Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) #10691584


#10691584
törölt tag

Ez az egér egy vicc. Vagy inkább halálos tréfa. Szerény véleményem szerint természetesen.

(#2) menpee


menpee
aktív tag

- csilliárd színű rgb led: pipa
- ötszáz oldalsó gomb mandala alakban lehetőleg: pipa
- vezeték nélküli vérgémerség: pipa
- 50k közeli ár: pipa
- hozzáadható extra súlyok, hogy 300 gramm is lehessen akár: nincs....
Na számomra itt úszott el, enélkül kettőt is a tehén fejére kell csapnom, hogy holtan essen össze.

Amúgy nehéz, drága, értelmetlen. Az eddigi tapasztalatok alapján vinni fogják mint a cukrot.

,,Piracy is almost always a service problem and not a pricing problem." - Gabe Newell

(#3) Tian66


Tian66
senior tag

28ért vettem R.A.T 7-et. Nem tudom mi indokolja a többi 22 ezret!

(#4) #10691584 válasza Tian66 (#3) üzenetére


#10691584
törölt tag

Az hogy ez lézeres :DDD Jóisaz..

[ Szerkesztve ]

(#5) dobragab válasza menpee (#2) üzenetére


dobragab
addikt

- 2000 Hz-et hazudni: pipa

Az Asus azt állítja, hogy a Gladius 2000 Hz-en is képes üzemelni. Valójában 1000 Hz-en, de pollonként két packet-et küld, így az Enotus 2000-nek látja. MouseTester-en látszik, hogy minden második packet pár ezred ms-mal az előző után érkezik: amennyi idő alatt feldolgozza az OS.

Gondolom, itt is így megy a 2000 Hz.

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#6) Bugfix1984


Bugfix1984
aktív tag

Nekem tetszik,nem olcsó, nem szokványos,de azért vannak meglepő újdonságok,szívesen kipróbálnám.

(#7) nyunyu


nyunyu
félisten

Egeres viszonylatban elég nagy, 3,7 wattórás akkumulátora

Az max a G7 cserelheto 600mAh-s LiIonjahoz kepest nagy, ami az MX Revo elso szeriajaban is volt.

MX1000-ben pl. 1800mAh volt. (~6,5Wh)

Amugy meg az egy vicc, hogy kulonallo dokkoloval kell tolteni, az orraba dugott USB kabel helyett.
Feleslegesen bonyolitjak+dragitjak az egeret.

Mint ahogyan a fo kapcsolok ala rakott foglalattal, meg a gyarilag belerakott kinai vackokkal is.
Boven eleg lenne a japan Omron is, ugysem megy tonkre 4-5 even belul. (kinai ha kihuzza a harmat, akkor megeszem a kalapom.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#8) CactuS


CactuS
Arcképgyáros

Nekem egyáltalán nem tűnik nagynak. A naos 7000re is mindenki azt mondta, hogy hatalmas egér, aztán amikor befotóztam, hogy eltűnik a tenyeremben, akkor jött a röhögés. Mondjuk nem bántam meg, hogy megvettem, lehetne nagyobb a púp a hátán, mert nem mindig sikerül tenyeresen fogni ( vagy hosszra kéne még 2 cm.), viszont pontos és baromi jó a tapintása.

Ez az egér meg eléggé parasztvakításnak tűnik, felesleges dolgokkal, mint a logitechnél az Mx Master vagy mi a performance utódja. Már az MX Performance is az volt a régi, motoros görgős Revohiz képest.

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#9) nyunyu válasza CactuS (#8) üzenetére


nyunyu
félisten

Nekem mar az MX Revo is parasztvakitasnak tunt anno, amig az MX1000-et ki nem nyirtam a kinai mikorkapcsolos cserejevel.
Aztan mar nem lehetett MX1000-et kapni, muszaj volt Revot venni helyette.

Es jott a pofaraeses, hogy mennyivel kenyelmesebb.

Perf MX-et viszont nagyon ruhelltem az elszabott bal oldala miatt, meg a szoftveresen allithato gorgo hianya miatt.

