Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) szabogabor10


szabogabor10
veterán

Nagyon helyes. Remélem hatékony lesz

iPhone 14 Pro Max -- iPad Pro -- tv 4K -- Watch — Mac — AirPods Pro 2nd gen

(#2) Tamás88


Tamás88
őstag
LOGOUT blog

Én meg előfizettem rá, így nem vonatkozik rám.

(#3) Realradical


Realradical
őstag

Meg is érdemli akinek ennyit sem ér meg a tartalom.

@Crafter32
Nem kell reklámot nézni. Hallgatni kell minden X szám után, ha ingyen veszed igénybe a szolgáltatás. Ha fizetsz egy kis pizzányit akkor azt se kell.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#4) Crafter32


Crafter32
őstag

Sohasem használtam. Nézzek reklámokat az életemből időt adva vagy fizessek egy szolgáltatásért amire nem biztos hatalmas szükségem van? Szerintem egyik sem.

(#6) freemanone válasza s1999xx (#5) üzenetére


freemanone
őstag

Dehogynem: [link]
Viszont kell hozzá egy regisztráció, hogy használni is tudd.

(#7) Klaus Duran: Két hónap trial után gondoltam, jó lesz nekem az ingyen is. Aztán már nem is emlékszem hogy volt-e két nap amíg előfizettem.
Családi csomagban kifejezetten megéri, ha van a családban aki kihasználná. Havi 8€ nem tétel 6 fiókért.
Ráadásul nálunk mindenki rákapott az ajánló algoritmusra, nagyon sok új előadót lehet így megismerni.

[ Szerkesztve ]

(#7) Klaus Duran válasza s1999xx (#5) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Nem válasz akart lenni. :O

Én inkább előfizettem már 3 éve. Olyan pocsék volt a reklám hogy már azzal meggyőzött.
Calvin Harris-t meggyűlöltem egy életre.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#8) Male


Male
nagyúr

"azonnal és figyelmeztetés nélkül kitiltják"
Azért kulturáltabb lenne jelezni, hogy kapcsold ki a blokkolót, és amíg nem teszed, nem működök... mint egyből kivágni örökre.

(#9) tuki2200 válasza Male (#8) üzenetére


tuki2200
senior tag

Regisztrációkor beleegyezel, hogy nem használsz ilyesmit. És tudomásul veszed, hogy szabályszegéskor kizárhatnak.

[ Szerkesztve ]

(#11) lezso6 válasza tuki2200 (#9) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nyilván, de attól még ez nem valami korrekt. Bár lehet csak jogi szempontból van ez benne, biztos ami biztos, a gyakorlatban pedig figyelmeztetnek előtte vagy ilyesmi.

Én egyébként azt csinálnám a spotify helyében, hogy az adott reklámblokkoló számára legutálatosabb számot nyomatnám a kiválasztott helyett. Valamilyen statisztikai valószínűség alapján biztos ki lehetne találni. Vagy zene helyett valami idegesítő hang lenne a zene helyett. :D

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#12) turbulencia8 válasza tuki2200 (#9) üzenetére


turbulencia8
őstag

Nem tart sokbol ujra regelni, szoval ez nem gaz szerintem.

(#13) lezso6 válasza turbulencia8 (#12) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ja, de kb max 1 percig hallgatsz zenét, mert elég gyorsan rá lehet jönni arra, hogy ha valaki reklámot blokkol.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#14) KaitouP


KaitouP
veterán

Nagyon helyes, meg is érdemlik! Az alkalmazás prémium funciójáért elkért bagó 5 € -t ha valaki képtelen kifizetni ahhoz, hogy cserébe korlátlanul millió dalt hallgathat, rengeteg előadó szellemi termékéhez hozzáférve, az nem is érdemli meg hogy zenét hallgasson. Ha szeretünk előadókat, bandákat, a minimum az hogy ezúton támogatjuk őket. Mindennapjaim része a zene, velem van ha jól vagyok, velem van ha szarul vagyok, évek óta premium Spotify user -ként sokat köszönök ennek a streaming szolgáltatásnak, és az ott megtalálható előadóknak, dalaiknak.

