Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) VladimirR


VladimirR
nagyúr

[                                                                                          ]

ez csak nehany szokoz
tedd mar be oket az irasjelek moge
elore is koszi

(#2) KrAt


KrAt
veterán

Az elején még tűrhető volt, de ahogy ezt: ''Kérlek küldd tovább!'' elolvastam, bezártam.. Ezért nem kellett volna.. Már itt is hoax? Nemááá :(
Mellesleg capslock unrulz

(#3) Motion_Blur


Motion_Blur
félisten

Előszöt most látom értelmét a loguotnak. Köszönjük.

szerk: a küldd el-es részt a végén szerintem is vedd ki!

[Szerkesztve]

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#4) parandroid válasza VladimirR (#1) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Az egy dolog, hogy mindenféle neten terjedő vicik-vacakot (hogy ne egy másik hasonló szóösszetételt használjak) idekopipésztelnek, de legalább a helyesírást kijavítanák... :(

A címből kiszedem a kepszlokkot, a cikkhez nem nyúlok, az nem az én asztalom.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#5) WN31RD


WN31RD
addikt

Persze, ne részegeskedjünk, ezzel én is maximálisan egyetértek...
De egy ilyen igénytelen, hatásvadász szöveget ugyan miért kell bemásolni? :(

[Szerk.: Diplomatikusabb megfogalmazás... :U]

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#6) dabadab válasza WN31RD (#5) üzenetére


dabadab
titán

Foleg ilyen rettenetesen igenytelen forditasban...

DRM is theft

(#7) PPeter


PPeter
addikt

A kevesebb több lett volna. Túlontúl hatásvadász és borzalmasan megfogalmazott szöveg, pocsék helyesírással. Egy érzékeny, átlagosnál kicsit jobb tollú ember naponta húsz ilyet írhatna - ha lenne értelme. De nincs - legalábbis így. A copy-paste blogolás meg a legszörnyűbb dolog. Vagy írhattam volna így is: miért nekem?kell olvasnom az ilyet?ANYU!Nem én írtam ezt.Mégis engem büntetnek vele.

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#8) VladimirR válasza KrAt (#2) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ez nem hoax, ez egy egyszeru korlevel (es a bekuldo szimplan lusta volt kiszedni a vegerol a korleveles szoveget, bemasolta egyben az egeszet)

(#9) EQMontoya válasza PPeter (#7) üzenetére


EQMontoya
veterán

ANYU! Én rendes cikkeket irok logoutra. Anyu, én soha nem terjesztettem hoaxot...

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#10) Ősember


Ősember
őstag

és te, mint ''cikkszerzö'' ennyit kivánsz hozzáfüzni: ''Nem a saját írásom,de elég sokat mond'' :F nem elég, hogy igénytelen, de fáraszto a sok anyu. még bele sem olvastam, de már szurta a szemem... kár volt

[Szerkesztve]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#11) Biaggio


Biaggio
őstag

A téma tök fontos, de szerintem a logout sokkal inkább arra épít, hogy személyes élmények, tapasztalatok legyenek az írásban. Nem kívánom persze senkinek, hogy ilyet éljen át, de ha kiegészítetted volna, akár egy plusz bekezdésként saját gondolataiddal is, már egyedi lett volna az írás.

(#12) VladimirR válasza EQMontoya (#9) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nekedis: ez nem hoax
a hoax az a kacsa angol megfeleloje
az olyan kormail-ekre mondjak pl., mint az, hogy ''uj virus van a neten, ha megnyitod elegeti a merevlemezed''

bar ha ugy nezzuk, hogy halott lany nem tud mailt irni, akkor talan erre is rafoghatjuk

(#13) EQMontoya válasza VladimirR (#12) üzenetére


EQMontoya
veterán

tudom, h EZ nem hoax, de attól függetlenül az az állitás, h Anyu! Én nem terjesztettem hoaxot! még igaz.

Same rules apply!

(#14) divot


divot
veterán

Elég régi már ez, van vagy két éve, hogy először fölbukkant. Mindenesetre a téma miatt az egyetlen lánclevélszerűség, amelyre hajlandó vagyok nem haragudni.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.