Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Mivel mindegyik ugyanazt tudja, szerintem nem éri meg felárat fizetni egy HTC-ért. A WP=-es mezőnyben semmivel sem prémiumabb gyártó, mint a samu vagy az lg, viszont azoknál jóval drágábbak.

(#2) Thome válasza Nordic (#1) üzenetére


Thome
addikt

A HTC kamerái meg egyenesen szarok. :U

(#3) darál0w válasza Nordic (#1) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

anyaghasználatban jobb a HTC

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#4) Воланд válasza Nordic (#1) üzenetére


Воланд
titán

se lg, se samsung 2. gen-es wp7-es telefont nem lehet kapni hivatalosan mo-n. samu van sufni gsm-ben, de lg-nek nincs is ilyen modellje.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) keIdor


keIdor
titán

HTC Radar, Nokia Lumia 800 mind nagyon jó készülék, egy 3GS-t cserélnék is ezekre.

Ha kapsz, akkor Samsung Omnia W is jó.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6) Nordic válasza darál0w (#3) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Csak ez szerintem nem ér soktízezret. :U

woland_y2k: Erről nem tudtam. :U

(#7) darál0w válasza Nordic (#6) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

miért? az iPhone érzés ér annyit? :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#8) zH.


zH.
senior tag

en az alkalmazasok miatt nem valtanek wpra.

just be

(#9) Wictor válasza Thome (#2) üzenetére


Wictor
senior tag

Erre nem vennék mérget. Ellenpéldám... Bár ez Droid.

(#10) keIdor válasza Wictor (#9) üzenetére


keIdor
titán

Az igen!
Mai HTC-k rendre szarabbat csinálnak.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#11) Thome válasza Wictor (#9) üzenetére


Thome
addikt

WP7-es berkekben nézd meg. Egy határ szarral egyenlőek a (WP7-es HTC) képei.

Szerk: Félreérthető fogalmazás.

[ Szerkesztve ]

(#12) Wictor válasza keIdor (#10) üzenetére


Wictor
senior tag

Nem is volt azóta HTC-m... :D Ja, de, egy Touch2, említést sem érdemel.
A Hero-mat agyondicsérték akkoriban a fotós topicban...

(#13) Drenadar válasza Nordic (#6) üzenetére


Drenadar
veterán

az anyaghasználat? a minőség nem éri meg? kezembe fogtam múltkor egy GS2-őt másik kezemben a HTC desiret. A GS2 tény hogy gyorsabb, nagyobb, de nekem már a kijelzőjének minősége sem tetszett (valahogy az amoledes desire szebb színekkel rendelkezik) és nagyon gagyi műanyag érzés volt fogni a samut. sztem pár ezret simán megér az hogy ha kezedbe fogod az eszközt ne gondolkodj el rajta hogy ez vajon a gyerek játéktelefonja?

(#14) hoffman_


hoffman_
nagyúr

szarapple!

Vagy ilyet ide nem lehet írni? :DDD

Btw szerintem is felesleges váltanod, a 3GS jó kütyü, egy WP7, még ha tud is többet picivel, nem éri meg a macerát, esetleg ráfizetést.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#15) baluka26


baluka26
veterán

Múltkor láttam 4-6-on egy csávónál Nokia 710-et, az eléggé korrektül néz ki, és olcsó.

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#16) hoffman_ válasza baluka26 (#15) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Múltkor láttam 4-6-on egy csávó

Na itt a gond, olyan telefon, ami másnak van, nekem nem kell, Desire S-t is dobom a kukába már régóta ;]

mod:

Egyszer volt egy ilyenem, azzal mondjuk elég egyedinek éreztem magam :DDD

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#17) baluka26 válasza hoffman_ (#16) üzenetére


baluka26
veterán

Nekem sem kell, ezért vettem Optimus Black-et. Soha, senkinél nem láttam még OB-t eddig ;]

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#18) Domxc


Domxc
senior tag

Az iPhone a biztos, a WP7 az ujdonsag. En Wp7et vennek.

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#19) hoffman_ válasza baluka26 (#17) üzenetére


hoffman_
nagyúr

[link] ;] :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#20) Nordic válasza Drenadar (#13) üzenetére


Nordic
Közösségépítő

Azért az androidos HTC kínálat meg a wp7-es nem teljesen ugyanaz, nem véletlenül van nekem is HTC Desire S. Viszont a wp7-es HTC-k már nem az a kategória.

