Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Out


Out
addikt

Ezt az oldalt ismered? [link]

Itt van driver Sades-hez. Ha ismerted, akkor bocsi :)

Commodore Plus/4 --- Személyi számítógép beépített profi szoftverrel

(#2) snecy20


snecy20
veterán

Na, ez is gémer? :)

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#3) nézzbe


nézzbe
aktív tag

Vártam már mikor csinál valaki erről a gyártótól tesztet. Nekem SA-903-as modell van, egy rossz szavam nem lehet rá. Legjobb fülesem ami valaha volt.

(#4) sto1911


sto1911
veterán

Valami USB cleaner vagy hasonlo cuccal (vasgy kezzel) ki lehet takaritani a windowst, es akkor olyan lesz, mintha eloszor dugnad bele.

(#5) Simon02


Simon02
tag

USB Deview a tökéletes program erre! Ezzel többek között le lehet törölni a windows által már felrakott USB drivereket (pl MTK-s telefonok hibásan, win-es preloader driverének letakarítására is kiváló).

Megbízhatóságom: http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Simon02

(#6) rum-cajsz


rum-cajsz
őstag

Az ajánlásodra vettem én is egy ilyen fejhallgatót, pár hét, és meglátjuk mit tud. :)

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#7) SRII


SRII
őstag

szia!
Hol lehet ilyent rendelni?
Zárt a füles?
3-4 óra után nem izzad bele a füled a bőrhatású fültakaró miatt?
köszi :R

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#8) rum-cajsz válasza SRII (#7) üzenetére


rum-cajsz
őstag

Én innen vettem este, economy shippinggel.

=Kilroy was here============================ooO=*(_)*=Ooo=======

(#9) haxiboy


haxiboy
veterán

Valahogy nem vagyok elájulva az ilyen fülesektől. Pláne a mikrofonosoktól, de sajnos minden "gamer" füles mikrofonnal érkezik, így ha vennem is kell általában olyat keresek amiről leszerelhető.

Premium Mining Rigek és Gamer/Workstation gépek: tőlem, nektek :)

(#10) dlaj


dlaj
őstag

#4 sto1911

Vagy egy új telepítés. Már kiváncsiságból is megcsinálnám. Nem hinném, hogy hallható javulás lenne a gyári meghajtóval, de legalább megnyugodnék, hogy most a "tökéletes".

[ Szerkesztve ]

(#11) helltp


helltp
aktív tag

Hát, engem nem igazán győzött meg. Az én "gémer" felállásom az egy Superlux HD662-es egy Xonar U3 ról hajtva, meg egy 500Ft-os asztali mikrofon, ez így nekem kb 15k-ba volt (Xonart féláron sikerült vadásznom apróról). Eredetileg a Xonar nélkül használtam, de meghalt a laptop hangkártyája így kénytelen voltam venni egyet. Nem bántam meg, mindent kikapcsolva rajta, szebben szól, és jobban kihajtja a füleseimet (főleg a 668B-t), game módban meg annyit a térhatásról hogy azt is meghallom ha a pók sz*rik a jobb hátsó doboz mögött... (főleg CS1.6, TF2 meg BF3).
Tudom, ez így pont kétszerannyi mint a szadesz (nagyon tetszik ez a név :D), és igazából ha nem hallgatnék ennyi zenét, akkor nem is érné meg.

Jó volt a cikk, a füles is tetszene egyébként matt feketében, de ez a kavarás a gyártóval, nekem is végtelenül gyanús, de a fene tudja, elég sokan visznek az ázsiai régióba más termékeket mint EU/USA-ba.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#12) DonElvis


DonElvis
tag

Csabi füléről egy régi vicc jut eszembe:

Józsibá készít egy olyan hajnyirógépet, ami állitgatás nélkűl mindenkinek le tudja nyírni a haját, cska rá kell húzni a fejére. Bélabá megnézi, és megkérdezi: Te Józsi, nem lesz gond az, hogy minden embenek más a fejfomája, a fülmérete, a homloka magassága stb.? Mire Józsibá: Csak ez első alkalommal Bélám, cska az első alkalommal... ;]

Csak egy kérdés a fülessel kapcsolatban, most hogy beütött a meleg, nem izzad bele a fül kornyéke?

Ami nem számít, az nem érdekel

(#13) mrgergoke válasza SRII (#7) üzenetére


mrgergoke
aktív tag

Ebay, aliexpress, sades.us, meg még pár webshopban. Zárt, de nem erősen szigetelő hatású, izzadni nem szokott benne a fülem, nem rohadok be alatta :)

https://rendeljkinait.hu/

(#14) SRII válasza mrgergoke (#13) üzenetére


SRII
őstag

thx

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#15) creation


creation
senior tag

Szerintetek, akik kérdik, hogy bele izzad e a fül, ez a bekezdés mit taglal?

"Még egy fontos dolog van hátra: milyen viselni? Abszolút kényelmes. A kényelmes szó fogalmát minden aspektusból tökéletesen kimeríti számomra. Ha öt órát van a fejemen, akkor sem izzad meg a fülem, nem nyomja sehol, nem fáj, semmi. Nem túl nehéz, nem húzza a fejem egyik felét sem, és ami talán a legnagyobb pozitívum: az egész fülemet körbeéri." ;]

Én maradok a Philips fülesemnél + USB-s hangkártya és a Logitech webcam+mic kombónál. Mindkettő évek óta áll szolgálatomban, több LAN és költözés írható már a számlájukra. Eddig csak a füles hangerő szabályzója viccelt meg. Azt most direktbe kötöttem. :R

Biztosan jó ez a kis füles, de mégis kihagyom. :R

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#16) SRII válasza creation (#15) üzenetére


SRII
őstag

köszönjük a tájékoztatást! de itt a Sades A30 XPower virtuális 7.1 gamer fejhallgatóról van szó..

Biztosan jó ez a kis füles, de mégis kihagyom. nincs a cikkben hogy vedd meg!

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#17) creation válasza SRII (#16) üzenetére


creation
senior tag

Igazad van. Nem pipáltam be az off topic-ot...

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#18) helltp válasza creation (#15) üzenetére


helltp
aktív tag

Volt ehhez a Philips füleshez szerencsém, kb. 1 évig használtam (azalatt tönkre is ment a hangerőszabályzó, nekem is fixre kellett kötni), olyan volt utána a hd668b mint egy megváltás. A hosszú kábelen meg a kényelmen kívül nem sok jót tudnék róla mondani, szvsz max TV-zni jó. A cikk alapján akkor már inkább a Sades.

[ Szerkesztve ]

Aki másnak vermet ás, az a stack pointer...

(#19) creation válasza helltp (#18) üzenetére


creation
senior tag

Párom karácsonyra egy AKG-t kapott tőlem, tesztelgettem, de nem tetszett meg a dinamikája. De a fülhallgató ízlések és pofonok kérdése... :R

[ Szerkesztve ]

"Mert Ő küld 100 csodát, csak Benne Bízz!"

(#21) shield válasza creation (#19) üzenetére


shield
őstag

AKG K141 volt, aminek nem tetszett meg a dinamikája? :O

helltp "(nagyon tetszik ez a név :D)"bennem egész más érzést vált ki.

[ Szerkesztve ]

S.T.A.L.K.E.R. és modok: http://users.atw.hu/stalkermods-hun -- http://www.shieldstalker.nhely.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.