Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#87) b. válasza Synthwave (#82) üzenetére


b.
félisten

ennél jobban megfogalmazni magam sem tudtam volna azt amit ezzel a szóval kapcsolatban érzek.
Az a gond, hogy ezt mindig minden egyes hírnél, amiben megemlítődik a 144 Hz vagy bármi el kell magyarázni és le kell ugyna ezeket a köröket futni.
Ennél jobb már csak a Nintendo Switch híreknél az első 3 kommentben "beeső szar a hardver, gyenge fos" állandó táblácska.
Jön a TV 30-60 ms válaszidővel, és a mérettel, mintha 3 méterről nézve egy 50 " tv jobban betöltené a teret mint 60 cm ről egy 27 " méretű monitopr. Ráadásul Enemy Territory-s időszakomban mikor versenyekre jártam még ezt is észrevettem az egéren ha nem 1000 Hz-n frissített. persze jött az urban legend és a kamu jelző felém, de aki Quake vagy ET alatt nőtt fel az érti és megérti mit jelent a mai 1 órát fekszek a bokorban sniperrel játékokkal szemben egy gazi Aréna shooter és a smooth képfrissítés. Anno Iiyama képcsöves monitorom volt amit egy Nokia tervező váltott a maga 100+ Hz frissítésével. na azóta se játszottam olyan smooth monitorokkal, mint azok voltak.

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.