Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) P41N


P41N
senior tag

Itt is lenne a következő iromány, és mint látható, ez elég bőre sikeredett (ilyen az, ha sok infó van a neten). Próbáltam kicsit eltérni (felépítés formában) az előzőtől, de mivel annyira nem vagyok kreatív formában, ezért csak kisebb változtatások vehetőek észre (ez persze majd a továbbiakban változhat).

Most csak így ennyit szerettem volna. Köszönöm, hogy elolvastad!

(#2) Kisgépkezelő


Kisgépkezelő
senior tag

Milyen metált játszotok?
Yes.
De tényleg olyanok mint a mémben. Belehallgattam egy számba miközben takarítottam itthon, ezért ki be jártam a szobából. Mikor kimentem valami symphonic rész volt, mire visszaértem már tech death. Megint fordultam egyet, épp akkor váltottak valami atthegatescore riffről egy slames breakdownra, majd egy újabb forduló után egy egy Maidenes szóló szólt és a végén még pont visszaértem egy kis crabcore-ra. Asszem. :D

(#3) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nekem azért ez nem igazán "metál", olyan Paramore "keménységűnek" tűnik... :)
Nem rossz amúgy csak nem épp igazi zúzós metál...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#4) P41N válasza Kisgépkezelő (#2) üzenetére


P41N
senior tag

Ezek a Japánok már csak ilyenek :DD

(#5) P41N válasza philoxenia (#3) üzenetére


P41N
senior tag

Az a Chase The Rabbit nekem abszolút nem tetszett, ezért inkább meg se említettem :D (még csak így hallgatásra sem).

(#6) philoxenia válasza P41N (#5) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Gugliban az volt az első találat. :)
Amúgy nekem pl. a Smoke on the water tetszik legkevésbé a Purple-től, holott azt ismerik a legtöbben...
Amikor Vágó műsorában kérdés volt ez a szám Black Knight -ként, kapartam magam.... Aztán csodálkozunk, hogy "bikicsunáj"...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.