Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) .LnB


.LnB
titán
LOGOUT blog

#világlegjobbja. :D

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#2) hombre[EU]


hombre[EU]
veterán

A legdurvább az,hogy ezt a 23milliót teljes áron adták el.

Life, Uh, Finds A Way

(#3) Puma K


Puma K
veterán

:)) [link]

"Cuccok: csattogós lepke és tiki-taki" └[ʘヘʘ]┘

(#4) hogabesz válasza .LnB (#1) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Nem akarok, de ezzel azért lehetne vitatkozni. A sztori szerintem egyáltalán nem volt kiemelkedő de az atmoszférája a játéknak valami fantasztikus, nagyon meg tudott ragadni. Utoljára a Witcher 3-mal voltam ugyanígy, ott sem a sztori az ami nekem az egekbe emelte a játékot. De összességében kihagyhatatlan műnek gondolom a RDR2-t. :R

(#5) .LnB válasza hogabesz (#4) üzenetére


.LnB
titán
LOGOUT blog

úgy értettem, #atavalyiévviláglegjobbja
:)

„A kerékpározás első szabálya, hogy szenvedned kell, és senki más nem teheti meg helyetted. Semmilyen számítógép vagy edző által kitalált program nem tudja elérni, hogy kevésbé fájjon.”

(#6) Gery9112


Gery9112
őstag

Szerencsére a sztoriorientált játékoknak végük, az RDR 2 a legutóbbi példa rá. Tuti több fogyott volna ha multiplayer only, live service-ként adják ki. ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: KGery91 | https://psnprofiles.com/KGery91 | Origin: G3ry_HUN | BNet: Gery#2832

(#7) VágniValó válasza Gery9112 (#6) üzenetére


VágniValó
addikt

Trolling much? :DDD

"Fuck the Kingsguard, fuck the city....Fuck the king!"

(#8) hajbel válasza VágniValó (#7) üzenetére


hajbel
addikt

Elég jók voltak a küldetések, elég változatosak is voltak (mondjuk a harcrendszer egy ganaj, ami még élvezetesebbé tette volna a küldetéseket), de a sztorimesélés mintha 15 évvel el lenne maradva. Kismillió karakter jön/megy és pofáznak melletted a lovon, de ez még hagyján. Legalább a főhős történetét, a személyiségének kialakulásában fontos szerepet játszó eseményeket leanimálhatták volna, hogy ne legyen ugyanaz a történetmesélés, mint a GTA 3.

U.i.: Ami tetszett az mindkét szál vége, és szerintem értettem is őket. Baromira rohadt unalmas volt amúgy Artúr története és a prológus fele is.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#9) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Kb a háromnegyedénél járok a játéknak és párszor kedvem lett volna már beütni a tv-t sokszor annyira frusztráló,a gyorsutazás hiányáról ne is beszéljünk, de maga a játék döbbenetesen jól meg van csinálva éa a hossza is példátlan.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#10) hombre[EU] válasza hajbel (#8) üzenetére


hombre[EU]
veterán

a főhős történetét, a személyiségének kialakulásában fontos szerepet játszó eseményeket leanimálhatták volna :C ez mit jelent?
a sztorimesélés mintha 15 évvel el lenne maradva...Kismillió karakter jön/megy és pofáznak melletted a lovon :F 15 éve cutscene-ekben meséltek történetet, itt fōleg gameplayban csak nem vetted észre (vagy értetted a nyelvet), mert azt hitted csak pofáznak melletted

Life, Uh, Finds A Way

(#11) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Akkor ideje lenne elkezdeni már, pedig megvettem az első nap :D

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#12) Béééla válasza hombre[EU] (#2) üzenetére


Béééla
őstag

Az meg igen sok száz milliárd bevétel forintban. Hány év, hány ember munkája volt?

Bélabá

(#13) hajbel válasza hombre[EU] (#10) üzenetére


hajbel
addikt

A cutscenet nem animálják? Nem értettem a nyelvet, 3 éve olyan cégben dolgozom, ahol csak angolok dolgoznak. Nézz meg egy last of ust, vagy egy Horizont, hogy ott gyerekkortól kezdve átvezetőkkel volt elmesélve a főhős története, de mondjuk az alapsztori sem unalmas, mint itt. A fontosabb eseményekhez is kapunk vizuális segítséget, itt pedig csak pofáznak a múltról a lovon, amikor fontos eseményekről van szó. A last of ust, unchartedet már nem is említem.

[ Szerkesztve ]

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#14) hombre[EU] válasza hajbel (#13) üzenetére


hombre[EU]
veterán

Az a problémád,hogy nincsenek videók a játékban azokról az eseményekrōl,amik a játék kezdete elōtt történtek? A GoW-ban a görög ámokfutás után és az új rész közti idōszakról nem mutattak semmit, nem láttunk és nem is hallottunk semmit Kratosról pedig 180 fokos fordulatot vett a karakter.

Life, Uh, Finds A Way

(#15) hajbel válasza hombre[EU] (#14) üzenetére


hajbel
addikt

Már miért vett volna 180 fokos fordulatot?

"I did a strict diet. I cut alcohol, fats and sugar. In two weeks I lost 14 days." Tim Maia

(#16) gyuromoj válasza GodGamer5 (#9) üzenetére


gyuromoj
veterán

Postakocsi vagy vonat van gyors utazásra. Illetve ha lovagolsz és hosszan nyomos a touch bart psen, akkor megy szépen magától.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#17) VikMorroHun válasza gyuromoj (#16) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Plusz lehet fejleszteni a szekértábort, és van olyan dolog, ami gyors utazást ad.

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#18) gyuromoj válasza VikMorroHun (#17) üzenetére


gyuromoj
veterán

Igaz, az kiment a fejemből már. :K

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#19) Szakiii


Szakiii
addikt

gyakorlatilag 2. nap megvettem hogy megjelent és fél órát toltam bele szóval szinte semmit se láttam még belőle de valahogy nem tudom elkezdeni

(#20) Scholes9 válasza Szakiii (#19) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Pont így vagyok vele én is. De előtt utóbb el fogom kezdeni. Nem egy játékkal voltam már így :)

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#21) GodGamer5 válasza gyuromoj (#16) üzenetére


GodGamer5
addikt

Igen ezeket tudtam, meg a szekértáboros utazást is, de egyrészt iszonúak a töltési idők, másrészt hol van ez egy pokember rábökök az ikonra és 15 mp múlva ott is vagyok rendszertől. Cinematic módban meg nem megy minden simán,sokszor elkaptak, kinyírtak, nekiment valaminek stb.

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#22) VikMorroHun válasza GodGamer5 (#21) üzenetére


VikMorroHun
senior tag

Nézd a jó oldalát: legalább nem kell 120 km/h-val repesztő ellenségeket/galambokat üldözni, akik jobban tudnak kanyarodni, mint te. :)

Nem lehet körökre osztott módba váltani, mert a karakter halott.

(#23) GodGamer5 válasza VikMorroHun (#22) üzenetére


GodGamer5
addikt

Ez is egy szempont. :DD

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#24) pandras83


pandras83
senior tag

Pc-re meg fog jelenni ez szerintetek?

Cyberfuck Patchrunner

(#25) hogabesz válasza pandras83 (#24) üzenetére


hogabesz
aktív tag

Én úgy tudom hivatalosan nincs erre vonatkozó információ. Ha engem kérdezel, szerintem nem tudom, viszont ha ezzel megnyugtatlak akkor igen :)

(#26) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Megérdemli, nagyon jó lett👍

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#27) Scholes9 válasza pandras83 (#24) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Ha meg is, ősznél előbb kizárt.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.