Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) manchester85


manchester85
addikt

Semmi értelme, N97 kópia, horribilis áron.

i6 Silver

(#2) rumos14 válasza manchester85 (#1) üzenetére


rumos14
nagyúr

N97 kópia :F emmost komoly :F akkor az N97 az Kaiser kópia? meg minden érintőképernyős teló iPhone kópia. nemá'!

ez a teló amúgy a B7610/Omnia Pro armanisított változata? mi az a kezelőszerv a hívásgombok között? remélem nem optikai egér, nem akarok ilyen drága cuccot venni, ilyen csúnya felirattal a kijelző felett :P

(#3) Xaels


Xaels
félisten

Egész pofás, de nekem az az Armani felirat szúrja a szemem :)) Csak megdobja az árát és komolyan mondom, ha kimegyek az utcára lassan az utolsó putribéli is Armani feliratú/jelképes cuccban jön szembe. Számomra hétről-hétre megkopik ez a név még akkor is ha nagy valószínűséggel ezek mind piaci hamisítványok. Nem az én stílusom, de ha meghallom az Armani nevet akkor nem a flitteres izompólókra asszociálok hanem az elegáns öltözékekre amit tényleg a komoly üzletemberek hordanak.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#4) manchester85 válasza rumos14 (#2) üzenetére


manchester85
addikt

Attól nem lesz vmi iPhone kópia, mert érintőkijelzős. Viszont ez baromira hasonlít az N97-re. Nem a QWERTY miatt, hanem az egész formavilág miatt. De a divattelefonokat szerintem kiemelten érzékenyen kell venni. Mégis mit ad ez a divathoz azon túl, hogy Armani bácsi neve is rákerült a telóra? Na itt kezdődik az, amikor egy telefon tényleg divattá, nem pedig használati tárggyá válik.

i6 Silver

(#5) Murderer69 válasza manchester85 (#4) üzenetére


Murderer69
őstag

Miért?
Nem hallotál még divat telefonról?

Amúgy nagyon baba lenne kevesebb armani-val és kevesebb csillogásal :U

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#6) manchester85 válasza Xaels (#3) üzenetére


manchester85
addikt

Habár nem kapcsolódik ide, de az Armani (Emporio, AJ, A/X) elsősorban denim trendekben mozog. Úgyhogy szokj hozzá a gondolathoz, hogy izompólós partiarcok is hordhatnak full eredeti Armani cuccokat. :) Más kérdés, hogy öltönyöket is gyártanak, Giorgio Armani néven.

i6 Silver

(#7) rumos14 válasza manchester85 (#4) üzenetére


rumos14
nagyúr

nemtom, a kialakítást leszámítva sztem baromira nem hasonlít az N97-hez.

murderer69: akkor csekkold le a B7610/Omnia Pro nevű Samsung eszközt.

(#8) atike


atike
nagyúr

Szép. Határozottan. Új F700-as... :) :) :)

(#9) Womb


Womb
senior tag

Szép készülék.
Színtiszta elegancia, nem gyerekjáték az ilyen.

(#10) Murderer69 válasza rumos14 (#7) üzenetére


Murderer69
őstag

nekem az túl vastag meg hát ha van JÓ virtuális qwerty akkor nekem feleslegesek a fizikai gombok ezért szeretem az M8-amat :B na azon valami isteni gépelni :K

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#11) manchester85 válasza Murderer69 (#5) üzenetére


manchester85
addikt

Dehogynem! Csak semmi különlegeset nem találok abban, hogy egy divattelefon olyan formavilágot teremt meg, mint a mai üzleti-, okostelefonok.. jóval többért. A motorola aura is divattelefon, de legalább egyedi. Mitől lesz divattelefon, ha nagyjából úgy néz ki, mint egy üzleti telefon? Ha már a divaton van a hangsúly, legalább abban legyen teljesen egyedi. Abba teljesen fölösleges belekötni, hogy az N97 mennyire Kaiser koppintás, mert egyik se divattelefon, így nem is a küllem a legmeghatározóbb tulajdonságuk.

i6 Silver

(#12) Murderer69 válasza manchester85 (#11) üzenetére


Murderer69
őstag

Azért van egy pár(jópár) üzletember aki igenis szeret stílusosan öltözni élni stbstb namost egy 500ezres öltönyből kiveszi ezt vagy pl egy Kaisert.... na melyik mutat jobban? tudod valakinek a kényelem és a megbízhatóság valakinek meg az elegancia de mind a 2 féle embernek kellenek az üzleti alkalmazások azt meg ugye a winmo mondhatni 100% kielégíti..
Különbözőek vagyunk(még szerencse) mindenkinek másik az igényei és ez így van rendjén

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#13) manchester85 válasza Murderer69 (#12) üzenetére


manchester85
addikt

Elég összetett kérdés ez. Ugyanis az elegancia ott szűnik meg, amint belépsz a Windows Mobile-ba. :) Vagyis onnantól kezdve, hogy a képernyőt kell nézni, minden elegancia megszűnik. :)

i6 Silver

(#14) AS válasza manchester85 (#13) üzenetére


AS
félisten

Ez nem igy van mert TW 2.0 segítségével semit nem veszel észre hogy Windows mobile..
video

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#15) joey04


joey04
titán

ritka ronda szegény

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#16) AS


AS
félisten

Nekem tetszik.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#17) Murderer69 válasza AS (#16) üzenetére


Murderer69
őstag

neked miért ne tetszene? ;]

manchester85 ez ebben a formában nem igaz mert a ronda winmo-ra és a használhatatlan TW-re egyszerű a megoldás SPB MS3.5 :K

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#18) joey04 válasza Murderer69 (#17) üzenetére


joey04
titán

és az elrejti a rendszerüzeneteket is? Amikor pl wifire vagy 3G-re kapcsolódsz, vagy amikor emaileknél a beállításokat piszkálod ott is teljesen át van tervezve a WM?

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#19) AS válasza Murderer69 (#17) üzenetére


AS
félisten

TW nem használhatatlan ilyen részekbe is belenyul amibe más gyártó még nem , pl SMS, Beállítások stb A Vidget részt kikapcsolod és máris jó lesz.
És ebben készülékben vidget rész helyet már lehet mást is választani:
LINK
LINK

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#20) manchester85 válasza AS (#19) üzenetére


manchester85
addikt

Szerintem még így se lesz belőle Android, sense felülettel. Ugyan én nem vagyok hozzáértő, de nekem az speciel sokkal igényesebbnek tűnik. Szóval, ha már érintőképernyős telefonokról beszélünk, akkor divat terén is elég nagy jelentősége van az oprendszernek, mert az tölti ki a telefon jelentős részét. :)

i6 Silver

(#21) Murderer69 válasza joey04 (#18) üzenetére


Murderer69
őstag

najó nagyját eltünteti :DDD

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#22) AS válasza Murderer69 (#21) üzenetére


AS
félisten

TW 2.0 meg mindent. :)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) Murderer69 válasza AS (#22) üzenetére


Murderer69
őstag

azért a 2 között van némi nemü esztétikai különbség ;)

https://www.flickr.com/photos/118057417@N08/

(#24) joey04 válasza AS (#22) üzenetére


joey04
titán

na de az hogy néz már ki? :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#25) plus44


plus44
veterán

Indokolatlanul drága.

“This is where the road crashed into the ocean...”

(#26) Napfénysüti

Szerintem annyira azért nem szép, meg elég vastag is. Az áráról ne is beszéljünk. :)

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.