenne,kár hogy nem férfiasabb egy kicsit a kinézete,persze ha hozzám vágnák ingyen akkor elfogadnám :)

(#17) EczkE


EczkE
addikt

Meglehetősen korrekt lett, de az árral elég nagy gondok vannak.

A képek linkjei nem jók. :(

Asszem mindenféleképpen!

(#18) Sifre válasza EczkE (#17) üzenetére


Sifre
senior tag

csak a .jpg hiányzik a linkekből

A rezisztív kijelzőt fejlődésnek is felfoghatjuk. A sima Corbyn (anyué) ha sms-t kell írni szinte érzem hogy pusztulnak az agysejtjeim. Igaz ezen a problémán a kitolható billentyűzet segít igazán.

(#19) Bocha


Bocha
HÁZIGAZDA

Javítottam mindent és köszönöm a sok feedbacket, elnézést, tényleg eléggé szét vagyok most csúszva. :( A képek linkjei is stimmelnek, valóban a kiterjesztések hiányoztak. :R

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#20) gybazsi


gybazsi
senior tag

TouchWiz-hez képest egész használható, de ennyiért már inkább 1 LG Arena-t vennék.

"az LFA a LegFaszább Autó rövidítése" - Bazsó Gábor (Totalcar)

(#21) RedBoyforCE


RedBoyforCE
csendes tag

Barátnőmnek vettem egy CorbyPro-t és el volt olvadva tőle. Nagyon tetszett neki a szín, a forma, meg hogy olyan kis lekerekített... Nőket könnyű lenyűgözni ilyesmikkel.
Amúgy egy aprócska gondunk akadt... a kicsúsztatható QWERTY billentyűzeten a "z" és az "y" gombokat lenyomva fordított karaktert kapunk... (z helyett y-t és fordítva) Ez nálatok is volt? Vagy ez csak a mi készülékünk bug-ja?

Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

(#22) JanFe


JanFe
aktív tag

Nem kiemelkedo keszulek, ha olcsobb lenne akkor meg elmenne...

"There is nothing permanent except change"

(#23) FloriOn


FloriOn
csendes tag

tetszett a teszt, de a teló nagyon drága. egy vacak querty gombsor miatt!:(
na mindegy de a wifi meg az ilyenek tetszenek benne. de 240x320-as képernyővel ráadásul rezisztív is:(

(#24) petymeg2033 válasza Nordic (#3) üzenetére


petymeg2033
tag

"kora reggel" ? Jó dolga van egyeseknek ;)

(#25) petymeg2033 válasza gtamate2 (#5) üzenetére


petymeg2033
tag

Erre várok én is már egy jó ideje, és valóban jóféle irány.

Bár az "ebben a kategóriában" jelen esetben eléggé kettős.
1. A telefon kialakítása, célcsoportja valóban alsó-közép kategóriát sejtet, ott valóban pozitív csalódás a Wi-Fi.
2. Az ár viszont már inkább közép kategória, és ott azért már régebb óta van.

Amúgy nekem nagyon bejött ez. Amióta Mobiarena-t olvasok (kb 2 éve), mindig van olyan telefon, aminél jön a "musthave" érzés. Aztán mindig rá kell jönnöm, hogy valójában csak buta vagyok, és működik a kapitalizmus.
Mostanában viszont nyomogattam pár telefont, és ezek a qwerty-s telefonon megfogtak. Ennek meg talán még az ára is jó lesz, ha a forgalmazók meg a gyártó rájönnek, hogy ennyiért nem megy el.

A tesz meg "csak" a szokásos. Értsd: kiváló :)

[ Szerkesztve ]

(#26) Bocha válasza RedBoyforCE (#21) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Angol billentyűzeteset vettetek. A magyaron ugye a felső sorban van a Z, az angolott ott az Y kapott helyet és viszont. Sajnálom. :(

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#27) RedBoyforCE válasza Bocha (#26) üzenetére


RedBoyforCE
csendes tag

Lehet rosszul mondtam, de egy kicsit faramuci a helyzet: szóval hardveresen qwertz (tehát magyar) a gombsor, viszont sms írásnál a z gomb lenyomására írja az y-t. Ha qwerty (angol) kiosztású lenne a kitolható billentyűzet, azt könnyen meg tudnánk szokni, csak így megtévesztő a gyors gépelésnél. Nincs erre valamilyen szoftveres megoldás? Vagy mit lehet kezdeni ilyen esetben? Mert ugye ez nem olyan hiba, amit garanciás cserében meg lehetne oldani. (Pláne hogy én hülye bolti garanciával vettem)

Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

(#28) Bocha válasza RedBoyforCE (#27) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Magyarra van állítva a bevitel nyelve?

