Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) L3zl13


L3zl13
nagyúr

Milyen bugok voltak benne? Engem csak a kicsit nehézkes menürendszer zavart, de buggal nem rémlik, hogy találkoztam volna...

Aki hülye, haljon meg!

(#2) Bambala


Bambala
csendes tag

Hát nekem ez a játék egy jó nagy csalódás volt, főleg a skyrim után. Egy játékost tuti vesztettek.

A boldogság titka az, hogy elérhető céljaink legyenek. /Nicholas Sparks/

(#3) L3zl13 válasza Bambala (#2) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Én nagyon jól eljátszogattam vele.
Egyértelműen, aki csodát várt Salvatore közreműködésétől az csalódni fog és grafikailag sem akar versenyezni a Skyrimmel, de egy lightosabb hangvételű akció-RPG-nek még jó lehet.

Egyértelműen nem lesz belőle elsőnapos vétel, de 75% környékén valószínűleg vevő leszek rá.

Aki hülye, haljon meg!

(#4) Löncsi válasza L3zl13 (#3) üzenetére


Löncsi
őstag

grafikailag sem akar versenyezni a Skyrimmel

Hát.. ebben vannak legalább színek..

Nálam nem volt gond, egész jó game, bár egy idő után azt hittem ez valami MMO, nem áll messze stílusban attól.

Elvették a radírját, azt az egész élete egy nagy kompenzálás, hogy ő igenis kan és igenis 2 méteres a fallosza - by stranger28

(#5) AtHoS


AtHoS
nagyúr

Én most hallottam először erről a gammáról.
Megnéztem a cikkben lévő vidit, ami az első pillanatban már megfogott.

Viszont kérdezném azokat, akik játszottak a demóval. A pályák közötti töltés ennyire lassú, mint amit a vidiben is lehet látni.

A börtönbe jutás volt a legrövidebb 20 mp, a kisebb helyek 30 mp, de általában 40-45-50 mp és efölötti töltési idők láthatóak a vidiben. Ez inkább azért is frusztráló lehet, mert pl. megérkezel egy pályára, ahová 50 mp-s töltési időt vártál ki. 20 mp-et szaladsz, hogy bemenj valahová, ahol szintén lesz egy min. 30 mp-es töltés. Miután bent vagy pl. templomban elintézed a beszélgetést jó 1..1,5 perc alatt, aztán a kijövetel megint 50 mp várakozás.. stb..

A vidi alapján tetszetős a játék, de ilyen töltési időkkel biztos nem fogok nekiugrani.
Remélem ezeket a várakozási időket sikerül jelentősen csökkenteni.

Ám a vidiben látható bemutató milyen hardveren futott? Eléggé konzolosnak nézett ki az interakciós feliratok alapján. Szóval ha be lehet tudni a fentebbi "kis" problémát konzol vonzatnak, talán még PC-n élvezhetőbb lenne... bár nem tudom..

read-only mode on the forum

(#6) Zoli133 válasza AtHoS (#5) üzenetére


Zoli133
őstag

Játszottam a demo-val de egyáltalán nem töltött sokáig pár másodpercek voltak csak.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#7) AtHoS válasza Zoli133 (#6) üzenetére


AtHoS
nagyúr

Akkor kezdek megnyugodni :R lehet mégis játékosok táborát fogom erősíteni :DDD

Demó elérhető még vagy időkorlátosan adták ki? Lehet kipróbálom azért mielőtt megvenném a játékot

read-only mode on the forum

(#8) Zoli133 válasza AtHoS (#7) üzenetére


Zoli133
őstag

Origin-en még elérhető de nem tudom meddig.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#9) Jander


Jander
senior tag

Igaz én 360-on játszottam a demóval de konkrétan egyetlen buggal sem találkoztam. Akkor hogy van ez? Csak nem megint a PC-sek tiltakoznak a rossz port miatt?

If practice makes perfect, and nobody's perfect... WHY PRACTICE?

(#10) Stauffenberg válasza Jander (#9) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem a port volt hibás, szerintem veszett jól átültették az irányítást billentyűzet és egér párosra (bár minden port ilyen lenne), aztán, hogy a grafika mennyire van lemaradva és mennyire konzolos az nem izgat engem, szerintem teljesen rendben van. Technikai gondok voltak. Sokaknál a post process bekapcsolása csak fekete képernyőt adott (nálam ezzel nem volt gond), illetve sűrűn előfordult, hogy a menüből kilépve minden karakter eltűnt (a sajátod, barátok, ellenségek egyaránt), vagy olyan is előfordult, hogy csak simán beleragadtál valamibe és nem tudtál mozogni. Utóbbi két hiba nálam is előjött.

Nem túl bizalomgerjesztő. Anno a Battlefield 3 Open Beta is így indult a megjelenés előtt egy hónappal... már akkor pedzegettem, hogy a teljes is egy bughalmaz lesz. Igazam lett.

Az EA úgy tűnik túlságosan bízik a marketingjében és képes félkész állapotban kiadni szinte bármit. Mondjuk a BF3 üzletileg sikeres lett... szóval ettől érzik magukat bátornak, hogy bugos, béta állapotú vackokat adjanak ki idő előtt.

[ Szerkesztve ]

(#11) Zoli133 válasza Stauffenberg (#10) üzenetére


Zoli133
őstag

Post Process hiba csak Ati kártyával jelenkezett (nálam is), de pl a többi hibával én nem találkoztam, azt viszont alátámasztom hogy az irányítás nagyon jól el lett találva.

"It's a fez. I wear a fez now. Fezzes are cool."

(#12) Silenzio válasza Jander (#9) üzenetére


Silenzio
addikt

Nekem sem szaggatás sem post process hibák nem voltak, volt viszont küldetésbug (a küldetés helyét jelezte továbbra is a befejezés után), meg széjjellógó tereptárgyak, csúszkáló karakterek, volt 1-2 szkript bug meg a kamera a föld alá kerül...

https://pte3d.hu - 3D nyomtatás, 3D szkennelés, anyagvizsgálat, VR

(#13) maszi99 válasza Löncsi (#4) üzenetére


maszi99
őstag

Hidd el nagyon passzol a Skyrim-hez a színvilága, úgy ahogy megtervezték :K
Ennek a színek állak jól, annak meg a fakóság.

http://gamepod.hu/teszt/nadirim/mult.html

(#14) Apika


Apika
Közösségépítő

Reklámfogásnak kitűnő volt, mert mindenki felfigyelt erre a játékra...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.