Abban viszont egyetertunk, hogy mar az MX Master is tul van arazva.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#10) Sn00k


Sn00k
veterán

Meg csak nem is az araval van bajom. De ez a suly egy vicc gamer egerhez. Mi lesz igy a 15 eves kinai lol playerekkel? Meg se tudjak majd emelni :)
Kene neki egy kis teso kiszedheto aksival azt meg lehet en is kiprobalnam...

3njoy the Lif3

(#11) fanti


fanti
addikt

Van egy pár dolog, amit akkor sem vennék meg, ha megnyerném a lottó ötöst. Ez közéjük tartozik.

GIGABYTE B550 Aorus Pro, AMD Ryzen 9 5950X, Noctua D14, Crucial Ballistix 4x16GB DDR4 3200Mhz@3800MHz CL18, Powercolor 7900XT, M.2 Samsung 981 2TB, M.2 Kioxia (XG6) 2TB, 2 x Intel 730 SSD 480GB, Crucial MX500 2TB, SEAGATE SkyHawk 6TB, 750W Gigabyte Aorus Gold, Evolveo T4, Samsung S43BM700UUXEN

(#12) balint355


balint355
aktív tag

Nem értem az ASUS-t, van nekik normális egerük is (pl. Sica: kicsi, könnyű, jó optikai szenzor stb.), erre jönnek ezzel :F Jó lehet egy közel húsz dekás egérrel játszani :D

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#13) #10691584 válasza balint355 (#12) üzenetére


#10691584
törölt tag

Régebben a ruszkik voltak ebben a nagyzási hóbortban (láttál már ruszki nyomtatót a 80-as évekből, vagy ruszki mikrosütőt a 90-es évek elejéről? :DDD ) Most úgy tűnik taiwan-ra, Asus bácsihoz is elért ennek a szele, hogy minél nagyobb/súlyosabb annál jobb :R

(#14) HoaryFox


HoaryFox
őstag

Ezzel is úgy vagyok, mint a zsiráfokkal: szép, szép, de otthonra nem kéne :DDD

Meg ez az ár... maradok a Gladius-omnál egy jó ideig :K

Jelenleg jobban élek, mint... 1 év múlva. // Eladó Warwick BC10 basszusgitár kombó -> https://hardverapro.hu/apro/warwick_bc_10_basszusgitar_kombo/friss.html

(#15) balint355 válasza #10691584 (#13) üzenetére


balint355
aktív tag

Furák ezek a távolkeletiek, kici emberkék és mégis mindent nagyra csinálnak, lásd phabletek, azokat is nagyon tolják... :D

I've just locked an open door. Strange, yet symbolically compelling...

(#16) #10691584 válasza balint355 (#15) üzenetére


#10691584
törölt tag

Jó de az ázsiaiak ezeket a túlméretezett cuccokat általában az úgynevezett "hülyefehérember"-nek készítik. Pl. egérből is készülnek kimondottan ázsiaiaknak szánt verziók.

Lásd Salmosa Asian Edition:

Ha megnézed, nem semmi méretbeli különbség van a "normál" salmosa és az ázsiai között.

[ Szerkesztve ]

(#17) icp1970


icp1970
senior tag

Ehhez már nem is kéz,hanem lapát kell. :N

(#18) nincskanál


nincskanál
tag

Annyiból érdekes lenne, hogy végre az én kezemhez méretezett egeret foghatnék. Még sose találkoztam elég nagy egérrel... El is gondolkoznék rajta, ha nem most vettem volna egy G602-t. Sajna ez is elég kicsi. Lapátkezem van, na. Viszont ez a világítás...

(#19) enté


enté
csendes tag

Ez már inkább patkány.

(#20) kpal


kpal
veterán

Már 20-tól lehet kapni egeret ami hozza ezt szintet. Ebből világszerte nem tömeg cikk. :B
Ezzel a hatalmas mérettel, ha megindul ,ezt senki és semmi nem állítja meg,letarolja az asztalt . :Y

[ Szerkesztve ]

(#21) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Ebből az egérből már tényleg csak a Force Freedback hiányzik, akkor tökéletes lenne... :D

(#22) troviko


troviko
senior tag

A mérete egy dolog, de hogy ilyen ocsmány legyen...

https://www.oldtech.hu/

(#23) Hamuuuu


Hamuuuu
tag

Minél csúnyább és értelmetlenebb, annál jobban fogják megvenni. :DD

"A fizika elsőszámú törvénye : a testek igyekeznek megőrizni nyugalmi állapotukat."