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#29) RedBoyforCE válasza Bocha (#28) üzenetére


RedBoyforCE
csendes tag

Igen. Végigpróbáltam az összes létező nyelvet. De minden magyar nyelvű rajta...

Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

(#30) rolkaDb


rolkaDb
aktív tag

Nem rossz kis teló, de az ára magasnak tűnik. :(

Jó teszt, mint mindig.

(#31) amanoba


amanoba
őstag

a sima corby 30k-s árát tippeltem ehhez először, de akkor még nem tudtam, hogy van benne wifi..mondjuk így se ér 50-et. :(((

Zene nélkül az élet tévedés volna - Friedrich Nietzsche

(#32) Bocha válasza RedBoyforCE (#29) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Most nincs a kezemben a cucc, de a menü nyelve és a bevitel nyelve általában nem ugyanaz, szerintem kell lennie egy külön beviteli nyelvnek, ami most angol.

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#33) hemaka


hemaka
nagyúr

Nem rossz, nekem is sok lány ismerősöm sima corby-t használ, mert tetszik nekik.
Az 50ezer forintos árat kicsit túlzónak találom, úgy 40 körül reálisabb lenne.

(#34) Rossi


Rossi
addikt

"képek elforgatásához nem kell előhúznunk a kijelzőt" Ha kellene se tudnánk, max egyszer...

[ Szerkesztve ]

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#35) Rossi válasza RedBoyforCE (#21) üzenetére


Rossi
addikt

"Nőket könnyű lenyűgözni ilyesmikkel.
"
Bár tőlem is telefont kapott a barátnőm karácsonyra (mondjuk nem Corbyt, hanem S5230-at), azért lenyűgözni mással szoktam...

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#36) RedBoyforCE válasza Rossi (#35) üzenetére


RedBoyforCE
csendes tag

Örülök, hogy témánál vagyunk...

Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

(#37) Rossi válasza RedBoyforCE (#36) üzenetére


Rossi
addikt

Igazad van, elfelejtettem off-ba tenni a hsz.-t.

"Thou shalt not make a machine in the likeness of a human mind."

(#38) RedBoyforCE válasza Bocha (#32) üzenetére


RedBoyforCE
csendes tag

Két beállítási lehetőség van: Telefon nyelve és bevitel nyelve. Mindkettő magyaron van. Majd elviszem Samsung szervizbe, ott majd mondanak rá valamit.

Nokia 3210 -> Nokia 3330 ->Nokia 6600 -> SE K750i -> Nokia N82 -> LG GW620 -> Nokia N82 -> HTC Desire Z -> Samsung Galaxy Note 3 -> Oneplus 3T -> Onellus 7T-> Samsung S21FE -> Samsung S22 Ultra

(#39) Neil Watts


Neil Watts
veterán

Bocha!

hm... Mit latnak szemeim! :)

Nagy Coldplay rajongo vagy? :)

Udv. core2

(#40) Lacazr93


Lacazr93
senior tag

Hát egész jó kis telefon lett.. Plusz pont a wifiért és a 3.5-ös jackért. Viszont nagy minusz hogy a kamera csak 3.2mp-es :( Simán belerakhattak volna egy normélis 5megapixelest is

(#41) TheDragon007 válasza Lacazr93 (#40) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Akkor jóárasítanák... szerintem meg 3,2 is elég, a minősége meg elmegy amint a tesztből is kiderül. Nem hinném hogy ha uezt megnövelik 5ösre az sokat javítana.

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#42) Móci


Móci
addikt

Annyira nem lett rossz, de szerintem kissé drága.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#43) VIPowER


VIPowER
senior tag

Csak nekem tűnik úgy, vagy ez valóban az egyik legjobb 3.2MP-es gép mostanában?
Én általában a növényeket szoktam nézni a képeken, és ez elég jónak tűnik.

(#44) fa4hu


fa4hu
őstag

Sziasztok!

Nincs valakinek személyes tapasztalata a készülékkel kapcsolatban?

Üdv: A_

(#45) Beleczkil


Beleczkil
tag

Bocsi tévesen irtam ide

[ Szerkesztve ]

"10 féle ember van: aki ismeri a bináris számrendszert, és aki nem"

(#46) skaccer


skaccer
csendes tag

nekem megerte kb 22000ert vettem annyit azert meger:D
kar h Mo-on ilyen draga en meg vok vele elegedve kicsit a kamera lehetne jobb meg vakus amugy fasza ksi telo

(#47) balehh


balehh
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem.Van egy Samsung Corby-m.Ráfolyt a ragasztó beragadtak a gombok.
Nembaj mert így is használtam.Másnap kiesett egy kőre a tócsába betört a kijelző és ilyen fehér foltos és törött. Mindenképp megakarom csináltatni.
A kérdés:Meg lehet-e.?

Baliii

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.