Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#52) benedekco válasza aginor (#44) üzenetére


benedekco
addikt

Nem meggyőzn i akartam senkit. Fel lett téve a kérdés, hogy egy Fuji fan miért veszi/venné ezt a rendszert. Erre jött az én válaszom.
Ennek ellenére, szerintem a m4/3 egy fantasztikus rendszer, a Sony-é is baromi jó. A CaNikon meg még új a MILC-en arra várjunk még egy-két évet hogy véleményt tudjak alkotni.
Amúgy meg szerintem Ebben szerintem nincs igazság. Szubjektivitásban nincs igazság. Valakinek ez jön be valakinek az. Nekem a kis Oly-k is baromira tetszenek. Majdnem az lett. Ez a kettő nálam a befutó az Oly és a Fuji.

re: 49 nozs23
Ez marhaság. Minél kevesebb tétel van egy rendszerben annál kevesebb a lehetőség a meghibásodásra. Valakinek nem kell IBIS mert nem használja, ha anélküli rendszert vesz akkor kisebb valószínűséggel fog meghibásodni a gép. Autóból is ék egyszerűeket kell venni. Minél kevesebb benne az okos basz, anál kevesebb a meghibásodási pont.
Pl most veszek fülest és nagy boltok polcain csak bluetoothos szarok vannak, nekem nem kell, mert a mostani fülesem is 18éves, egy bluetooth-os akksis fos nem fogja 18 évig bírni. Tehát az egyszerűségre törekszem, nem kell komplikált szarság. Ezek mellett nem lehet azt mondani hogy nem a felé megy a világ. Mert pont hogy igen, de tud észszerű lenni ha valaki mégis az árral szemben úszik. ;)

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.