Nonszensz ilyet olvasni számomra hogy valakik ilyesmivel trükköznek. :(((

[ Szerkesztve ]

God, bless us everyone, we're a broken people living under loaded gun

(#15) weiss


weiss
addikt

I did nothing, the pavement was his enemy!

(#16) SirRasor válasza KaitouP (#14) üzenetére


SirRasor
őstag

Pontosan! 5€ egy évre tényleg nem sok! Ja hogy havonta? Már megint ez a kapzsiság..
A reklámokat meg törvénnyel tiltanám.
De hát kinek mi :D

A cikket viszont nem értem: hatalmas pénzkiesés? 2%? Most akkor melyik? No comment..

Make Love not war!

(#17) aero. válasza SirRasor (#16) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Csak otthon 5, máshol 10 euró/dollár/font. Meg gondolom még magyarországhoz hasonló országokban olcsóbb. Szorozd meg 2 millióval. :)

(#19) hemaka


hemaka
nagyúr

Rohej, hogy 5 eurot sajnal valaki, inkabb kinlodik a blokkolokkal meg a warez kliensekkel. :DDD

(#20) btprg válasza SirRasor (#16) üzenetére


btprg
senior tag

Szoftverek terén elítélem az ilyen havi díjas "szoftver mint szolgáltatás" dolgokat, mert fizetsz egy csomó pénzt, és sose lesz a tied semmi. (Sok "csak $1"-ből könnyen összejön csinos kis összeg havonta...)

Ezeknél a zeneszolgáltatásoknál viszont végtelen zene közül hallgathatsz bármit jó minőségben egy olyan árért, amiért kb. 5-6 darab új CD-t vagy hanglemezt vehetnél évente. Ez nekem nem tűnik rossz üzletnek egy olyan valaki számára, aki rendszeresen hallgat zenét, és esetleg jobbra vágyik mint a youtube 128 kbps-es MP3 jellegű tömörített hangja. (És itt nem kell videókat letöltögetni a hallgatáshoz feleslegesen, szóval még energiát is spórol.)

"Tepid! Tepid is no good for a star, but it'll do for stardust." (nmlorg/naim)

(#21) izee válasza aero. (#17) üzenetére


izee
senior tag

Akkor az szép tőlük, hogy nem nyugati árat fizetünk. Nem tudom miről mondható még ez el. Mozijegyek esetleg :F ?

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#22) Male válasza tuki2200 (#9) üzenetére


Male
nagyúr

Ez oké, de hány ember telepít fel úgy valamit a gépére, hogy nem tudja mit fog az majd csinálni? Simán feltehet úgy egy adblockert, ami erre is hat... aztán figyelmeztetés helyett kitiltják... ilyesmire gondoltam.
( Ahogy a weben is van... ha az oldal ha észleli a blokkolót, akkor kiírja, hogy kapcsoljam ki, én pedig dönthetek.... itt ez hiányzik. )

(#23) Gerr'y


Gerr'y
senior tag

Itt az oldalon is be kellene vezetni.

(#24) aero. válasza izee (#21) üzenetére


aero.
veterán
LOGOUT blog

Szerintem is kellemes gesztus ... Nem sok ilyenre van példa.
Régen voltam otthon moziban, nyugaton 3600-4700ft között szór a mozijegy.

(#25) izee válasza aero. (#24) üzenetére


izee
senior tag

Itt szerintem 2000Ft bárhol elég a jegyre. 1500Ft környékén is tuti van, meg itt-ott egy kicsit alatta.

Identicalness is the tendency to propagate to collaborate and to interact only with people who are very very very very very much like you. Epitome of this is the selfie. https://www.youtube.com/watch?v=dmXcjvL9VSc&t=39m45s

(#26) tuki2200 válasza lezso6 (#11) üzenetére


tuki2200
senior tag

A Spotify evek ota veszteséges, csak azt tartja életben, hogy befektetők hajlandóak pénzelni.. nyilván készülnek rá, hogy nem fogjak a világ végéig kapni a pénzt csak úgy és szeretnék nyereségessé tenni a céget. A Premium felhasználok száma nő, ez jó. De ugy tunik a reklám bevételek is kellenek, hogy legalabb 0-ba legyen az egyenleg.. bár én nem szoktam zenét hallgatni, sajnálnám ha megszűnne mert platformfüggetlen és akkor itt is csak a Google és az Apple maradna ami komoly..

