Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Jó lett a teszt! :C
és jó a monitorod :DD

(#2) AxBattler


AxBattler
félisten

Köszi, jó kis teszt!

Pár száz forintért tudsz venni átalakítót, amivel az alaplapi usb2-es csatlakozóra kötheted az usb3-as előlapi csatikat.

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#3) dragonfx


dragonfx
veterán

mennyi eza ház irto faxának néz ki
plexis?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#4) Kuruc2 válasza pulyka jocó (#1) üzenetére


Kuruc2
senior tag

"és jó a monitorod"

:DD :DD :DD :C

Megalol! :DDD

[ Szerkesztve ]

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#5) Blindmouse


Blindmouse
senior tag

A festmények sajátok?

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#6) myatarix válasza Blindmouse (#5) üzenetére


myatarix
csendes tag

Besírtam :D

Őő szóval tetszett a cikk, de azok a képek... :U

The ultimate vintage computer collector :)

(#7) AxBattler válasza Blindmouse (#5) üzenetére


AxBattler
félisten

Gonosz. :D

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#8) PLuhiX válasza Blindmouse (#5) üzenetére


PLuhiX
csendes tag

Ez odab***ott. :C

I don't fall in love, just my heart gets horny.

(#9) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

"Az USB 3.0 előlapi kivezetést nincs hová dugni (Az alaplapon nincs ilyen csatlakozó)"

Ez a ház hibája? :U

(#10) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

#1 #5, hát ezeken behaltam :D
Köszi a bemutatót, szimpatikus hát.

(#11) dfdfdf válasza Blindmouse (#5) üzenetére


dfdfdf
őstag

no comment :C

nem rossz kuckó a sata dokkoló az nagyon jó dolog én is ilyen házat akarok majd venni pl midgard2 :)

(#12) sing1ep1ayer


sing1ep1ayer
őstag

Látom érzékeny a szerző lelke...:N
Viszont így, hogy kiszedted a "festményeket", most rengeteg dolognak nincs értelme a cikkben.

(#13) #98593280


#98593280
törölt tag

Silány minőségű képek, kutyafuttában összedobott cikk.
Maga a ház, ha jól gondolom már nem kapható.
A cikk egynéhány meglátásával is vitatkoznék, de inkább nem teszem.

(#14) zsolt501


zsolt501
nagyúr

Ilyen minőségű fotókat nem rakunk fel, mert ez az oldalra nézve is ciki.

''Mind Így van ezzel aki hasonló időket megélt, de a döntés nem rajta állt neked csak arról kell döntened mihez kezdj az idővel amely megadatik.''

(#15) sing1ep1ayer válasza sing1ep1ayer (#12) üzenetére


sing1ep1ayer
őstag

Most látom, hogy megvannak még a képek, csak az Opera blokkol nálam valamiért minden Google oldalt. Vagy a Google szívatja a régi operásokat.

(#16) vittorio7


vittorio7
őstag

Érdekes egy elemzés ez. De a képek...

[ Szerkesztve ]

(#17) Graphics


Graphics
Jómunkásember

"Bár már annyira kevesen használják, de ha mégis kellene, akkor meghagyták a helyet a jó öreg 1.44"-es floppynak is."

Másnak hagyták azt inkább

- ventivezérlő
- USB portoknak

stb.stb.stb

szerk: Képek nekem se jelennek meg rendesen

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#18) Kuruc2 válasza sing1ep1ayer (#15) üzenetére


Kuruc2
senior tag

Régi operával is jók nekem.

http://logout.hu/cikk/wd_red_3_tb_nem_csak_nas-ba/sajat_sztori_tapasztalat_kuruc2.html --------------------- http://logout.hu/cikk/ii_desktop_modding_verseny/a_vegeredmeny.html ----------------------------------------------------

(#19) carr


carr
őstag

Örülök, hogy jól elszórakoztok! :D
Komolyan. Szereztem páratoknak néhány jó pillanatot.
Őszintén szólva, anno mikor írtam (2011. Február) nem sikerült befejeznem, valamiért.
Így ahogy elkezdtem, befejezetlenül maradt. Nem szerkesztettem utólag, és nem is vettem ki képeket, mint ahogy azt néhányan gondolják.
Ahogy akkor összeraktam, úgy maradt, aztán most valamiért megláttam, s gondoltam valakinek még (talán) hasznos lehet. :))
Szóval, köszönöm az építő jellegű kommenteket.
:R

A képeket egy ZTE Blade I-el csináltam, szerintem 1.6 vagy 1.5 androiddal, vaku nuku, mint ezt tudjuk.
:P

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#20) carr


carr
őstag

Képek nálam megjelennek rendesen (FF 28.0), bár tényleg kritikán aluliak. Hiába, ezt tudta anno a technika. :D
Ja: Milyen festmények? :DD
A monitor éppcsak kölcsön kaptam a lakótársamtól, mert mikor megvettem a gépet (iponban valami 140e körül hagytam ha jól emlékszem), akkor a monitor még váratott magára. :D
(aztán lett egy Sharp 107cm LCD)

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#21) Goose-T válasza Graphics (#17) üzenetére


Goose-T
veterán

Úgy látszik, már csak én vagyok olyan öreg itt, hogy megjegyezzem, az 1,44 az MB és nem inch, abban mérve 3,5" a kisfloppy. :P

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#22) carr válasza Goose-T (#21) üzenetére


carr
őstag

óbakker, tényleg. :DDD

Mármint tényleg 1.44MB! xD
:R

[ Szerkesztve ]

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#23) #98593280 válasza carr (#19) üzenetére


#98593280
törölt tag

Én nem szórakoztam jól, szerintem a cikk siralmas, minőségileg és tartalmilag is.

(#24) joysefke válasza carr (#22) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ha jól olvasom az adatlapodat, azóta már nem ezt a házat használod ("noname hát fehérre fújva").
Ezek szerint mégsem jött be annyira ...

J.

(#25) Findzs válasza sing1ep1ayer (#9) üzenetére


Findzs
addikt

hát igen a másik kettő se igazán a ház hibája

az előlapi 3,5 hely már nem igazán a floppynak van szerintem kialakítva, sokkal inkább kártyaolvasónak, venti vezérlőnek stb.

"Az embereket nem az igazság érdekli, hanem a saját igazuk."

(#26) carr válasza joysefke (#24) üzenetére


carr
őstag

Nem jött be túlságosan.
Pár hónapig használtam, hiába volt jó, és az árfekvésében páratlan. Voltak furcsaságai, mint ennek a cikknek is.
:)
Ps.:
Építő kritikát szívesen fogadok.
:))

360+Mindenkit szeress,ne sokban bízz,Ne bánts senkit,ellenséged inkább féljen,Minthogy legyőzd,barátodat szívedre rejtsd,Szidjanak hallgatásért,ne beszédért.

(#27) lorcsi


lorcsi
veterán

hogy lehet egy ilyen minőségű cikk a címlapon ?? :W

(#28) #98593280 válasza lorcsi (#27) üzenetére


#98593280
törölt tag

osztva

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.