Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Grat! Jó cikk! :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#2) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Nekem is tetszik, ha nem is érint a dolog. LG csodatévém van, passzív 3D szemüvegekkel. :)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#3) Tutu7030


Tutu7030
veterán

:C Taps a tesztnek, de a 3D-t pont a d6xxx típus esetén nem lehet dicsérni.
A németeknél pert is nyertek a samsung ellen a megtévesztő reklámok miatt ( 3D full hd-ként reklámozták a tv-t, amire sajnos nem képes ).

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#4) Flashget


Flashget
félisten

Jó cikk de ez a TV alkalmatlan a játékokra a nagy input lag miatt.
Arra inkább a D5000 való.

Realme GT Master Edition

(#5) Redneck válasza Flashget (#4) üzenetére


Redneck
veterán

Hát nem multi fpst játszom rajta. Nincs utánhúzás, teljesen jól adja.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#6) Redneck válasza Tutu7030 (#3) üzenetére


Redneck
veterán

Ezt nem tudom, azt viszont igen hogy az 1080p-s mkv 3D filmeket simán lehet nézni és nem tűnik kis felbontásúnak. 720p-s máshogy néz ki 3D-ben.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#7) Tutu7030 válasza Redneck (#6) üzenetére


Tutu7030
veterán

Eredeti szöveg

Google fordítóval

[ Szerkesztve ]

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#8) Redneck válasza Tutu7030 (#7) üzenetére


Redneck
veterán

Oké én pedig azt tudom hogy a moziban sokkal szarabb volt a film, passzívval :) 1080p 3D mkv megy, nem tűnik se 720p-nek se kevesebbnek. Éles, jól néz ki és ennyi. Hogy a fritzeknek miért nem volt jó azt nem tudom. Láttam már kis felbontású 3D videót. Ha a konvertert ráküldöm az 1080p-s játékra akkor is marad a felbontás és van 3D. Akkor most ez hogy van? Őszintén? Pont nem érdekel, működik és kész. Nincs minőségveszteség.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#9) Tutu7030 válasza Redneck (#8) üzenetére


Tutu7030
veterán

Én nem nagyon használom a 3d funkciót. Engem zavar a villogás.:)
Bár, ha működne a dual play (nem a samygo-s szemüveg barkács megoldással), talán még használnám is.:D

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#10) netkoo


netkoo
senior tag

Hali Rasta ;]
Nagyon jó a cikk mint ha egy profi írta volna de még is érthető:) Még egyszer grat :C

Samsung S22+

(#11) Redneck válasza netkoo (#10) üzenetére


Redneck
veterán

Azért ez erős, logout-on ilyet kijelenteni :) Köszönöm szépen, holnap találkozunk, egered a szekrényben! :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#12) Flashget válasza Redneck (#5) üzenetére


Flashget
félisten

A D6xxx széria esetében 40 feletti az input lag. Játékokra meg 30 alattiak kellenek.
UE-40D6530 46ms (hdtvtest.co.uk)
UE-40D6530 váltakozó 40ms-70ms között (trustedreviews.co.uk)

Realme GT Master Edition

(#13) Redneck válasza Flashget (#12) üzenetére


Redneck
veterán

Ha nem FPS-t játszol egérrel akkor nem érzékeled igazán. Én ágyból XBOX controllerrel játszom és teljesen jó. Ha online FPS-t akarok átülök az asztalhoz és egerezem.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#14) Redneck válasza Flashget (#4) üzenetére


Redneck
veterán

100Hz-nek reklámozott 50Hz-es panelekkel. Persze D5000... Onnan indultam, az a legnagyobb átkúrás. 100Hz a képjavító beszúrt képeitől lesz. Láttál már olyat élőben? Messze nincs ott képminőségben sem tudásban a 6xxx szériához képest. Nem egy élmény.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#15) Lenry


Lenry
félisten

ez simán mehetett volna címlapra :R

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#16) Redneck válasza Lenry (#15) üzenetére


Redneck
veterán

Köszi :) Akartam is csak már kész volt a formázás. Még nem tudom hogy lehet oldalanként darabolni. Egy srác egy rövid monitorbemutatóval le lett hurrogva, nem mertem kockáztatni :)

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#17) Lenry válasza Redneck (#16) üzenetére


Lenry
félisten

oldalra tördelni így kell, és szerintem nyugodtan szabd át címlapra, nem kell a Háború és Békét lepipálni karakterügyileg ahhoz, hogy jó legyen a cikked :N

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#18) Flashget válasza Redneck (#14) üzenetére


Flashget
félisten

Mégegyszer..én játékokról beszéltem. Igaz nem írtam hozzá PC-s.
Na most ehhez az input lag az a érték amit a gyártók nem szívesen adnak meg a fogyasztónak ellenben a 2-5ms-el etetik őket ami csak másod vagy harmadlagos kérdés.
Példaként a Dell IPS panel monirorral szemben a Samsung TN panellel szerelt monitort említem. Dellnek 8 ms a samsungnak 5 ms van na de a kép, az input lag teljesen más kérdés már.