[ Szerkesztve ]

(#27) #06658560 válasza tuki2200 (#26) üzenetére


#06658560
törölt tag

Deezer?

(#28) laceszgamer


laceszgamer
addikt

Inkább azon agyalnának, hogy miként tegyék csábítóbbá, hogy előfizessenek, max annyit érnek így el, hogy máshonnan hallgatja majd a zenét az a 2 millió. Ugyanaz mint mikor egy oldalon megjelenik, hogy bizony blockkal nem lehet megtekinteni,legtöbben szerintem fogják magukat és mennek más oldalra.

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#29) lezso6 válasza tuki2200 (#26) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Tudom, itt ezen a lapcsaládon is ezzel van a gond, bár itt nem 2%, hanem valami 30% blokkol. :(

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#30) Maelephant


Maelephant
aktív tag

Én is réges rég premium előfizető vagyok. Az általam kedvelt zenei műfajokban (prog/fúzió/hard(er) rock/metál/némi komolyzene és más furcsaságok) egészen jó kínálata van, egy-két extra ritkaság nincs fenn, de azokat meg szoktam venni CD-n. Szerintem havi 5, de akár 10 euro egyáltalán nem kifogásolható összeg a korlátlan és parttalan zenehallgatásért. Megjegyzem, hogy a cikkbe illesztett képen Miles Davis korszakalkotó "Bitches Brew" c. lemeze szerepel, ami önmagában is különleges és az általam épp az előbbi percekben hallgatott Steven Wilson: The raven that refused to sing c. lemezt (vagy Wilsont általában) is inspirálta, továbbá ezen a lemezen játszik két The Aristocrats tag is (Govan, Minnemann), valamint a King Crimson aktuális énekese, Jakko Jakszyk.
Mindezekből kitalálható, hogy 1: öreg vagyok, 2: (nekem mindenképp) abszolút megéri a prémium Spotify-előfizetés.

(#31) Realradical válasza laceszgamer (#28) üzenetére


Realradical
őstag

Most komolyan, még mit csináljanak? :DD :DD
ML funkciókkal térképezik fel a zenei ízlésem és új zenei előadókal ajánlanak meglehetős pontossággal, hogy mit szerethetek még esetleg. Nézik nekem, hogy mik jelennek meg a kedvenc bandáimtól. Napi összeállításokat kapok statisztika alapon hangulatfüggően. Ha fellép valaki a közelemben leadják a riasztást az eseményről. Közösségi alapon nyílt listákat lehet egymástól hallgatni...

Kreatív csávónak mondanak, de azért a fenti listán elég sokat kellene dolgoznom, hogy kitaláljam. Ja és mellette még egy rahedli kódot publikusként tárolnak Giten.

[ Szerkesztve ]

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#32) laceszgamer válasza Realradical (#31) üzenetére


laceszgamer
addikt

Nem tudom erre vannak a marketingesek stb :D De pl első hónap ingyen/olcsóbban, előfizetői nyereményjátékok amolyan megszokott dolgok is. :)

Dovahkiin, Dovahkiin naal ok zin los vahriin wah dein vokul mahfaeraak ahst vaal! Ahrk fin norok paal graan fod nust hon zindro zaan Dovahkiin, fah hin kogaan mu draal!

(#33) ledgeri válasza hemaka (#19) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Mi kínlódás van 3katt-szövegbeírás-2katt-resi-n? Kb ennyi beszerezni egyet...

(#23) Gerr'y Tényleg nagyon jó, hogy kapom orrba szájba azt ami kifejezetten nem érdekel, vagy irritál. Egyszer leteszteltem: megnyitottam az utolsó 8 cikket, és mindnek a közepén animált telenor reklám, mikor tőlük jöttem el legutóbb... Inkább nem!