(#21) hoffman_ válasza Nordic (#20) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Jobbak tán? :D (egy barátomnak van egy minőségi, de azért HTC-t nem közelítő LG-je, WP7-es, meglepően szimpatikus ketyere)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#22) keIdor válasza Nordic (#20) üzenetére


keIdor
titán

A Radar elég jó lett.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#23) rep3at


rep3at
őstag

A HTC mint gyártó szimpatikus (na meg az anyaghasználat miatt), a rendszer meg már nagyon szúrja a szemem, ezért próbálnám ki szívesen, ha nem tetszik akkor visszatérek iPhone-ra.

Forward thinking. كرر

(#24) hoffman_ válasza rep3at (#23) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Androidos berkekben a Sense messze a legjobb kezelőfelület, ha egyszer próbáltad, akkor nem nagyon fogsz váltani, ez tapasztalat is. De hogy WP7 alatt hogy néz ki a dolog, azt nem tudom. Amúgy annyira ne legyen szimpi a supporttal ők is tudnak fukarkodni.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#25) Magnum_


Magnum_
nagyúr

3GS-el kezdtem 1 éve az iphone-ozást, most 4S-em van. a 3GS-t jobban szerettem valamiért :B

de én maradnék az iOS-nél, bár az a Lumia 800 nem tűnik rossznak.

I humbly and respectfully decline™

(#26) #65675776 válasza Wictor (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az a kút tényleg annyira csálé, vagy a szuper "kamera" tényleg ekkora parallaxishibával dolgozik. Szépen be vannak égve egyébként a képek.

[ Szerkesztve ]

(#27) hoffman_ válasza #65675776 (#26) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én HTC user vagyok, szeretem is, de a kamerája tényleg egy rakat kaki, nem is használom szinte semmire.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#28) rep3at válasza hoffman_ (#24) üzenetére


rep3at
őstag

A Sense szerintem is a legjobb, kár hogy a Microsoft a WP7-ben már nem engedélyezte a használatát. Az Android számomra nem alternatíva.

Igazából olyanra szeretném elcserélni amire 1:1-ben is el tudom.

Forward thinking. كرر

(#29) Ragnar95


Ragnar95
nagyúr

Csúcskategóriás hardver és WP7. Ez eléggé paradoxon :D ;]
Ezen kívül alig van rá alkalmazás és full zárt a rendszer.
Én semmiképp nem vátanék rá, ha mindenképp váltani szeretnél, akkor már inkább Android

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#30) rep3at válasza Ragnar95 (#29) üzenetére


rep3at
őstag

Csúcskategóriás: Értsd úgy hogy zárt rendszerekhez képest, az más dolog hogy az Android olyan erőforrásigényes hogy nem elég neki 1 GHz de a zárt rendszereknél ez csúcskategóriás hardver.

A zártság számomra nem hátrány hanem előny.

Forward thinking. كرر

(#31) Kassadin válasza hoffman_ (#14) üzenetére


Kassadin
addikt

Ide? Ilyet? Nem sajnos, ez az kamuph! csoport berkein belül elfogadott.

(#32) Domxc válasza Ragnar95 (#29) üzenetére


Domxc
senior tag

Ez az alig van ra alkalmazas kijelentes, egy netto marhasag.
Az, hogy a Marketplace-en nem felmillio app van, az nem azt jelenti, hogy alig vannak ra appok... :U

rep3at: Igy ujra atgondolva, szerintem erdemes lenne valtanod, de inkabb Lumia-ra, mint HTC-re, ha fontos a multimedia. Ha viszont nem, akkor talan a Hub, es az anyaghasznalat megis egy HTC.

[ Szerkesztve ]

Mindenkinek megvan a maga véleménye. Csak épp a te véleményed hülyeség!

(#33) rep3at válasza Domxc (#32) üzenetére


rep3at
őstag

Nekem is tetszik a Lumia de szerintem elég tetemes pénzt rá kellene dobnom az iPhone-ra és jelenleg nem szeretnék ennyit telefonra költeni, inkább asszonyra költöm :)

