Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jeanne d'Arc

A nyár vége nem lesz unalmas. Nagyon elvetemült lesz ez a része is a játéknak.:D

iPhone felvásárlás előfizetéses is!

(#2) Mans20


Mans20
addikt

Ez inkább egy dlc a harmadik részhez,feleslegesen idióta lett már az is,második rész még nem volt ilyen sci-fi.

(#3) m1sk4r válasza Mans20 (#2) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Valószínűleg így pozícionálták a készítők/kiadó. Ez a fajta komolytalanság adja a játék egyediségét.

Aurea mediocritas

(#4) ch003067 válasza m1sk4r (#3) üzenetére


ch003067
addikt

Épp ez miatt nem jöttek be sose a SaintsRow-ok..... a túlzott komolytalanság miatt.

(#5) oriic válasza ch003067 (#4) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Pont a komolytalanságuk miatt népszerűek.

Live-Die-Respawn

(#6) prolad


prolad
őstag

Jónak ígérkezik :DDD
A 2. és harmadik részt is imádtam,ez kötelező vétel lesz.

(#7) ch003067 válasza oriic (#5) üzenetére


ch003067
addikt

Elhiszem, hogy ez miatt sokan szeretik, csak mondom nekem nem jött be :B

Inkább akkor már egy GTA 4, bár az meg unalmas...

(#8) Bandi995


Bandi995
aktív tag

IHIHIHHIGGGEEEEN! :C :C :C

(#9) Televan74


Televan74
nagyúr

Nagyon szerettem a harmadik részt , még most is néha végig megyek rajta. Várom a negyediket is.

A harmadik részben a végén, mikor megy a "Bonnie Tyler - I Need a Hero" szám. Na az frenetikus.Imádom... :K

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#10) Spancho


Spancho
őstag

Még betegebb lesz mint az eddigiek :D
A 3-ban is lehetett ökörködni ,de ez váááá :DDD
A Zombis rész ,meg a gangszták az űrben is állat volt a 3-ban ,talán egyedül az nem volt olyan jó amikor belekerültem a számítógépbe vagy mi volt az :D még vécécsészévé is átváltoztam...

A nyuszik és az őzgidák is várják a majálist, hát miért lennél épp te szomorú?

(#11) kengyel


kengyel
nagyúr

Ez jó lesz kikapcsolódni :) Az előző része is király volt :C

kengyel

(#12) gbors


gbors
nagyúr

újabb címeres ökörség közeleg... approved! :C

Pedro... amigo mio... ma is konzervvért iszunk! Kár lenne ezért a tehetséges gyerekért...

(#13) aizen92


aizen92
addikt

ez tipikusan az a játék ami elé leülsz egy hosszú fos nap után és kész kikapcsol. egy teljesen más agyament őrült SZABAD világban baromkodhatsz annyit amennyit csak akarsz. Egyszerűen tökéletes.
Nagyon várós!!!

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#14) m1sk4r válasza aizen92 (#13) üzenetére


m1sk4r
aktív tag

Pontosan, jómagam kételkedve próbáltam ki, miután a THQ-s HB-ben hozzájutottam. Előtte a tecsős videókat nézve úgy gondoltam, hogy ez egy nagy baromság, nem ér meg pénzt. Mivel 'óccójé' kaptam, gondoltam adok neki egy esélyt. Kipróbáltam és valóban egy nagy baromság, de jó értelemben. Nem akar komoly lenni, de pont ez benne a jó.
Ha csak a 3. rész szintjét hozza, akkor vevő leszek rá.

Aurea mediocritas

(#15) gianni85


gianni85
veterán

csak legyen benne ebben a részben is Zimos :)

(#16) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Én egy Saint's Row-val sem játszottam, valamiért úgy maradt meg bennem, mint középszintű GTA klün. Bár a 3 elvileg nem lett rossz.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#17) poncso6


poncso6
tag

A THQ csődje után nem hittem volna, hogy valaki ilyen hamar tovább viszi a címet de örülök neki. :D

(#18) Hunter2 válasza Mister_X (#16) üzenetére


Hunter2
addikt

szerintem a GTA4-et simán veri. Mindkettő megvan eredetiben szóval tapasztalatból mondom.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.