Egyébként meg várom mikor kap el majd a hír témája... Furcsa mód még random netes reklámból egyszer sem kaptam olyan hirdetést, ami okés olt, de ha rákeresek valamire mobilon, akkor meg fél évig arról látok cuccokat, míg ha csak arra az egy keresésre érdekelt az egész... Akkor inkább kevesebb helyen legyen regem!

Ja és mi van, ha emberünk előfizet, de fent van adblokja, ő neki is pá?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#34) South Velen válasza SirRasor (#16) üzenetére


South Velen
addikt

Ennyi közgazdasági / gazdálkodási failt egy kommentben már régen olvastam.
Komolyan mondom az elejétől a végéig epic fail az egész. :DDD

Ami egyébként nem baj, hogy nem értesz hozzá, de akkor nem kell ilyen témában hsz-t írni.

[ Szerkesztve ]

(#35) HaJózsi


HaJózsi
aktív tag

Nagyon nagyon helyes.

'Ne higgy el mindent, amit az interneten látsz.' - Albert Einstein

(#36) tomazin válasza lezso6 (#29) üzenetére


tomazin
veterán

mert adblockert könnyebb telepíteni böngészőbe, mint pl. hosts filet módosítani.

(#37) Cifu válasza ledgeri (#33) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ja és mi van, ha emberünk előfizet, de fent van adblokja, ő neki is pá?

Próbáld logikusan végiggondolni: előfizetőknél nincs reklám -> a reklámblokkoló nem szűr ki semmit.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#38) Jesus_Shaves


Jesus_Shaves
aktív tag

Szerintem ez inkább elvi kérdés, mint anyagi, szerződési feltételek ide vagy oda. Ha azt írják oda, apróbetűs rész nélkül, hogy FREE, azaz ingyenes, akkor joggal várja el az ember, hogy semmiféle ellenszolgáltatást (pl. reklámok hallgatása) ne várjanak el tőle. Elvégre ezzel az én időmből vesznek el, ami nekem értéket jelent, akár pénzben kifejezhetőt. Szóval részükről jogos és érthető, hogy reklámoznak, de akkor ne kommunikálják már azt, hogy "ingyenes" a szolgáltatás.
Én mondjuk régimódi vagyok, megveszem Bandcampről vagy akár fizikai formátumban az anyagot, aztán selfhosting. Nekem ez a centralizált dolog nem jön be, és hát a hang minőségével sem vagyok megelégedve.

(#39) rosejbli válasza Realradical (#31) üzenetére


rosejbli
senior tag

Mondjuk amiket felsoroltál azok mind benne vannak az alap szolgáltatásban is, a premium annyit tud, hogy nincs reklám és korlátlanul tudsz tekergetni, nem csak x darabot óránként.
Annyit én pl. nem használom, hogy zavarjanak a reklámok, tekergetni meg nem fogok, mert be van rakva sokszáz szám a kedvencek listára és mindig olyan jön, amit szeretek, így át se kell ugrálni.

(#40) Cifu válasza Jesus_Shaves (#38) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ha azt írják oda, apróbetűs rész nélkül, hogy FREE, azaz ingyenes, akkor joggal várja el az ember, hogy semmiféle ellenszolgáltatást (pl. reklámok hallgatása) ne várjanak el tőle. Elvégre ezzel az én időmből vesznek el, ami nekem értéket jelent, akár pénzben kifejezhetőt. Szóval részükről jogos és érthető, hogy reklámoznak, de akkor ne kommunikálják már azt, hogy "ingyenes" a szolgáltatás.

Az ingyenesség nem azt jelenti, hogy neked semmi téren nem lesz ellenszolgáltatásod az igénybevételért, hanem azt, hogy nem fizetsz érte.
Az, hogy reklámot nézel vagy hallgatsz, nem sérti az ingyenesség fogalmát.

