Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .Szaki.


.Szaki.
addikt

Egyszerűen számomra érthetetlen, hogy hogy nem tudják felfogni a Sonynál, hogy ha eladásokat is akarnak generálni, akkor egyszerűen lejjebb kéne vinni az árakat. Nem lennének rosszak a Sony készülékei, de mindig az áron megy el a dolog..

(#2) Teringettét


Teringettét
csendes tag

Rétegigényeket kielégítő készülék. Ezáltal szerintem az ára sem túl releváns, nem nekünk készült. Biztos lesz pár sportriporter az USA-ban/Japánban, aki majd 5G-n szeretne meccset sugározni.

Hosszútávon egyébként el tudom képzelni, hogy a Sony kizárólag az efféle speciális rétegirányokba fog elmenni a fejlesztésekkel. Hátha találnak maguknak valami piaci rést.

(#3) B1T3


B1T3
addikt

Ez valóban rétegtermék, a 2-3 milliós Sony Alpha 1 és a sok-sok milliós objektívpark mellett csepp a tengerben. :)

(#4) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Megnéztem ezt a bemutatót és lenne is értelme fotós kiegészítőként történő felhasználásának, csak az ár akkor is nagyon magas.

"ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

(#5) joey04


joey04
titán

Ezek teljesen meghülyültek.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#6) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Nem kicsit vágott mellbe ez az ár. Igencsak lefölöző árképzést csináltak.
Nem vagyok biztos benne, hogy ez a cégnek jól fog tenni. Itt a kiváló alkalom a konkurenseknek, hogy kifigurázzák a céget és körberöhögjék, hogy ők megoldják wifin keresztül - ingyen!

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#7) Inarus válasza Polarstar (#6) üzenetére


Inarus
addikt

Mit is? A natív HDMI preview monitor funkciót 5G live broadcastinggal?
Ezek a modulok külön-külön átlag áron 1000-1500 dollárba kerülnek (és akkor ugye csak 4G képes a streaming modulod).

Adj hozzá egy 1000 dolláros telefont és ki is jön. A Sony csak csinált egy kimatekolt árú rétegcuccot, ami még nincs is brutálisan túlárazva - okostelefonokhoz képest igen, de ugye itt két fő extra funkcióért is tartják a markukat.

(#8) Noukoum válasza Inarus (#7) üzenetére


Noukoum
veterán

Arról nem is beszélve hogy nem kell még egy eszköz amit hordozni kell.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#9) GoldhandRent válasza Noukoum (#8) üzenetére


GoldhandRent
őstag

ez a kombó egy kemény blogger/vlogger/riporternek szvsz minden centet megér. életének két legmeghatározóbb szereplője "egyben".
mondjuk én kiadnék még egy bika powerbankot is, ami képes a telót, a kamerát, és az akkupakkot is egyszerre tölteni. mindezt egy obitáskában :C

-

(#10) Inarus válasza GoldhandRent (#9) üzenetére


Inarus
addikt

Szoftveresen azért sajnos még bőven nyekereg a dolog, funkciók is hiányoznak egy párszázas preview monitorhoz képest is, broadcasting oldalról meg van gond a kompatibilitással még, szóval ez egyelőre tényleg kérdéses és bevállósnak kell lenni hozzá, hogy mennyire finomodik még, de jah, elég ígéretes a készülék.

Szvsz a RED első okostelefonjával is erre a vonalra kellett volna felüljön a hülye 3D kijelző helyett.

(#11) B1T3 válasza Inarus (#10) üzenetére


B1T3
addikt

Valahol el kell kezdeni. Szerintem jó az irány, remélem, kitartanak a termékvonal mellett, és folyamatosan fejlesztgetik, aztán pedig hátha elkezdhet lejjebb is esni az áruk.

(#12) MikeWazowski válasza Polarstar (#6) üzenetére


MikeWazowski
addikt

Már bocs, de ha ennyire nem vagy képben ezzel a tudással és az áraival akkor inkább ne írj. Ez egy nagyon komoly cucc, és nem nagyon van még egy hasonló. Szerinted ez a Samu S széria konkurense? Paff... utolsó mondatod is...elképesztő.

[ Szerkesztve ]

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#13) finley válasza joey04 (#5) üzenetére


finley
junior tag

:F

(#14) Polarstar válasza MikeWazowski (#12) üzenetére


Polarstar
nagyúr

Teljesen mindegy, hogy te mit mondasz. Laza egyenlőségjelet fognak húzni a "kurvadrága mobil" -> Sony közé. Hajlamosak az emberek elbagatelizálni információkat. Könnyen lehet, hogy csak ez fog átmenni a szűrőkön.
És igen, tisztába vagyok a profi monitorok árával. Fura irány ez a Sonytól, nem nagyon látom ebben a sikert. Két eltérő termék egybegyúrása részemről kétséges... Igencsak a felhasználói részhalmazok további részhalmaza lesz a leendő vevőkör.
Oké, hogy a Sony rajta van a kép-videó készítésen. Hatékony demonstráció. Az új Alpha 1 engem is meglepett szolgáltatásban és árban is.
Lássuk be, ez a telefonhibrid így pont olyan, mint az LG Wing. Az is okozott némi fejvakarást a piacon.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#15) finley válasza Polarstar (#14) üzenetére


finley
junior tag

Szerintem ne erőltesd. :B Peace.

