Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) roli543


roli543
őstag

Vivo hátlap, Apple hàttérkép :C

Apple iPhone 13 mini + Watch SE 44 mm / iPad 2017 & Airpods Pro

(#2) milkabrams


milkabrams
őstag

Oszt ebben mi a gémer?

Ó, nagy volt az én lelkemnek bűne,/ és olyan nagy a rá mért kárhozat,/ égi fény rá hiába vetülne/ és enyhülést a sír sem tartogat:/ lent végtelen korokon át ont rá kegyetlen, bús átkokat.

(#3) yuing válasza milkabrams (#2) üzenetére


yuing
őstag

Ebben semmi, a cikk elején linkelve van a gamer változat.
Egyébként jól néz ki, szeretem a Vivo dizájnt. :D

(#4) nicu71


nicu71
addikt

atyaisten,úgy olvastam elsőre:" Kerekeken a Redmi K50 Pro" .El is képzeltem. :D

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#5) Graphics válasza milkabrams (#2) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

A K50 széria gamer modellje már bemutatkozott, már csak az alapkiszerelésre és Pro kiadásra várunk. Utóbbiról addig is itt egy csokor render.

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#6) joey04 válasza roli543 (#1) üzenetére


joey04
titán

egyedi

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Luck Dragon

Inkább Redmi 9T utódját kellene elkészíteni , 6,000 vagy a feletti akkumulátoros megfizethető készüléket . Egy energia takarékos lapkával ami SD vonalon lehetne 480 vagy 680 vagy MT új G96 lapkája majd..
Sokan vevő lennék egy ilyen piaci rést betöltő telefonra .

A káosszal teremtek rendet. Philips & TPvision primary visitor. Philips Design line.

(#8) Donki Hóte


Donki Hóte
veterán

Megszámoltam, tavaly 15 cikkben számolt be a Mobilaréna a Redmi K40 sorozattal kapcsolatos hírekről.

Ez kb. kétszer annyi, mint ahány K40 telefon eredeti nevén eljutott Magyarországra, szóval szerintem tök fölösleges olyan telefonokra ennyi figyelmet pazarolni, amelyek nálunk tök érdektelenek.

Majd ha valamelyik K50 telefon Poco, vagy Redmi Note néven forgalomba kerül, akkor lesz érdemes róla hírt adni, mert a nevén kívül a specifikációja is változni fog, sok köze nem lesz az eredeti K50 sorozathoz.

Minden jó, ha a vége jó. Ha nem jó, akkor még nincs vége.

(#9) Graphics válasza Donki Hóte (#8) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Erre kár időt szánni. Mármint a számolgatásra.

Egy csomó külföldi hír minket közvetlenül nem érint, mégis elmondja a kiralyi TV is...

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.