(#24) józsi9995 válasza menpee (#2) üzenetére


józsi9995
tag

úgy ám, viszik majd mint a cukrot.miért?basszus, mikor megláttam a második képet, azt hittem, hogy Star Wars Edition, tisztára hajaz Darth Vader-re a bilijével :-)

[ Szerkesztve ]

(#25) SunMount3r válasza józsi9995 (#24) üzenetére


SunMount3r
nagyúr

Szemből dettó ez volt a benyomásom, mint egy gagyesz Vader sisak...

[ Szerkesztve ]

(#26) dementor


dementor
senior tag

Rablás és egyben nevetséges az ára. Micro kapcsolók aktív használat mellett max 2 év alatt elhalnak. Nálunk már a második gamer rágcsáló teszi ezt. Úgyhogy csak óvatosan.

[ Szerkesztve ]

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#27) Retekegér


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Ez a kialakítás... Élvezet lesz lepucolni róla a koszt. A többit már elmondták előttem.

<< Heimdal >>

(#28) tegbashar


tegbashar
tag

Végre egy nekem való méret!

(#29) NandoXXL válasza Tian66 (#3) üzenetére


NandoXXL
senior tag

Ugyanaz indokolja amiért 28k-ért egeret vettél ;)

[ Szerkesztve ]

(#30) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Mikor elolvastam a címet, örültem, hogy végre az én lapát tenyeremre is lesz egér. Aztán rájöttem, hogy ROG szócska is szerepet a címben, szóval tuti baromi drága lesz. Viszont ez az ár még annál is több, mint amire számítottam.

(#31) hemaka


hemaka
nagyúr

Én egér emelgetős vagyok, szóval kéne a francnak egy fél kilós egér ami még ráadásul ocsmány is.

(#32) Retekegér válasza Ghoosty (#30) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

Egeres topikban biztos tudnak ajánlani. Pl. a SteelSeries Rival 300 elég nagy.

<< Heimdal >>

(#33) CactuS válasza Retekegér (#32) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Én SS egereit megtaperoltam anno a Pixel-nél, mind kicsi vagy kényelmetlen volt. Az egyedüli ami az én lapát tenyeremnek is - viszonylag - kényelmes volt az a Naos 7000-es rágcsáló volt. (Logitech Gxxx sorozatát is megtapiztam MMben, azokról is simán lelógtak az ujjaim.)

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#34) ΞΔGLΞ


ΞΔGLΞ
nagyúr

Pl, Doom-ozás közben jó szolgálatot tehet ez az izé, ha az ellenfél (szemben ülő) állandóan kinyír a játékban, ezt az egeret fejmagasságban hozzáb..va már eggyel kevesebb a probléma!

[ Szerkesztve ]

(#35) dobragab válasza ΞΔGLΞ (#34) üzenetére


dobragab
addikt

Jaja, ez LAN-partikra való egér, pláne mivel wireless is lehet, azaz akármilyen messze el tudod dobni.

Amúgy akit nem győzött meg ez a tégla, az egeres topikban várjuk szeretettel :K

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#36) #10691584 válasza dementor (#26) üzenetére


#10691584
törölt tag

Jah. Én is ezért cserélem csípőből japán omronokra a mikrokapcsolókat első körben, még ha új egér is.

(#37) Retekegér válasza CactuS (#33) üzenetére


Retekegér
HARDVERAPRÓD

A kialakítás, a fogás módja, egyéb preferenciák mind beleszólnak, szóval kinek mi. Ha csak a számokra hagyatkozunk, akkor így néz ki a felállás (hossz x szélesség x magasság):

SS Rival 300: 133 x 70 x 45 mm, 130 g
Naos 7000: 131 x 85 x 39 mm, 147 g
Asus Spatha: 137 x 89 x 45 mm, 187,5 g

<< Heimdal >>

(#38) CactuS válasza Retekegér (#37) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Ez így igaz. Én szeretném tenyeresen fogni, de tiszta tenyeres fogásra kb. minden mai egér kicsi számomra, így valami keverék fogásom van. A Naos azért volt jó, mert a kisujjamat megtámasztotta, nem csak egy vékony dudor van ott (ezért is esett ki az SS). Az asus nekem már ránézésre kényelmetlen és keskeny lenne ott.

