Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) elithun


elithun
őstag

Érik is a megvétele. :K
DLC-k mennyire szükségesek hozzá?

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#2) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Local Co-Op-ban kipróbálnám, más különben talán soha. Volt egy réges-régi DOS-os játék, ami hasonló ötletre épült, de alapból egy amatőr low-poly freeware játék volt (nem tudja valaki melyik volt az?! :F )

Ez a RL meg lehet még az én PC-men is elfutna...

(#3) nepszter1


nepszter1
addikt

Tényleg remek játék, 7font körül juttotam hozzá annyit simán meger

(#4) ablack válasza elithun (#1) üzenetére


ablack
senior tag

A DLC-k skin-ek az autókra.

(#5) elithun válasza ablack (#4) üzenetére


elithun
őstag

Jé valóban. Úgy emlékeztem pár pálya is van köztük. :B

Viszont látom van már GOTY kiadás, és abban viszont vannak alapjátékon kívüli játékmódok. Nem sokal drágább, most már akkor az van Kívánságlistán. :))

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Remek játék, de nem az én világom. Azt meg vegyük hozzá a teljesség kedvéért, hogy ps plus ingyenjátékként kezdte a pályafutását, ami az értékéből nem von le, de azért hozzám hasonlóan sokan szerintem csak leszedték, nyomtak pár meccset, aztán delete.

[ Szerkesztve ]

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#7) Stauffenberg


Stauffenberg
nagyúr

Gondolkozom rajta, hogy Xboxra be kéne szereznem, mert a split screen elég jó móka és így ki lehet merészkedni vele online játékra is. Barátnőm örülne, hogy nem csak a Battlefield 1-et tolom egyedül, hanem végre őt is bevonom a multizásba. :)

A World of Tanks-ben is volt már többször ehhez nagyon hasonló időszakos játékmód (legutóbb a foci EB alatt), azt jobban élveztem, de ez sem rossz. Nem kell túl komolyan venni és jól szórakozik vele az ember.

(#8) yozsee11 válasza elithun (#5) üzenetére


yozsee11
aktív tag

A DLC-ben csak autó (és hozzájuk kapcsolódó festés, zászló stb.) található, minden pálya és játékmód ingyenesen elérhető mindenkinek.

Origin/Steam/UPlay: yozsee

(#9) elithun válasza yozsee11 (#8) üzenetére


elithun
őstag

Tényleg, még a GOTY-ban is. Akkor kiváló. :C

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#10) Balion válasza SunMount3r (#2) üzenetére


Balion
senior tag

Nem a Terep 2-re gondolsz?

(#11) Zen7


Zen7
tag

Érdemes megvenni, nem gondoltam volna hogy ennyire jó játék, 300+ órám van benne és szerintem még sokszor ennyit bele fogok rakni :DDD

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#12) SunMount3r válasza Balion (#10) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Nem, de a grafika még annál is puritánabb volt. Két tetraéder szerű "járművel" kellet egy keretezett pályán a nagy labdával focizni, voltak kapuk is és kb. ennyi. Belső nézetes volt és volt osztott képernyős mód.

[ Szerkesztve ]

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Kiprobaltam, de engem nem fogott meg, hot gagyi.

(#14) hoffman_


hoffman_
nagyúr

naná, hogy népszerű, mert cseszettjó :d pár kg chips, 4 XO kontroller superbowl előtt, meg két tálca sör és mindjárt jönnek is a számok, haha

zseniális koncepció.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) TTTotya válasza Zen7 (#11) üzenetére


TTTotya
senior tag

Annak idején kipróbáltam (nem sok reményt fűzve hozzá), az első alkalom olyan 6-8 órásra sikeredett. :-)

(#16) Zen7 válasza TTTotya (#15) üzenetére


Zen7
tag

Nagyon leköti az embert :) Főképp hogy rengeteg időt bele kell fektetni hogy jól is menjen, ne csak jobbra balra ugráljon meg repkedjen az ember

To Bullitz: "úgy hallom te se vagy a scoreboard magaslatán. A fenti kolléga írta hogy te se fényes stattal ücsörögsz a toplistán pedig aztán a leg op-b kasztot játszod a játékban." GOLD

(#17) TTTotya válasza Zen7 (#16) üzenetére


TTTotya
senior tag

Szerintem ezért is adják fel sokan idő előtt. Kudarcként élik meg a bénázást az elején és abba hagyják, pedig ez tényleg az a játék, ahol gyakorlással lehet fejlődni, csak utána jönnek a sikerélmények.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.