Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#9) davidrt93 válasza VoidXs (#4) üzenetére


davidrt93
csendes tag

Igen-igen, pontosan az a cél, hogy olyan wecollectgames szerű leírásokat csináljak. Jelen pillanatban van itthon hat AC gyűjtői kiadás, holnap jön a hetedik. Mikor én ezekről kerestem infót (akár megjelenés elött, akár évekkel később) sosem találtam olyan alaposakat amiben mindent megemlítenek a csomagról, hogy mi milyen benne, és hasonlók. Minden cikk felületes, leírja h mi van benne, meg azokat 1-2 szóval. A youtube unboxing videók meg hasztalanok, megmutatják, h mi az, de részleteket nem kapunk.
Ekkor találtam rá a www.wecollectgames-re, ahol megkaptam azt a részletességet, ami engem érdekelt, viszont nincs minden gyűjtői fent náluk, pontosabban szólva nekem van olyan, ami nekik nincs meg. Ezért gondoltam, hogy indítok egy miniblogot ahol bemutatom azt a gyűjteményt ami nekem van, és ha később beszerzek valami érdekesebb példányt (nem is kell, hogy AC legyen), akkor azt megírom.
Szóval ez a blog inkább amolyan tudástár lesz, ahogy írtam. Amim van, azt bemutatom, úgy ahogy én azt, szívesen olvasnám.
A játékokról magukról nem hiszem, hogy hosszasan szót ejtenék, egyrészt ezen a téren elég jól állunk, mind nyomtatott, mind online, mind pedig videós magazinokkal.Talán egy kis saját vélemény vagy kedvcsináló a bevezetőben, ami kizárólag pozitív lesz. Nem szeretném senkinek a kedvét elvenni a játékok kipróbálásától.

"A hülyeség a hidrogén mellett a legnagyobb mennyiségben előforduló anyag a Világegyetemben." Thomas Alva Edison

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.