Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) rootkiller válasza Cifu (#48) üzenetére


rootkiller
őstag

Aki elő van fizetve, szerintem alapvetően alkalmazásból használja a Spotify-t desktopon, így nem jön szóba a reklámblokkolás kérdése egyáltalán. A webalkalmazás egy kiskapu a reklámblokkoló használatára. Volt eddig. :DDD

(#50) s1999xx:
na ez egy jó kérdés, nem tudom van-e ilyenre jelenős számú példa

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#52) kulup


kulup
tag

A cikk nem egyértelmű, az írja, hogy "a szolgáltatás egy alkalmazáson keresztül érhető el" , "hogy reklámokat kell megnézegetni az ingyenes zenehallgatásért cserébe" és tiltják a reklámokat blokkoló felhasználókat. Én nem tudok olyan adblock szoftverről, ami az alkalmazáson belül tiltaná a reklámokat. Tudtommal ezt a böngészős klienssel lehet csak megcsinálni. Amit a normál klienssel lehet és amit én is csináltam, amíg nem fizettem elő, az a reklámok némítása, pl. Ezblocker-rel. Itt a reklámszpotot letöltöd csak amíg megy, addig a blokkoló nullára leveszi a hangerőt és ha vége, akkor vissza. Ezt nem tudom, milyen alapon tiltják.

(#53) Snoop-y válasza lezso6 (#29) üzenetére


Snoop-y
veterán

Anno kertem hogy lehessen egyben tobb evet fizetni. Azota is "coming soon" plusz egy ev alatt nem kerult bele semmi uj opcio. Igy amikor lejart a premiumom nem hosszabbitottam meg...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#54) #86564352 válasza kulup (#52) üzenetére


#86564352
törölt tag

Te nem tudsz olyanról -> attól még létezhet :) pl. az Adguard Premium vígan szűri programokban is a reklámot, vagy pl. régebben divat volt hosts fájlt barkácsolni

(#55) kulup válasza #86564352 (#54) üzenetére


kulup
tag

Ezért írtam, hogy tudtommal. Mit csinál az Adguard, ha jön egy reklámszpot az alkalmazásban ? Tehát amikor elmondja, hogy milyen jó lesz neked, ha előfizetsz ? Át lehet ugrani azt a track-et ? Szerintem nem engedi.

(#56) #86564352 válasza kulup (#55) üzenetére


#86564352
törölt tag

Kiszűri az Adguard asztali program, be sem jön a reklámtrack. (engem nem érint, Spotify előfizető vagyok és Adguard Premiumot sem használok már csak a böngésző kiegészítőt)

Amióta tőzsdére ment a Spotify erősebben fellépnek a potyázók ellen, a részvényeseknek meg kell felelni. :)
Tesztelik hónapok óta Amerikában a "családi" helyesebben otthoni csomagot használók érvényességét GPS alapján és most a reklámszűrők ellen is küzdenek. Szerintem abban kéne változtatniuk ne rögtön töröljék a fiókot, hanem egy figyelmeztetés először.

(#57) Cifu válasza rootkiller (#51) üzenetére


Cifu
nagyúr

Aki elő van fizetve, szerintem alapvetően alkalmazásból használja a Spotify-t

Én pl. böngészőből, ha számítógépről használom. De biztos én vagyok a kisebbség.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#58) Cifu válasza s1999xx (#50) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát ők megszívták. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#60) Athoss9


Athoss9
csendes tag

Egyetemistáknak ráadásul csak 2,5 eur havonta, annyiért tényleg ingyen van :)

(#61) lezso6 válasza Snoop-y (#53) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A PH-s prémium előfizetésnél mindig is lehetett több évet előre fizetni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#62) proci985 válasza #86564352 (#49) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog (1)

meg melle hatalmas lista albumokbol es a premium hangminosege hifi cuccra is eleg. offline mod autosynccel.

a discover funkcioja (a kulonbozo spec es updatelt discover listakkal egyutt) meg kb aranybanya. tetejeben gyakorlatilag megy alternativ kliensekkel is, pl algoriddim dj proval nekem ossze van eresztve.

a reklamok meg egyaltalan nem zavaroak, en is eleg sokaig ingyen hasznaltam mielott premiumra valtottam evekkel ezelott

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63) Corleone33 válasza Male (#8) üzenetére


Corleone33
aktív tag

az ugye megvan, hogy eleve nem "szabad" tiltani a reklámokat?

mellesleg jó ideje a Spotify bögyében volt már az ilyen szabálykijátszó felhasználók és egy jó ideig csak sokadik figyelmeztetés után csaptak a karodra emiatt.

Ezen a ponton most már jóval kevésbé toleránsak.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#64) Corleone33 válasza rootkiller (#45) üzenetére


Corleone33
aktív tag

nem beszélve arról, hogy nem érdekük effektíve "potyautasok"-nak szolgáltatni, akik se nem akarnak reklámokat hallgatni, se havidíjat nem hajlandóak fizetni, de attól még igénybe vennék a szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#65) rics_v


rics_v
csendes tag

a telefonomon alapbol van adblocker

Satisfying

(#66) Male válasza Corleone33 (#63) üzenetére


Male
nagyúr

Olvasd hozzá a 22-est.... nem azok miatt kell a figyelmeztetés, akik tudják, hogy nem blokkolhatják, de ennek ellenére szándékosan azt teszik.

(#67) Medocsabi válasza lezso6 (#11) üzenetére


Medocsabi
addikt

Egyszerű,reklámblokkolóval CSAK kis grfófónak megy1 db száma nostop, de úgy, hogy megállítani se lehessen :D problem solved :D

(#68) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nem vagyok fanatikus reklám párti, de abszolút elítélendő, hogy valaki blokkolóval fosztja meg azt, aki nap mint nap leszállítja neki a hőn szeretett tartalmat/szolgáltatást.

Youtuber is csinálja a tartalmat, követője minden egyes szaros 15 perces videót végignézz naponta, de arra nem képes, hogy meghálálja ezt pár centtel, mert nem képes rákattintani néha a reklám bezárására.

És akkor itt a Spotify, majdnem az összes előadó fenn van rajta az összes albumával, nem kell semmit se töltögetni, sőt: még készít az ízlésednek megfelelő válogatásokat, hogy felfedezhess új kedvenceket, összeállít mixeket a kedvenc zenéidből stb. És nem képesek pár eurót befizetni, hogy meghálálják vele azt, hogy egy csomó időt, energiát és tárhelyet megspórol nekik ez a vállalat.

Nevetséges ingyenélő emberek vannak.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#69) #04430080


#04430080
törölt tag

Olyan szolgáltatása nincsen, hogy az előadó fizet nekem, mert hajlandó vagyok meghallgatni? :DD

[ Szerkesztve ]

(#71) Male válasza #04430080 (#69) üzenetére


Male
nagyúr

...de, a termékbemutatók ;]

(#72) x_o_n válasza aero. (#24) üzenetére


x_o_n
veterán

Itt De/Bayern 5,50 a gyerek és ifjúsági 7eur a felnőtt jegy, de bizonyos napokon mind 5,50eur

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.