Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) bitblueduck


bitblueduck
senior tag

Jó látni, hogy az intel vga-k 50% feletti piaci részesedése és a kiadók évtizedes PC degradáló munkája mellett még vannak ilyen hírek. :R

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#2) nonsen5e válasza bitblueduck (#1) üzenetére


nonsen5e
addikt

Mert valószínű, hogy a gamerek között van 50% feletti piaci részesedése (bár van, mert ugye intel processzorok, csak nincsenek használatban) a HD graphicsnak... :W

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#3) vhw


vhw
addikt

Sok egyszerű indie játék elfut még intel igp-n is... ezekből meg nem kevés van steamen.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#4) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Ha nem vesszük a kártyákból összegyűlt tetemes pénzmennyiséget, 4500 forintból vettem 7 játékot meg pár DLC-t és ezek között volt egy Rage, Enslaved, Bulletstorm kombó. Jó dolog ez a Summer Sale, bár a verseny elég érdekesen zajlott, nem biztos, hogy jó ötlet volt ezt így betenni... :U

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#5) Zotya84 válasza Bad Pritt (#4) üzenetére


Zotya84
őstag

A versenyről hasonló véleményen vagyunk... Pláne így a kék csapat tagjaként. :(

Mi ez a hülyeség? Nokiánál ütésállóságot nem fejszével kellene tesztelni, hanem elkezded ütni egy 3310-zel... - L3zl13

(#6) satz18


satz18
őstag

Én egy splinter cell black list delux edition erejéig neveztem be.

Asus G513QY, Samsung A52s 5G

(#7) bbTamas77


bbTamas77
aktív tag

Gyorsan kidobunk egy olyan hírt, hogy ellensúlyozzuk a PC haldoklik hypot.

(#8) #52815360


#52815360
törölt tag

8 millió aktiv DRM áldozat :C

(#9) BomiBoogie


BomiBoogie
MODERÁTOR

A mai napon még él a Summer Sale akció, így ha még maradt némi játékra költhető pénzetek, azt most tudjátok akciós játékokra elkölteni.

Arra sosincs pénz... és mégis. :D

(#8) xRagna
A jelenben élünk, nem a jövőben, mi lesz, ha megszűnik a Steam? :Y
Addig játszunk. :K

[ Szerkesztve ]

(#10) wolfman


wolfman
veterán

Egy újabb pozitív visszacsatolás a Valve-nak, hogy továbbra sem kell nekikezdjenek a HL3-nak, mert így is bőven ők a favoritok.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#11) Nordic


Nordic
Közösségépítő

Tart még a summer sale, kár hogy megint hó-végére időzítettek, így megint nem tudtam venni semmit. :U

(#12) CocooN-z válasza wolfman (#10) üzenetére


CocooN-z
őstag

Pont emiatt kellene belefogniuk, mert iszonyat mennyiségű pénzt rá tudnának fordítani...persze ez még nem garancia

BRSZK 9.0 - 2024.06.29-30

(#13) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Na a sok trader accou nt... ;]

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#14) quailstorm válasza nonsen5e (#2) üzenetére


quailstorm
nagyúr

ajánlom figyelmedbe

Ha nem is 50%, de elég komoly mennyiségben van HD2-3-4 ezer.

[ Szerkesztve ]

(#15) Goblin12 válasza BomiBoogie (#9) üzenetére


Goblin12
őstag

Mi lesz ha megszűnik a steam? Jön más. ;)

[ Szerkesztve ]

(#16) mentoloshypo


mentoloshypo
senior tag

Izé, a PC újra feltör és elsöpri a konzolokat. ;)

(#17) Diopapa válasza vhw (#3) üzenetére


Diopapa
addikt

Amikor szervizben volt a GPU-m kénytelen voltam beérni intel hd 2500-al és meglepően sok játék futott, pl ARMA3-at is toltam multiban...

[ Szerkesztve ]

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#18) tarBubbles válasza quailstorm (#14) üzenetére


tarBubbles
tag

és? ezek semmire sem jók. nekem lol alatt a 7600gt több fps-t hozott mint az i5 3570-ben található intel csoda.

(#19) BomiBoogie válasza Diopapa (#17) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Azért, gondolom, utána nem adtad el a VGA-dat, mikor visszaért. :D

(#20) Diopapa válasza BomiBoogie (#19) üzenetére


Diopapa
addikt

Nem, hanem igyekszem elfelejteni az igp-s heteket... :DDD

Citizen Diopapa / Commander Diopapa "SC csomag olyan, mint a barackfa, unokáidnak veszed - .tnm / De pálinkát nemlehet főzni belűle - *SkyS1gn"

(#21) quailstorm válasza tarBubbles (#18) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Ne nekem mondjad, én tudom. A sok marha amelyik megveszi a 100 ezres teszkógazdaságos laptopot meg nem.
Nekem már bőven elég volt az Intel VGA-kból egy életre.