Forward thinking. كرر

(#34) Ragnar95 válasza rep3at (#30) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Erre csak annyit mondok, hogy iPhone 4S :) Kicsit jobb a hardvere, mint bármelyik WP7-es telónak és szintén zárt oprendszer. Abban igazad van, hogy a WP7 1GHz-el is gördülékeny, ahogy az iOS is,de ettől még vannak olyan feladatok, amelyek elvégzéséhez szükség van a 2 magra (pl Full HD filmek lejátszása+pár elég durva grafikájú játék akadásmentes futtatása), ezen kívül az egész teló sebességét növeli a 2 mag+ugye ha a rendszer állítja az órajelet terheléstől függően, ld. Transformer Prime, a fogyasztás is csökken.
Domxc: több ismerősömnek is van WP7-e és nagyon alap alkalmazások hiányoznak róla, pl az egy vicc, h nincs VOIP és így Skype se+a játékkínálat is elég gyér és ingyenes alkalmazás sincs túl sok
Amúgy én nem vennék Lumiát, mert van az ismerettségi körömben 710 és 800 is, a 710 csak processzorban jobb a konkurenseknél,de a kamerája nem egy nagy szám, a 800 pedig csak a kijelzőjével tud többet nála+ennek legalább jó a kamerája, de én inkább vennék 50k-ért egy Optimus 7-et mondjuk vagy kicsit drágábban egy HD7-et, mint egy Lumiát, ami jóval drágább...

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#35) rep3at válasza Ragnar95 (#34) üzenetére


rep3at
őstag

4S.. Persze, persze én is ezt venném meg de jelenleg egyenlőre a jelenlegi telefonomból szeretnék kihozni valamit.

Forward thinking. كرر

(#36) Ragnar95 válasza rep3at (#35) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Nemhiszem, hogy többet tudna nyújrani számodra egy WP7,mint a 3GS, max kicsivel hardver terén,de azt meg az optimalizálás miatt úgyse vennéd észre, viszont cserébe szoftveresen (szerintem) sokkal rosszabb és ugye a megvásárolt alkalmazásaidat dobhatnád a kukába...

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#37) Polllen


Polllen
nagyúr

Nem hiszem, hogy egy wp7-s telónál kisebb lenne az üzemidő, mint 3G-nél, hacsak nem 4"+s telót veszel.

3G-m volt, most wp7-s telóm van... Ha nincs szükséged a JB nyújtotta előnyökre, akkor igazán nagy különbség nincs. A filozófia és működés ugyanaz. Persze m$ jelenleg nem ad olyan support, mint az alma itthon, pl. a bing-nél elég sok funkció itthon nem érhető el, így nem csak az appokban gyengébb a wp7. (bár rég láttam a google maps-t ios-n, nem tudom hol tart)

A hardware erősebb viszont minden téren, így ha ez a fontos(abb), válts. Ha a szoftverek, akkor még ne.


Ragnar95

VoIP már van, natív skype sajnos még nincs. (amúgy kb. ott tart, mint réges régen az iOS, csak nincs akkora kultusza. Ebben ms soha sem volt jó. :DDD)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#38) rep3at válasza Polllen (#37) üzenetére


rep3at
őstag

Tetszik ez a felület és igazából pár játékon kívül csak az alapprogramokra van szükségem (Facebook Messenger, Twitter, Tumblr, Foursquare, ..), persze néha szeretek csemegézni az alkalmazásboltban, nem tagadom :)

Forward thinking. كرر

(#39) Polllen válasza rep3at (#38) üzenetére


Polllen
nagyúr

Ez mind van, a facebook ugye integrált ráadásul. Néha azért zavaró, amikor szeretnék egy célprogramot és naná, hogy hírből se látott senki ilyet wp7-n. :U

(bár nem tudom, h a 3G az utolsó 4.x-l mennyire sebességbajnok. Anno én azért is váltottam, mert csak 3.x-n ment normálisan, viszont elég rendesen elkezdtek szállingózni az only 4.x progik... :N )

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#40) Ragnar95 válasza Polllen (#37) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Itt 3GS vs WP7-ről van szó, nem 3G-ről, ami ugye elég sokat fejlődött a 3G-hez képest és az 5.0.1-el is tökéletes a sebessége :)
Fura, Viber sincs rá, ami ugye az egyik legnagyobb multiplatform voip app :) Amúgy elég nagy hülyeség azzal jönni, h vmi ott tart, mint egy sikeres termék tartott évekkel korábban, mert az emberek a jelenben élnek (én legalábbis tuti), így az érdekli őket, hogy a jelenben mi VAN, nem az, hogy a múltban mi VOLT. Egy most megjelenő 1Ghz-es asztali se lenne jó attól, hogy elég régen az volt....

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#41) Polllen válasza Ragnar95 (#40) üzenetére


Polllen
nagyúr

"VOIP" alatt én leragadtam azoknál a progiknál, ami SIP-pel működnek. :DDD A viber, meg még sok más is hiányzik, tango már van.