D6xxx képileg (tv adás, BD film, 3D) teljesen más kategória mint az 50Hz-es D5xxx ebben nincs vita.
Viszont input lag terén ha csak játékról beszélünk akkor a D5000 jobb választás a kevesebb input lag miatt (30)mint a D6500 (40 felett). Meg eleve a játék mod miatt úgy sem fog 100Hz-ben menni.
Így már érthető?
Egyébként nekem is D6500 van tv-nek.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#19) Redneck válasza Flashget (#18) üzenetére


Redneck
veterán

Értem, én nem használom a játék módot:) Képjavítókat rádobva valami eszméletlen játszani. Én értem az input lag problémát, játszottam online pár évet, de a single játékoknál, controllerrel teljesen jó ezen a TV-n játszani:) Xbox-ot is használtunk PC mellett és a játékélményt egyáltalán nem befolyásolta. Így is jó időket autóztunk és így is adják akár az fps-ek is. A képminőség pedig így jóval szebb mint játék módban.

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#20) drlovi


drlovi
aktív tag

Először is remek munka :C

Én tavaly augusztusban vettem a tvt. Annak idején én is az 5000 es szériából akartam, de pont akciózta a saturn és akkor ugygondoltam a wifi miatt megéri a felárat.Nekem 2 db szemüveg volt hozzá.
Szerintem egy nagyon jó tv. Én tv adást nem nézek rajta, csak géppel van összekötve. Vagy kölső vinyóról üzemel.

A tvben a beépetett lejátszó nagyon jó. Még nem volt olyan filmformátum amit nálam nem vitt. A feliratokat is kezeli rendesen.
A samsung s2 mobilommal is élég jól elvannak. A Telefonról egyből lehet a tvre streamelni a videókat, képeket wifin.

A Smart funkció is hasznos ha éppen nincs gépünk a közelben,Például előszerettettel használok ilyen zenés appokat. A barátnöm rendszeresen használta a youtub appot, ami ha nem is tökéletes de meglepően jól müködig.

(#21) Flashget válasza drlovi (#20) üzenetére


Flashget
félisten

A tvben a beépetett lejátszó nagyon jó. Még nem volt olyan filmformátum amit nálam nem vitt. A feliratokat is kezeli rendesen.

Mindent nem visz amihez külső lejátszó kell. pl. a 24p filmeket alapból nem kezeli.
mkv fájlokban lévő feliratokat nem kezeli csak a nyelvet lehet választani. vannak olyan filmek amikhez nincs magyar szinkron viszont a fájlba van a felirat amit kikell szedni és külön mellé srt formátumban berakni.

[link]

Realme GT Master Edition

(#22) netkoo válasza Flashget (#21) üzenetére


netkoo
senior tag

Én múltkor egy MKV s filmet néztem és meglepődtem,hogy simán betette a magyar feliratot! :C

Samsung S22+

(#23) Redneck válasza leslieke (#1) üzenetére


Redneck
veterán

Köszönöm szépen!

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#24) cibus


cibus
aktív tag

sziasztok-
Bocsi másik TV- de remélem itt ír valaki valami használhatót...
szóval vettem egy hete egy samsung ue32eh5300w-t, a gondom az lenne, h összedugtam nettel, így látja a (számítógépes) hálózatomat, ezért beraktam egy-két videót, filmet a c:\felhasználók\videos mappába és látja is jól, viszont a nagyokat nem! ami főként a lényeg lenne, 720, 1080p-s hd-ket, bluerayeket, dvdket, aminek .mkv kiterjesztése van. a többit látja.. ezeknél még a mappát sem -.-
mi lehet a gond? a kiterjesztés, vagy a méter, h hálózaton keresztül húzza?
mit tudok tenni, h jó legyen? köszönöm!

(#25) Redneck válasza cibus (#24) üzenetére


Redneck
veterán

Nézd meg a Samsung oldalán milyen formátumokat támogat? USB-s külsővel viszi őket?

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

(#26) atter99


atter99
újonc

Szia!
Nekem UE40 D 6500VS van. Szerinted akkor azzal működne a querty távirányító?

Köszi

Attila
20/9539450

(#27) Redneck válasza atter99 (#26) üzenetére


Redneck
veterán

Nem tudom, én mikor kifogyott az elem egy Galaxy 3-mal vezéreltem a TV-t és kész. Pötyögés helyett jó lenne querty, sajnos ezt a feature-t kivették a softwareből androidon. Előtte telfonnal pikk-pakk lehetett gépelni. Sucks :(((

Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.