Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17) priti válasza vodkaboy22 (#11) üzenetére


priti
addikt

Na de ennyire... A mély az enyészeté lett a Zalman szivacspárnájával. :O
Valahogy pedig meg kéne mókolnom, mert azzal a "párnával" amúgy kényelmesebb sokkal, csak ennek a fejesnek pont a mély az értelme. Nem lenne olyan nagy vétel amilyen kényelmetlen, de ezzel a terhelhetőséggel és érzékenységgel magasan befutó volt nálam Bass gitárhoz. Hiába van közel féláron mondjuk egy SRH440. Szólhat akárhogy, lehet akármilyen kényelmes ha olyan, hogy egyszer véletlenül rossz irányba léptetem a multieffektet és olyan sebet kap, amit nem hord ki lábon...

Az szokott lenni, hogy egy hangosabb effektre váltok, mert nagyobb hangerő van véletlen megjegyeztetve az effekttel azon a programhelyen és ez azt jelenti, hogy olyat kap a fejes, hogy vége lesz.
Pár naponta ezt biztos eljátszom és szvsz egy év sehol sem kell és már recseg is egy átlag fejes. Tuti kinyírom. Nem tudom mennyi az igaz a 3500mW max terhelhetőségből a PRO700-nál, de amikor véletlenül rossz irányba váltok olyat ver a fejes a fejemre, hogy az már idomítás. Kezdek odafigyelni, mert már félek tőle :DDD Szóval esetemben kinyírhatatlannak bizonyult, szóval ez a nekem való, csak valahogy meg kéne mókolni, hogy ne törje a fülem egy-két óra után, mert a párna mondjuk ki nyíltan qrva kemény. Túl vastag rajta a bőr.

Hardverlesen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.