[ Szerkesztve ]

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#42) Cifu válasza s1999xx (#41) üzenetére


Cifu
nagyúr

Ezt a kérdést miért is nekem, miért is egy más (ingyenességet értelmező) posztra? :F

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#43) rootkiller válasza Cifu (#40) üzenetére


rootkiller
őstag

Ez így van, gondoljuk végig, facebook, messenger, instagram, twitter, stb, illetve mindenféle ezernyi más nem "közösségi" típusú oldal is teli van reklámokkal. Erre szükség van, mivel ők ebből élnek. Ahol nem fizetsz, ott te vagy az "árú", ennek értelmében a te internethasználatodat figyelik, és ennek segítségével raknak eléd olyan reklámokat, amiből lehetséges vásárlás a jövőben.

Artengo TR 990 Pro

(#44) rootkiller válasza Jesus_Shaves (#38) üzenetére


rootkiller
őstag

Mondok egy példát, hogy megértsd:

Felszedsz egy csajt, innentől a barátnőd. Ő ingyen szexel veled, ellentétben azokkal a lányokkal, akik a testükből élnek. Ezért cserébe neked más jellegű ellenszolgáltatásokat kell nyújtani: venni neki virágot, elvinni vacsorázni, moziba, ideoda. Később ha lesznek a kapcsolatból gyerekek, elvárja, hogy biztosítsd a család számára a megélhetéshez szükséges anyagiak jó részét és gondoskodj a családról. Cserébe még mindig ingyen szexel veled.

Bármilyen hihetetlen, de az ilyen szolgáltatásokat, mint a Spotify nem hobbiból hozták létre unatkozó kockák, hanem ez egy gazdasági tevékenység, ahol fel kell tartani az infrastruktúrát, ki kell fizetni a jogdíjakat, fejleszteni kell, stb. Ez pedig kétféle módon működik: vagy havidíjat fizetsz, vagy a reklámbevételből fedezik a te zenehallgatásod "költségeit". Végig kéne gondolni, mert az egész internet így működik, és ezért van fent

Artengo TR 990 Pro

(#45) rootkiller válasza laceszgamer (#28) üzenetére


rootkiller
őstag

Azzal, hogy az a 2 millió ember nem itt hallgatja a zenét, azt érik el, hogy az infrastruktúra terhelése kisebb lesz, tehát az adott egységnyi zenehallgatásra vonatkozó bevétel növekedni fog. Ez nekik haszon!

Artengo TR 990 Pro

(#47) ledgeri válasza Cifu (#37) üzenetére


ledgeri
nagyúr

Logikusan...: nem zárom ki hogy valaki spotify-ra kap, nyer, befizet előfizut, de pl youtube-on utálja a reklámokat, így felrak egyet...

Vagy tudod minden emberről, hogy minden kétséget kizáróan hogy nincs benne a fizetek, de van blokkolóm metszetben?

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

(#48) Cifu válasza ledgeri (#47) üzenetére


Cifu
nagyúr

A reklámblokkoló akkor lép működésbe, ha a listáján lévő szűrőknek megfelelő, reklámtartalmú oldalra mutató meghívás indul.

Mivel fizetős spotify esetében nincs reklámtartalom, így nincs ilyen meghívás, vagyis a reklámblokkoló alkalmazás békésen szunnyad a böngésződben.

Ha téged a cikk címe vezetett félre, arról nem tehetek: a Spotify sem a reklámszűrő alkalmazás fentlétéért büntetne (hiszen azt ki is lehet kapcsolni a legtöbb ilyen reklámszűrő alkalmazás esetében adott oldalaknál), hanem azért, ha ingyenes felhasználóként reklámszűrővel blokkolod az oldalon lévő reklámokat.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#49) #86564352 válasza laceszgamer (#28) üzenetére


#86564352
törölt tag

Első hónap prémium ingyenes. Helyi piacra szabják az árat, egy magyartól nem kérik el a 10 eurót mint egy osztráktól, hanem csak 5 eurót. Sok millió dalhoz. Viszonyíts már kicsit amikor 4-5 ezer forint volt egy 10 dalos CD amiről jó ha három dal érdekelt igazán. Vagy ahhoz amikor 1 dollár volt egy mp3, iTunes AAC letöltés.
Ha lemondod a prémiumot, kb. három hónap múlva kapod az emailt 5 euróért 3 hónap prémiumot vehetsz. Az otthoni csomag is jó ajánlat öt embernek. Free módban is megmarad minden saját listád és mentett kedvencek. (Apple Music előfizetést ha lemondod akkor elszáll a gyűjteményed) Napi mixek, discovery weekly, listák, ajánlók, web kliens (Apple Music-nál nincs), mindenféle kütyün ott vannak. Ezek után még mit vársz csábításként, mosogassanak is el helyetted?

