Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#7) zsirfecske


zsirfecske
addikt

nagyon régóta az első rpg, amit sikerült végigjátszani (amik max 2/3-ad tájékon nálam kifulladtak az elmúlt években: gothic2 és 3, morrowind, oblivion, fallout3, two worlds, loki stb.).

lehet, hogy fentiekhez képest kicsit rövid, de nekem így is nagyon bejött a sztori (párbeszédek, küldetések), a harcrendszer és az egész világ úgy ahogy van. a legjobb mikor az elején hosszú perceket küzdesz egyetlen szottyadt farkassal, mert még egy szál bottal vagy késsel hadonászul ügyetlenül.

én számszeríjra és kardforgatásra gyúrtam, a kettő együtt nagyon élvezetes és kellően nehéz volt (nem úgy mint gothic-ban mikor rágyúrtál archery-re, fogtad az íjad, felálltál valami tereptárgy tetejére és egész ork helyőrségeket ki tudtál irtani. itt összesen egy típusú őrtoronynál lehetett megcsinálni vmi csontvázas küldetésnél, de ott kellett is a csalás annyian voltak..). a közelharci képességekből eredő kombók pedig zseniálisak, szerintem nyagon feldobják a harcot.

szóval mindenképpen kötelező, gépigénye harmatos a látványhoz képest, középkategóriás gépen is simán fut max részletességgel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.