Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Silεncε


Silεncε
őstag

Kitöltöttem, viszont a képátlónal érdemes lett volna egy egyéb méretet is betenni, nekem például a laptop 15,6"-os.

(#2) proci985


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

ennek igy sok ertelme nincs ha ertelmes adatot is ki akarsz belole szedni. pl nalam van laptop, ceges gep (harom kulonbozo kijelzovel), asztali (3+1 kijelzovel), harom eltero panellel es harom eltero felbontassal.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#3) Robert07 válasza Silεncε (#1) üzenetére


Robert07
aktív tag

Akkor az a 15"-ös kategóriába kellene, hogy kerüljön.

Azért csináltam így, mert van 15.4", 15.6", 21.5", 22" stb. de ezek annyira hasonlók, hogy nem választanám őket szét.

proci985: Tudom, mire gondolsz, de most elsősorban arra gondoltam, amit a legtöbbet használsz. Ettől függetlenül kitöltheted többször is, ha nem tudsz dönteni.

[ Szerkesztve ]

(#4) Joccc07


Joccc07
addikt

Kész!

Bár hosszabbra számítottam. Csak, hogy én is elégedetlenkedjek valamit. :DDD

[ Szerkesztve ]

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#5) elithun


elithun
őstag

Kitöltve.

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#6) Csapoati válasza Robert07 (#3) üzenetére


Csapoati
nagyúr

Nekem 23,5-ös van, 23-at jelöltem meg. :D

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#7) Viktor77 válasza Csapoati (#6) üzenetére


Viktor77
titán

Pesszimista. :)

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#8) mephi666


mephi666
nagyúr

samu 931bf, 19" 1280x1024, 75hz :) ilyen frissítés nincs, belőttem 60-at...

céges noti meg 15,6" 1366x768, plusz 21,5" 1920x1080 :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) Lauda


Lauda
félisten

Kitöltöttem!

(#10) Robert07 válasza mephi666 (#8) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igaz, azt elfelejtettem. Betettem a 60Hz mellé.

És köszönöm mindenkinek, aki eddig kitöltötte!

(#11) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Töltve, de szerepel az adataim között is.

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#12) Lacika112 válasza Robert07 (#10) üzenetére


Lacika112
aktív tag

szia
a kezdeményezés nem rossz de a kérdőív hiányos így félrevezető is
vagy csak én vagyok ilyen selejtes :) hogy 2 monitorom van, 2 méret, 2 felbontás és nincs olyan hogy "elsődleges" ? attól függ mit csinálok

pl filmezek a nagyon a kicsin meg netezek de van hogy a nagyon játszok a kicsin facézek vagy bacsist olvasok közbe :D

kitöltöm de tényleg így nagyon felemás szerintem, építő jelleggel mondom nem cseszegetésnek :)

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#13) Robert07 válasza Lacika112 (#12) üzenetére


Robert07
aktív tag

Ez esetben kitöltheted kétszer. :P

Komolyra fordítva a szót, nekem nem jutott eszembe jobb megoldás, de ha van ötleted, akkor meghallgatom.
Ha őszinte akarok lenni akkor nem túl nagy az aránya azoknak, akik több monitort használnak egyszerre, (mondjuk én is közéjuk tartozok, de az egyiket csak alkalmanként kapcsolom be, ha kell a plusz hely) és ezért gondoltam, hogy jóleszezígy'. :D

[ Szerkesztve ]

(#14) BoB


BoB
veterán

Tőtve.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#15) szente válasza Robert07 (#13) üzenetére


szente
addikt

Itthon egy monitor plusz néha TV, melóhelyen 2 monitor. Akkor most 4szer töltsem ki? :D

(#16) Lacika112 válasza Robert07 (#13) üzenetére


Lacika112
aktív tag

háááááát

szerintem nem kevesen használnak 2-3-4 monitort persze minél több annál kisebb az arány de a 2 monitor nem sok (szerintem) főleg aki dolgozik rajta
haverok is általában ha vesznek újat a régi ott figyel az asztalon kb én is így vagyok vele

annyi ha legközelebb ilyet csinálsz az elején kell egy fül "hány monitorod van?" és annyiszor teszi egymás alá a kérdéseket
esetleg bővíthető a kérdőív hogy hajlított vagy sík monitort használ e az ember, válasz idő: 5? 8? ms :R :R :R

jó persze a keret színét is lehetne firtatni de az már full esztétika, szerintem nem fontos egy monitoron :)

ha meghúzom a kocsidat az oc-nek számít?

(#17) UnA válasza Robert07 (#13) üzenetére


UnA
Korrektor

"Ha őszinte akarok lenni akkor nem túl nagy az aránya azoknak, akik több monitort használnak egyszerre"

Arányokat nem tudok, de informatikai céges vonalon szinte mindenki több monitort használ: laptop + 1 vagy 2 monitor.

Sőt itthon is használjuk a TV-t másodlagos monitornak a laptopokhoz (csak annak használjuk...), vagyis ezt is nevezhetem többmonitoros rendszernek. :)

(#18) Robert07 válasza UnA (#17) üzenetére


Robert07
aktív tag

Igen, lehetett volna másképp is csinálni, viszont a lényeg az lenne, hogy melyik képátló a leggyakoribb, milyen felbontás mellett.

Az a tesztet nem igazán befolyásolja, hogy mondjuk 2-3 monitor egyszerre van használva.

Egyenlőre 238 kitöltésem van, ami nem rossz, viszont megvárném, amíg lekerül a címlapról, és csak utána készíteném el a grafikonokat.

(#19) Mokó


Mokó
aktív tag

Töltve :)

(#20) csipszikutya


csipszikutya
senior tag

kitöltve :)

(#21) Redneck


Redneck
veterán

Végre egy jobb kérdőív. Múltkor ami volt ph!-n nagyon gáz volt. Használsz-e monitort vagy valami hasonló üres baromság...

Szerk:
Esetleg elfért volna a több monitor, vagy monitor + TV. Kitöltöttem TV-re is, vegyesen használom a kettőt!

[ Szerkesztve ]

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#22) flymi


flymi
addikt
LOGOUT blog

Eredmény? :F

/// "A félelmet lazán arcul csapom és fricskát nyomok az orrára" (T.B.A) ///

(#23) Robert07 válasza flymi (#22) üzenetére


Robert07
aktív tag

Készül, viszont nem csak egy egyszerű Excel grafikont készítek, és sajnos nincs túl sok időm rá.

Viszont igyekszem 1-2 napon belül feltenni. :R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.