Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

Szegénykék, próbálják meglovagolni a Diablo konzolos sikerét. De nem fog sikerülni, kevesek ők ahoz.

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) Szergely83 válasza .LnB (#1) üzenetére


Szergely83
tag

Az első rész nagyon is jó lett, Diablo ide vagy oda. Diablo sikerét meg egyébként a Diablonak (3) sem sikerült meglovagolnia :P

(#3) rodrigez válasza Szergely83 (#2) üzenetére


rodrigez
senior tag

Ott a pont. Ráadásul a Sacred sorozat szerintem köröket ver a Diablo szériára. Utóbbinál már jóval több a füst mint a láng. De a hírnév még egyelőre viszi a szekerét előre.

(#4) ldave válasza rodrigez (#3) üzenetére


ldave
félisten

A Slime draws near! Command?

(#5) .LnB válasza ldave (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

:) ;] Úgy szeretem az ilyem jó, kifejező gif-eket.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Sheol


Sheol
aktív tag

Csupa "jó" hírek. :(((
Na mindegy, a Reaper of Souls mellett ennek esélye sem lett volna, még ha nem konzolhulladék lenne sem. (A második részét még megvettem anno, de már az is több sebből vérzett.)

(#7) Djuree


Djuree
félisten

fasza. konzolos butított szarság lett belőle. :((( mint a dungeon siege 3, az is mekkora fos lett, pedig az első kettőt szerettem, de főleg az 1-et. a sacredeket is szerettem de ezt kihagyom. :(

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#8) Televan74


Televan74
nagyúr

Inkább a kettőt veszem elő még egyszer. ;]

Amikor nincs remény! Jusson eszedbe nincs isten, csak én!

(#9) Sonja


Sonja
veterán

A konzolosodás nem is zavarna (a Dungeon Siege 3 is tetszett), de a +3 AI irányította karakter, már igen. :( :U

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#10) Djuree válasza Sonja (#9) üzenetére


Djuree
félisten

engem is zavar a 3 másik kari. sosem tetszettek azok a játékok ahol így oldják meg.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#11) .LnB válasza Djuree (#10) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

És le merem fogani, hogy valami "agyhalott" MI-vel lesznek megáldva :)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#12) Poetro


Poetro
csendes tag

Nekem a Dungeon Siege 3 is tetszett (múlt héten fejeztem be), ahogy a Sacred 1-2 is, és ezt is várom. A kontrollerrel való irányítás nem zavar, igazából kényelmesebb is, mint inhüvelygyulladásba torkolló klikkparádé.

(#13) ldave válasza .LnB (#11) üzenetére


ldave
félisten

DS3-nál most nem rémlik, hogy mennyire volt okos vagy buta a MI-s csapattag, de a Dio3 esetében sose éreztem, hogy nagyon hülye lenne a kísérő.

A Slime draws near! Command?

(#14) leslieke válasza ldave (#13) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Dio3 esetében sose éreztem, hogy nagyon hülye lenne a kísérő

+1! :K

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#15) .LnB válasza ldave (#13) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Dio3-at megjelenéskor nyomtam sokáig. Mikor még brutál nehéz volt. És természetesen csak Pc-n. Akkor nem voltak csapattagok benne, mármint MI által irányítottak.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#16) Sirandrish válasza .LnB (#15) üzenetére


Sirandrish
legenda

Dehogynem...a story közben kapod őket. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#17) ldave válasza .LnB (#15) üzenetére


ldave
félisten

Mi? Kisérő (lovag, íjász, varászlónő) volt benne a legeltjétől fogva, max te nem használtad.

A Slime draws near! Command?

(#18) .LnB válasza Sirandrish (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Esküszöm nekem nem rémlik :) Ezek után nehezen hiszitek el, hogy Inferno-n nyomtam, szóval az minimum 3 végigjátszást jelent .

szerk.: most átfordultam a munkatársamhoz, és megkérdeztem (ő nagyobb diablos) . És tényleg, lehet is válogatni, hogy ki segítsen :D Még fejleszteni is lehet őket. No ez ciki, tök elfelejtettem. :)

Szóval megvan mostmár, használtam is őket pedig.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#19) Sirandrish válasza .LnB (#18) üzenetére


Sirandrish
legenda

Előfordul néha..a lényeg hogy most már megvannak agyban is :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#20) Taposo


Taposo
aktív tag

És még jöm PS Vitára is :K

(#21) alevan


alevan
őstag

Le van szarva, hogy jön konzolra, sőt, én még örülök is neki, mert Xbox-on fogom játszani.

DE MI A F.SZOMNAK kell eröltetni a kicseszett co-opot? Én személy szerint szinte soha nem co-opozom. Egyszerűen videójátékokban nekem van egy lassú játékstílusom. Szeretek lassan szétnézve haladni, néha gyönyörködni, sokszor amikor van dolgok, csak felállok, és úgy hagyom a gépet. Egyszerűen szóló játékos vagyok. Erre betesznek a magamfajtáknak 3 MI-t...

"Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

(#22) kecskebégető


kecskebégető
aktív tag

DSIII az irányítás miatt 15 percet kapott tőlem.NEm bírtam megszokni nmegőrjített.Ha itt is az a szutyok lesz ez sem érdekel.

Asszonták nekem,hogy szabadujjak meg azoktó a halotttizéktő

(#23) AeSDé Team


AeSDé Team
őstag

Imádtam az első részt, mert arra mentem amerre akartam, olyan lényeket írtottam amilyeneket én akartam, kívülről fújtam hogy hol melyik boss található, és mindig meglátogattam őket. Ha fel kell sorolnom a kedvenc játékaim, ott lesz köztük hogy Sacred, mert ez volt az első nyílt világú szerepjátékom, és azóta sem tetszett annyira semmi, mint ez.
Kettő kb. ugyan azt jelentette számomra, csak fejledtebb 3D-s grafikával, gyönyörű világgal.
A harmadik résztől eddig azt vártam hogy a fejlődő hardvereknek megfelelően kapjak egy óriási világot még több felfedezni valóval, és nagyon durván kinéző spell animációkkal. Most mindkét reményem oda, mert zárt pályák lesznek, és előző generációra... ez így már nem méltó az elődei nevére! mégis csak egy Sacred, szóval kap egy esélyt.

(#24) piRate_nEx


piRate_nEx
aktív tag

Várjuk, várjuk. Sacred 2 max 1 hónapig tartott, online vittem végig, de nagyon jó volt. A világ levett a lábamról, sok színben pompázott.

The glass is already broken.

(#25) Celtic Heart


Celtic Heart
újonc

Kalapf0s... annyira kár ezért a névért.

Még a legelső részével játszottam.. illetve annak a kiegjével. Imádtam. Már már aztmondom, h jobban bejött, mint a Diablo 2. Ez merész kijelentés.

Aztán amikor megláttam a 2. részt, nem tudtam hova tenni... értetlenkedtem... "mi ez a fos?" tettem fel magamban a kérdést... és most, ahogy látom, a 2. rész vonalát viszi tovább ez is. Nagy kár.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.