A hasonlatot azért írtam, hogy nincs ebben semmi meglepő, kb. ott tart, ahol tarthat, de fényes jövő is lehe még. Elég nagy hülyeség ezt felkapni és rágódni rajta... :P

Amúgy 3Gs hardware-nél is jobb egy wp7-s teló, csak kisebb a különbség.

Az ios mellett csak a szoftverkörnyezet szól, ezért írtam, amit írtam. ;)

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#42) Ragnar95 válasza Polllen (#41) üzenetére


Ragnar95
nagyúr

Csak az a gond, hogy évekkel le van maradva a konkurenciától, amit elég nehéz lesz behozni, ha egyáltalán sikerülni fog, főleg úgy, hogy van egy óriási visszatartó erő: a Microsoft gyártotta az oprendszert és nagyon sokan márcsak ezért sem fognak WP7-et venni.
Amúgy nem tudom, hogy van-e érzékelhető különbség egy Wp7-es teló és egy 3GS között sebességben, nem hiszem, hogy lenne, mivel az Apple elég jól ért az optimalizációhoz, bár kivételesen a WP7-nél ez a Microsoftnak is összejött.
Amúgy a "csak" a szoftverkörnyezet egy elég nagy érv, mivel az egy elég fontos tényező egy telónál :DD

[ Szerkesztve ]

Privátot privátba, fórumtémát fórumba. Aki ezt nem képes betartani, ne csodálkozzon, ha nem kap privátra választ.

(#43) Polllen válasza Ragnar95 (#42) üzenetére


Polllen
nagyúr

Alapdolgokban pariban vannak, szerintem nincs érezhető sebességbeli különbség. Viszont ha valaki ezzel beéri a "csak" máris csak lesz és lehet beáldozza az ember egy jobb fényképezőért.

Néhány olyan funkciót tudnék csak mondani pl. ami hiányzik a wp7-ből, de használtam ios-n. Cserébe kaptam mást szoftverben és hardware-ben.

Mindenki maga eldöntheti. ;)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#44) rep3at


rep3at
őstag

Látom itt azért rendesen nekifeszült egymásnak a két érdek :)

A 3GS sebessége megfelelő, bár azért egy idő után ha nincs Restore akkor érezhetően lassul, ezen a Restore & Backup sem segít csak az ha teljesen nulláról indulunk neki (ezt én nem engedhetem meg magamnak). A sebessége egyébiránt még így is megfelel az igényeimnek, csak a kíváncsiság hozta szóba a "másik" zárt operációs rendszert. Meg vagyok elégedve az iPhone-ommal igazából, esetleg a nagyobb kijelző és jobb kamera az ami előny lenne számomra de tényleg nehéz lenne áttérni (megvett alkalmazások, játékok, ilyesmi..).

Forward thinking. كرر

(#45) Polllen válasza rep3at (#44) üzenetére


Polllen
nagyúr

Én csak ellentartok, nincs bajom egyik OS-sel sem. Mango óta már együtt lehet élni wp7-tel, de még mindig nem az univerzális sváji bicska kategória... Viszont nálam a metro UI+skydrive integráció must have-t csinált belőle... (persze azóta, ha jól tudom van iOS-re is ms skydrive app)

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#46) rep3at válasza Polllen (#45) üzenetére


rep3at
őstag

Így van, bár én nem igazán használok ilyesmit. A Metro frissítés előtt én is másként álltam a rendszerhez de most már közelebb kerültem hozzá.

Forward thinking. كرر

(#47) rep3at


rep3at
őstag

Na ma kipróbáltam egy Optimus 7-et Mango rendszerrel, hát tetszett a dolog! :K

Forward thinking. كرر

(#48) rep3at


rep3at
őstag

Már el is cseréltem. Összességében tetszik de nem nagyon tudnám hosszabb távon használni, megszoktam az iPhone-t.

Forward thinking. كرر

(#49) gzbotii válasza rep3at (#48) üzenetére


gzbotii
veterán

Remelem ezt is megszokod, es majd megtetszik. Ha meg nem, akkor ugye lehet valtani majd :)
Udvozollek a klubban :R

When every logical course of action is exhausted, the only option that remains is inaction.

(#50) rep3at válasza gzbotii (#49) üzenetére


rep3at
őstag

Köszönöm a jókívánságokat, majd' egy év iPhone használat után nehéz bármit hamar megszokni de kezdek rájönni a logikájára és egyre jobban tetszik :)

Forward thinking. كرر

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.