[ Szerkesztve ]

(#51) rootkiller válasza Cifu (#48) üzenetére


rootkiller
őstag

Aki elő van fizetve, szerintem alapvetően alkalmazásból használja a Spotify-t desktopon, így nem jön szóba a reklámblokkolás kérdése egyáltalán. A webalkalmazás egy kiskapu a reklámblokkoló használatára. Volt eddig. :DDD

(#50) s1999xx:
na ez egy jó kérdés, nem tudom van-e ilyenre jelenős számú példa

[ Szerkesztve ]

Artengo TR 990 Pro

(#52) kulup


kulup
tag

A cikk nem egyértelmű, az írja, hogy "a szolgáltatás egy alkalmazáson keresztül érhető el" , "hogy reklámokat kell megnézegetni az ingyenes zenehallgatásért cserébe" és tiltják a reklámokat blokkoló felhasználókat. Én nem tudok olyan adblock szoftverről, ami az alkalmazáson belül tiltaná a reklámokat. Tudtommal ezt a böngészős klienssel lehet csak megcsinálni. Amit a normál klienssel lehet és amit én is csináltam, amíg nem fizettem elő, az a reklámok némítása, pl. Ezblocker-rel. Itt a reklámszpotot letöltöd csak amíg megy, addig a blokkoló nullára leveszi a hangerőt és ha vége, akkor vissza. Ezt nem tudom, milyen alapon tiltják.

(#53) Snoop-y válasza lezso6 (#29) üzenetére


Snoop-y
veterán

Anno kertem hogy lehessen egyben tobb evet fizetni. Azota is "coming soon" plusz egy ev alatt nem kerult bele semmi uj opcio. Igy amikor lejart a premiumom nem hosszabbitottam meg...

New level... Advertising has us chasing cars and clothes, working jobs we hate so we can buy shit we don’t need

(#54) #86564352 válasza kulup (#52) üzenetére


#86564352
törölt tag

Te nem tudsz olyanról -> attól még létezhet :) pl. az Adguard Premium vígan szűri programokban is a reklámot, vagy pl. régebben divat volt hosts fájlt barkácsolni

(#55) kulup válasza #86564352 (#54) üzenetére


kulup
tag

Ezért írtam, hogy tudtommal. Mit csinál az Adguard, ha jön egy reklámszpot az alkalmazásban ? Tehát amikor elmondja, hogy milyen jó lesz neked, ha előfizetsz ? Át lehet ugrani azt a track-et ? Szerintem nem engedi.

(#56) #86564352 válasza kulup (#55) üzenetére


#86564352
törölt tag

Kiszűri az Adguard asztali program, be sem jön a reklámtrack. (engem nem érint, Spotify előfizető vagyok és Adguard Premiumot sem használok már csak a böngésző kiegészítőt)

Amióta tőzsdére ment a Spotify erősebben fellépnek a potyázók ellen, a részvényeseknek meg kell felelni. :)
Tesztelik hónapok óta Amerikában a "családi" helyesebben otthoni csomagot használók érvényességét GPS alapján és most a reklámszűrők ellen is küzdenek. Szerintem abban kéne változtatniuk ne rögtön töröljék a fiókot, hanem egy figyelmeztetés először.

(#57) Cifu válasza rootkiller (#51) üzenetére


Cifu
nagyúr

Aki elő van fizetve, szerintem alapvetően alkalmazásból használja a Spotify-t

Én pl. böngészőből, ha számítógépről használom. De biztos én vagyok a kisebbség.

