Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Kr/\toS


Kr/\toS
senior tag

Sokkal jobb lenne a sport szögecselt kesztyűkkel és sarkanytyús veszkó csizmákkal. ;]

(#2) oriic válasza Kr/\toS (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kevesled a véééért mi? :DDD

(#4) Binczet

Bazz :DDD Igazából kis célzás a játékban is szereplő Ronda nevű hölgy kiütésére. :D

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#3) .LnB válasza Kr/\toS (#1) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

Nem tudom szoktál e UFC meccseket nézni, de elég brutális ez így is. Ez szerintem tényleg a küzdősportok csúcsa. Itt nincs kecmec. Köré meg csináltak egy fullos brand-et és show-t.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#4) Binczet


Binczet
aktív tag

A címből először pattanásokra asszociáltam. :D

(#5) rodrigez


rodrigez
senior tag

Már csak azért is kipróbálom, hogy én is kiüssem Ronda Rousey-t Holly Holms-al. :D

(#6) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

A cím odab*sz. :DDD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#7) oriic válasza Bad Pritt (#6) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végre, valaki. :D

Live-Die-Respawn

(#8) james001


james001
veterán

CM Punk? :Y Még nem is nyomott meccset UFC-ben de már belerakják a hivatalos játékba? lol :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#9) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nem mertem megnézni a videót, irtózom a bőrbetegségektől.

;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#10) b. válasza oriic (#7) üzenetére


b.
félisten

Én egyből erre asszociáltam :)

remélem javítanak az üresjárati mozgásokon és a gépies karfeszítéseken ( értsd: oda- vissza 2 percen át ), mert az kissé droidos. Amúgy nem rossz játék, csak hiányzik belőle a tűz és a gyorsaság, nem olyan mint a valóságban.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#11) AxBattler válasza Kr/\toS (#1) üzenetére


AxBattler
félisten

Kérjük, szíveskedjék átfáradni ennek a hírnek a topikjába! Köszönjük! ;]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12) oriic válasza AxBattler (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végül is, mindkettő verekedős játék. :D

Live-Die-Respawn

(#13) rodrigez válasza oriic (#7) üzenetére


rodrigez
senior tag

Mit végre valaki! :D Szerinted én miért akarok Holy Holms-al lenni :D

(#14) oriic válasza rodrigez (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:B

Live-Die-Respawn

(#15) heihachi


heihachi
addikt

Aldoval minden nap rommá fogom verni McGregort, ha kell easyre állítom, de akkor is :P

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#16) Kr/\toS válasza .LnB (#3) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Ironizáltam. Nem szeretem ezt az stílust, csúnya is a küzdelem, és ez a versenyág nagyon hamar tönkreteszi az atlétákat.

[ Szerkesztve ]

(#17) saelin válasza Kr/\toS (#16) üzenetére


saelin
veterán

A modern kor gladiátorai, csak oroszlánok nincsenek.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#18) Diopapa válasza Kr/\toS (#16) üzenetére


Diopapa
addikt

Bármilyen élsport is.. Szted az NFL játékosok milyenek 35-40 évesen? Pedig az "csak" foci..

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#19) gyuribácsi88

Első napos vétel, pont mint az elődje. Legjobb verekedős játék :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#20) .LnB válasza Kr/\toS (#16) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

"Ahol az élsport kezdődik, ott véget ér az egészség"

És nem csúnya sport ez, sőt. De én se vagyok oda érte, sokszor nagyon agyonverik egymást. :) Na meg aztán már JSP se nyomja már, visszavonult. Örök bajnok!

(#18) Diopapa A gurulófocis kis manó Messi se a sok húslevestől lett ilyen atletikus. És a sok szteroid amit kapott egyszer majd kijön rajta figyeld meg.

[ Szerkesztve ]

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#21) adalbert1 válasza Kr/\toS (#16) üzenetére


adalbert1
veterán

Viszont a köré épült játék szerintem rendkívül élvezetes, tegnap órákon keresztül püföltük egymást egy haverommal. :)

Amúgy a második rész fog valami nagy előrelépést nyújtani az elsőhöz képest? Mert a szokásos EA sport játékokban általában csak apró változtatások vannak és a legnagyobb újdonság általában a csapatok keretének a változtatása (legalábbis számomra), itt meg ugye ez a selling point nem játszik...

(#22) VirDan


VirDan
aktív tag

Újítás az lesz minden téren, a harcrendszerben --> Sub,Ground,Stand Up. Illetve a fejlődési rendszerben.
Viszont remélem hogy az online játék során rendbe rakják a két fél közötti internet összehangoltságot.
A jelenlegi UFC-ben sokszor előfordul hogy az egyik fél nagyon gyors, a másik pedig lassú.. hiába a legjobb harcossal van. Néha nálam a ping érték annyira rossz, hogy mialatt egyet ütnék, addigra már rég legyepáltak....

[ Szerkesztve ]

The Danee™ | PSN/Steam/Epic/Ubi : Nomad-HUN

(#23) heihachi


heihachi
addikt

Elvileg mától elérhető a gamma, erősen gondolkodom rajta, hogy még ma beszerzem :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#24) heihachi válasza heihachi (#15) üzenetére


heihachi
addikt

Ahogy ígértem ;]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#25) perempe


perempe
addikt

hallottam, hogy már a TV is adja itthon. van ennek sportértéke?

* Brahms: 4. szimfónia *

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.