(#16) jaszy91


jaszy91
aktív tag

Elég nagy Sony fan vagyok, nagyjából minden területen, de azért ez az ár túlzás. :)

Ha a mostani kínálatot nézzük, akkor szerintem az Xperia 5 Mark II a legjobb vétel most.

AMD Ryzen 9 5900x - MSI RTX 4070 Super Gaming X Slim - Kingston Fury 2*16GB 3600Mhz - Seasonix GX750 - Samsung 970 EVO Plus 256GB/1TB - Asus GT501 - Dell S2522HG // iPhone 15 128GB Blue

(#17) Kristof93


Kristof93
senior tag

Professzionális felhasználásra az árral nincs baj, de a funkcionalitás elég gyenge. Ha tudna 8k - 10/12bit, 4k/120fps, esetleg RAW videót rögzíteni a hdmin keresztül akkor már érdekes lenne.

(#18) Inarus válasza Polarstar (#14) üzenetére


Inarus
addikt

Ez még mindig nem kettő, hanem három termék egybegyúrása igazából, de értem az elvet, ha mint okostelefont nézzük, vállalhatatlanul drága.

Más kérdés, hogy ez éppúgy nem csak okostelefon akar lenni, mint mondjuk a CAT telefonok FLIR kamerával.

(#19) joey04 válasza finley (#13) üzenetére


joey04
titán

:F :F

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#20) Luck Dragon

Te jó ég milyen drága , csak egy picit is belegondolok hogy kis hazánkban ha árulnák arra még rá jönne a sarc , hűha .
Lassan Vertu szintet képvisel az árazás .

[ Szerkesztve ]

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#21) MikeWazowski válasza Polarstar (#14) üzenetére


MikeWazowski
addikt

"Teljesen mindegy, hogy te mit mondasz." - rendben, akkor erőltesd tovább, folyamatosan csak azt igazolod, hogy azt se tudod mik vannak benne. Csak az árát látod, meg hogy Sony. De ha ennyit értesz belőle, akkor minek erőltessem? Peace...

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#22) Örni válasza Teringettét (#2) üzenetére


Örni
senior tag

Mondok én neked piaci rést: 6" alatti telefonok :D

There's too many men, too many people, making too many problems!

(#23) altecsóka válasza Örni (#22) üzenetére


altecsóka
tag

Gsmarena szűrő:
-csak "a" brand (android)
-2019-ben piacra kerül
-nyolc mag min.
-5,9"max.
Result: 20
..........+ Iphone se igényeseknek,pénzeseknek,fényben
élőknek,akinek számit a számitani való
hehe

DIN 14 040

(#24) eclipse006 válasza Inarus (#7) üzenetére


eclipse006
őstag

Pontosan ez a lényege a készüléknek és több bemutató videóban is megfogalmazzák ugyanezt.

https://www.instagram.com/sz.sandor90/?hl=hu

(#25) MikeWazowski válasza eclipse006 (#24) üzenetére


MikeWazowski
addikt

MKBHD is csinált videót róla. Jó cucc ez nagyon, csak hát nem a mezei usereknek szól, akik csak az árat látják, meg hogy Sony... mindegy, nem ekézek senkit, csak bosszant, hogy tudatlanul szapulnak valamit.
Nem, nem vagyok Sony marketinges, meg fan... csak voltam, utóbbi... :D

A legtöbb férfi csak akkor tudja meg, mi a boldogság, amikor megnősül. Csakhogy akkor már késő.

(#26) Duree válasza Luck Dragon (#20) üzenetére


Duree
veterán

Ha ez így megy tovább 1 millás telefonokat fogunk látni a polcokon.

duree54

(#27) joey04 válasza Duree (#26) üzenetére


joey04
titán

Huawei Mate XS pont annyi. :D

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#28) Luck Dragon válasza Duree (#26) üzenetére

:(

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#29) Duree válasza joey04 (#27) üzenetére


Duree
veterán

Az igaz de az egy különleges és ritka hajlitható telefon, de ahogy elnézem az árak alakulását már nem sok idö kell a Samsungnak, hogy elérje ezt a horribilis összeget.

duree54

(#30) maximilian4


maximilian4
addikt

Bohóc Sonyka. Semmi nem indokolja ezt az árat. Semmi különleges nincs ebben a telefonban.

Maxi

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.