Amúgy sajnos nincsenek számaim, de nálam a valaha megfordult legnagyobb egér szerintem az A4 Tech 4D+ (WWW-11) volt:

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#39) copass


copass
veterán

50k?!wtf? ezért? hehhe. én maradok inkább a jól bevált a4tech (bloodyseries) v7-nél. 13centi körül van és kényelmes a hosszú újjaimnak, a többi meg nem érdekel!:D
asszem az ms intellimouse volt ilyen 14 cm körüli, de hát az is drága volt anno 10k körül és bal gomb mindíg megadta magát 2 éven belül....

[ Szerkesztve ]

"amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

(#40) #10691584 válasza CactuS (#38) üzenetére


#10691584
törölt tag

(#41) nyunyu válasza #10691584 (#40) üzenetére


nyunyu
félisten

Ranezesre nem hosszabb, mint a kettovel mellette lathato MX Revo, ami szerintem tul rovid a tenyeres fogashoz.

Az meg 2 centivel rovidebb, mint az L MouseMan+ volt 18 eve.
Itt raktam sorba par L egeret anno, latszik, mennyivel nagyobb az MM+, mint az ujabb L egerek.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42) #10691584 válasza nyunyu (#41) üzenetére


#10691584
törölt tag

Oldalirányba' viszont ducibb :) Különbenis :P

[ Szerkesztve ]

(#43) nyunyu válasza #10691584 (#42) üzenetére


nyunyu
félisten

MS Explorert nagyon utaltam a ducisaga+domboru kisujjtamasza miatt, nem lehetett rendesen elemelni es odebbtenni az asztalon, mindig kiesett a huvelyk+kisujjam kozul, akarhogy szoritottam.
Pedig az csak 150 grammos eger, nem 180.

MX Revonal nincs ilyen gond, mert azt huvelyk+gyurusujjal meg lehet emelni, majdnem fuggoleges az eger jobb oldala.
Nem kell annyira szoritani, mint az Explorert, igy nem gorcsolnek be az ujjaim par ora gepezestol.

[szerk:]Ezer eve nem lattam Q-t, hogy van? :DDD

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#44) #10691584 válasza nyunyu (#43) üzenetére


#10691584
törölt tag

Te jó ég ez az explorer még egészségtelenebb, mint a híradásban ssszereplő rog :Y

Q-ról nem sokat tudok, mióta megfialt :D A fia is nagy forma :DDD

(#45) Gaga


Gaga
tag

Ennyi pénzből veszek inkább 7 db IE3.0-t plusz egy 100-as csomag Omron D2F-01F-et és még az unokáimnak sem kell egeret venniük.

(#46) CactuS válasza #10691584 (#40) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Igen, ez is képben volt a vásárláskor. Végül az egeres topikban volt aki negatívan nyilatkozott róla, plusz a Naos is kenyelmes a kisujjamnak, így lett az. Naosnál egyedül a gumis borítás hámlásától féltem, de eddig semmi nyoma.

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#47) vaakuum


vaakuum
addikt

Ebbe az árba olyan konstrukció nem fér bele, hogy a teljes talpat burkolják csúszófelülettel? Vagy legalább 4 tisztességes méretű darabbal?
Valamiért az ehhez hasonló vékony csíkok eddig minden egéren igen hamar elkezdtek elmászni a helyükről, és hiába toszogatja vissza az ember, utána már soha nem úgy tapad...

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#48) Tian66 válasza NandoXXL (#29) üzenetére


Tian66
senior tag

Kellett mert tényleg lapát kezem van. És nem nagyon van a piacon álítható méretű egér.

(#49) Tian66 válasza #10691584 (#4) üzenetére


Tian66
senior tag

A R.A.T. is. Bár nem az a lényeg benne.

(#50) pomorski


pomorski
őstag

"az eddigi legnagyobb egér" - A Yetire is gondolt végre valaki... :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.