(#22) tarBubbles válasza quailstorm (#21) üzenetére


tarBubbles
tag

kicsit félre érthető volt amit írtál, szóval elnézést :)

(#23) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Egyáltalán hogyan mérik ezt az 50%-ot?

Mert nekem a procim miatt ugye van egy intel IGP-m, ami nincs deaktiválva (mert mivan, ha behal a dVGA, kép nélkül szar dolog BIOS-t resetelni) de nem használom semmire.

Ezen kívül benne van a gépben egy dVGA is, amire a monitor van kötve és ugye a dVGA-t használom gyakorlatilag mindenre.

Na most ilyen alapon én is 50-50%-felé mozdítom el az átlagot, holott nálam az IGP azon kívül, hogy van és nem deaktiváltam semmit sem csinál...

Hogy a témához is szóljak:
Én eddig egy Shadowrun Returns-t és egy Dragon Age Origins Ultimate-et vettem, az X-Com -on még gondolkodom...

J.

[ Szerkesztve ]

(#24) BomiBoogie válasza joysefke (#23) üzenetére


BomiBoogie
MODERÁTOR

Szerintem próbáld meg az XCOM-ot, csak számíts rá, hogy kb. 10 óra, mire megtanulod, és onnantól lehet élvezni is.

Érdemes először az alapjátékot végigvinni és utána a kiegészítővel egy újat, mert elég sok az újdonság, és egyszerre sok.

(#27) wolfman válasza CocooN-z (#12) üzenetére


wolfman
veterán

De ez a mi nézetünkben k..va jó hogy van rá pénzük, ők meg úgy vannak, hogy van még pénz, tehát még mindig nem muszáj belefogjanak.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#28) Zedz válasza Goblin12 (#15) üzenetére


Zedz
addikt

Az Origin. ;]

(#29) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Mass Effect 1-2, AC 1-2, Batman Arkham Origins, Skyrim, Dishonored, Far Cry 3, Hotline Miami. Mindez CSGO ládákból-kapszulákból meg néhány kártya (leginkább Sale-related) eladásából. :P

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#30) BlackSoft válasza nonsen5e (#2) üzenetére


BlackSoft
addikt

Nem is az, hogy nincsenek használatban... Sok szám úgy jön ki, hogy valaki, nevezzük gémer pistikének, megveszi a lapot meg a cpu-t, és nem marad 2 hónapig pénze vga-ra. Addig mit használ? IGP-t. Mindjárt kijön egy szép nagy %, akik használnak ilyesmit játékoknál... Tehát nem azért, mert hű de jó, hanem mert "ez van".

---------> Számítógép szerviz III.Kerület | https://hardverguru.com <---------

(#31) wolfman válasza BlackSoft (#30) üzenetére


wolfman
veterán

Mondjuk úgy, hogy az olcsóság ami miatt terjednek, meg mert ha veszel egy CPU-t akkor rögtön ott is van benne az IGP.

„Ami mérhető, mérd meg! Ami nem mérhető, tedd mérhetővé!” – Galileo Galilei

(#32) quailstorm


quailstorm
nagyúr

Énszerintem a nagy szám inkább az Intel IGP onlys és az nVidia optimusos laptopok miatt van.

(#33) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Nem mostanában fog megszűnni a Steam ez 100%, szerintem évtizedekig menni fog szinte biztosan, tekintettel, hogy amióta megjelent csak nő az aktív userek száma... arról nem beszélve, hogy valóban jó rendszer, nincs vele semmi probléma, tehát az emberek is szeretik nagy többség.

EA példát vehetne akár. :D

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#34) nonsen5e válasza BlackSoft (#30) üzenetére


nonsen5e
addikt

Gamer pisti lettem... :D Én is vettem egy procit, és egy évre rá a VGA-t, aztán WoW-val el lehetett szórakozni azon is, megérte külön a jobb IGP miatt az i3-3225 :)

De hogy ezeknek ennyi lenne a száma, az számomra kicsit megdöbbentő.

D4 klán: HunPH - invért privát rám

(#35) Goblin12 válasza Zedz (#28) üzenetére


Goblin12
őstag

UPlay ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.