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#58) Cifu válasza s1999xx (#50) üzenetére


Cifu
nagyúr

Hát ők megszívták. :DDD

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

(#60) Athoss9


Athoss9
csendes tag

Egyetemistáknak ráadásul csak 2,5 eur havonta, annyiért tényleg ingyen van :)

(#61) lezso6 válasza Snoop-y (#53) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

A PH-s prémium előfizetésnél mindig is lehetett több évet előre fizetni.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#62) proci985 válasza #86564352 (#49) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

meg melle hatalmas lista albumokbol es a premium hangminosege hifi cuccra is eleg. offline mod autosynccel.

a discover funkcioja (a kulonbozo spec es updatelt discover listakkal egyutt) meg kb aranybanya. tetejeben gyakorlatilag megy alternativ kliensekkel is, pl algoriddim dj proval nekem ossze van eresztve.

a reklamok meg egyaltalan nem zavaroak, en is eleg sokaig ingyen hasznaltam mielott premiumra valtottam evekkel ezelott

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#63) Corleone33 válasza Male (#8) üzenetére


Corleone33
aktív tag

az ugye megvan, hogy eleve nem "szabad" tiltani a reklámokat?

mellesleg jó ideje a Spotify bögyében volt már az ilyen szabálykijátszó felhasználók és egy jó ideig csak sokadik figyelmeztetés után csaptak a karodra emiatt.

Ezen a ponton most már jóval kevésbé toleránsak.

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#64) Corleone33 válasza rootkiller (#45) üzenetére


Corleone33
aktív tag

nem beszélve arról, hogy nem érdekük effektíve "potyautasok"-nak szolgáltatni, akik se nem akarnak reklámokat hallgatni, se havidíjat nem hajlandóak fizetni, de attól még igénybe vennék a szolgáltatást.

[ Szerkesztve ]

Előző rossz tapasztalatok miatt sajnos nem üzletelek 0km-es /0 értékeléses felhasználókkal!

(#65) rics_v


rics_v
csendes tag

a telefonomon alapbol van adblocker

Satisfying

(#66) Male válasza Corleone33 (#63) üzenetére


Male
nagyúr

Olvasd hozzá a 22-est.... nem azok miatt kell a figyelmeztetés, akik tudják, hogy nem blokkolhatják, de ennek ellenére szándékosan azt teszik.

(#67) Medocsabi válasza lezso6 (#11) üzenetére


Medocsabi
addikt

Egyszerű,reklámblokkolóval CSAK kis grfófónak megy1 db száma nostop, de úgy, hogy megállítani se lehessen :D problem solved :D

(#68) Jinxb1rd


Jinxb1rd
addikt

Nem vagyok fanatikus reklám párti, de abszolút elítélendő, hogy valaki blokkolóval fosztja meg azt, aki nap mint nap leszállítja neki a hőn szeretett tartalmat/szolgáltatást.

Youtuber is csinálja a tartalmat, követője minden egyes szaros 15 perces videót végignézz naponta, de arra nem képes, hogy meghálálja ezt pár centtel, mert nem képes rákattintani néha a reklám bezárására.

És akkor itt a Spotify, majdnem az összes előadó fenn van rajta az összes albumával, nem kell semmit se töltögetni, sőt: még készít az ízlésednek megfelelő válogatásokat, hogy felfedezhess új kedvenceket, összeállít mixeket a kedvenc zenéidből stb. És nem képesek pár eurót befizetni, hogy meghálálják vele azt, hogy egy csomó időt, energiát és tárhelyet megspórol nekik ez a vállalat.

Nevetséges ingyenélő emberek vannak.

[ Szerkesztve ]

We are only Stardust...

(#69) #04430080


#04430080
törölt tag

Olyan szolgáltatása nincsen, hogy az előadó fizet nekem, mert hajlandó vagyok meghallgatni? :DD

[ Szerkesztve ]

(#71) Male válasza #04430080 (#69) üzenetére


Male
nagyúr

...de, a termékbemutatók ;]

(#72) x_o_n válasza aero. (#24) üzenetére


x_o_n
veterán

Itt De/Bayern 5,50 a gyerek és ifjúsági 7eur a felnőtt jegy, de bizonyos napokon mind 5,50eur

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.