Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Bounti


Bounti
aktív tag

Király lenne!

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#2) persil


persil
nagyúr

Inkább pc-re kéne egy olyan kiadást hegeszteni, ami elfut normálisan a mai hardvereken... :D
A leghülyébben optimalizált játékok egyike. Megy remekül max grafon, kb egy kávéfőzőn is, aztán, amikor összeomlik egy 2x2es bódé, akkor ha épp olyanja van az engine-nek, átmegy diavetítésbe. Néha meg egy full erődítmény lerombolása is fix 60 fps...

Amióta megjelent minden gépemen így ment -.-

Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

(#3) kikikirly


kikikirly
senior tag

Full erőditmény lerombolása nem igényel sokkal nagyobb erőforrást mint a 2x2 bódéé, tekintve hogy nagyobb épület rombolásnál nincs ütközés detektálás(vagy minek hívják), am arra gondolok hogy nem tornyosul fel a törmelék, hanem még előtte eltűnik az egész felsőrész törmelékestül-mindenestül a semmibe.Szóval a nagyobb épületek összeomlása elég gagyin néz ki.Gondolom a CPU-s fizika nem győzné kiszámolni a dolgokat ezért a fejlesztőknek muszáj volt trükközni.Az is elég feltűnő hogy csak nagy kődarabok vannak, apró particle törmelék darabok nincsenek(pl. Metro 2033,Mafia 2 GPU Physx particle effektje) Nem ennek a játéknak a sara, hanem az egész játékiparé.2006-ba jött ki ageia PhysX társkártya Ghost Recon Advanced Warfighterhez, már akkor látszott hogy a játékok nyers grafikája egyre fotó realisztikusabb , fizikába meg zéró előrelépés .Azóta se sikerült megoldani ezt a problémát, pedig Nvidia GPU-val számolt fizikája nálam aratott.Nem is a rombolható környezet hiányzik pl. Rise of The tomb Raidernél és sok más játéknál nem érzem szükségét, ami hiányzik az a Particle effekt. Mafia 2-be imádtam hogy tűzharcok után mindent beborítottak a törmelékdarabok, igaz hogy semmilyen felületet nem lehet lerombolni, de a sok törmelék darab nagyszerűen kelti ugyanazt a hatást. Metro 2033 dettó.Ami még kú*va jó lenne az a Killing Floor 2-es Soft Body PhysX és Fluid Physx.

[ Szerkesztve ]

(#4) Bounti válasza persil (#2) üzenetére


Bounti
aktív tag

Nabammeg, el sem olvastam a hírt rendesen, csak rohantam örömködni...

Nincs konzolom...

Ha a halál árnyékának völgyében járok is, nem félek a gonosztól... Mert én vagyok a völgyben a legesleggonoszabb!

(#5) marilllyo


marilllyo
veterán

Annyira jó volt ez a játék, hogy megérdemelt egy remaster-t??

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#6) Skynet258 válasza marilllyo (#5) üzenetére


Skynet258
veterán

Manapság már minden kap remaster-t, úgy látszik kifogytak az ötletekből... Jó, jönnek jó címek is azért, de ebben a konzolgenerációban feltűnően sok a "remastered edition".

https://geekpulse.hu

(#7) wolfman válasza marilllyo (#5) üzenetére


wolfman
veterán

Emlékeimszerint az első rész a maga idejében jobb volt. Innovatív volt amit a folytatások próbáltak meglovagolni, de erősen savanyú szájízzel fogadták.
Azért mondjuk tudnék mondani sok más címetaminek csinálnék renaster verziót, ez pont nem az.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#8) pomorski


pomorski
őstag

Meglessük..., ha majd lesz...

(#9) marilllyo válasza wolfman (#7) üzenetére


marilllyo
veterán

Az első kettő részt végigjátszottam. Sőőt az első rész kifejezetten tetszett, de erre úgy emlékszem, hogy bukta lett.
Aztán lehet, hogy nem...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#10) GodGamer5 válasza kikikirly (#3) üzenetére


GodGamer5
addikt

A Red Faction 1-ben még jó volt a rombolás, csak később konzolosodot (gagyi lett) az egész, mert a konzol hardvere meghullott volna a rombolástól.

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#11) szupermacs


szupermacs
veterán

Nem lenne rossz, bár egy Back Compatible-nek is örülnék. Végre lehetne One-on is tolni.
PC-re viszont kapott egy patchet, ha jól tudom és azzal szebb lett a konzolos változatnál.

(#12) NandorHUN válasza GodGamer5 (#10) üzenetére


NandorHUN
addikt

Gondolom akkor ez is javításra kerülne...
Bár nekem első rész kimaradt az életemből.

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#13) szupermacs válasza NandorHUN (#12) üzenetére


szupermacs
veterán

Azt pótolni kell pedig, a legjobb rész volt a sorozatban.

(#14) NandorHUN válasza szupermacs (#13) üzenetére


NandorHUN
addikt

Egyetem miatt már így is túl hosszú a lista amikkel játszanom kéne. :)

www.kamerapro.hu | FOTÓS TERMÉKEK SZÉLES VÁLASZTÉKA

(#15) szupermacs válasza NandorHUN (#14) üzenetére


szupermacs
veterán

Pedig az ellenfelek halál animációja és a rombolhatóság könyörög neked. :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.