Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csapoati


Csapoati
nagyúr

Nálam ez nem lehetne alternatívája a Redmi 8-nak ilyen pocsék kamerával. Persze akinek ez nem fontos, annak simán jó lehet, főleg a nagy akksi miatt.

tehát a két csoportból a lassabbik legjobb idővel rendelkezőben lévők közül az ötödik legjobb időt futó indul majd a poleból.

(#2) Noukoum


Noukoum
veterán

Type c és jobb kamera tényleg jó lenne, de egyébként nagyon korrekt készülék.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#3) altecsóka


altecsóka
tag

Igen jó.
Ha az árcsökkenése hasonló a kategóriához,fél év és 35ezer :)
Külön pont az akkunak és a procinak
Azért állok ilyen pozitivan a telóhoz mert a kamera produkciója teljesen hidegen hagy.

DIN 14 040

(#4) RoBos


RoBos
senior tag

Akinek ez kevés, annak ott a Realme 6i vagy a Realme 6 és a 6 Pro
Nyilván többért, de ha több kell akk fizess többet is...

(#5) #41360896


#41360896
törölt tag

Fényerő, 6.5" kijelző :Y , felbontás, micro usb csati, ár! Ahh hagyjuk! :(

(#6) Lincoln6echo


Lincoln6echo
tag

A Cataflam-macro jól sikerült :DD

(#7) Bog válasza Lincoln6echo (#6) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Supradyn :D

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#8) batai15


batai15
félisten

A color osrol mit tudni ? Mennyire Android idegen ? Megmondom őszintén stock párti vagyok,miuitol hányok. Xiaomi a sorozata egyenlő a nullával, Samsung one ui nem volt rossz ,de nem az igazi. Emui megint csak mint a miui.
Ilyenem még nem volt.

(#9) Smithy87


Smithy87
senior tag

a HArdver menüpontban a tesztalany számai nicnsenek benne. :DD

(#10) juuzer


juuzer
addikt

Ezerszer inkább, mint a Redmi 8. Még a kamera és a micro USB csati ellenére is. Szerintem ott nagyon mellélőttek a chipsettel. :/

(Meg szerintem a Snapdragon 400-as széria eléggé letolódott. Anno még tök korrekt volt ennyiért, de lassan a 600-as széria kezdi átvenni a helyét, én úgy vettem észre.)

Vamos a la playa.

(#11) Depression válasza Smithy87 (#9) üzenetére


Depression
veterán

De legalább tudjuk a szövegből, hogy x órát lehet filmezni rajta.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#12) Bog válasza Depression (#11) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

LOL, csak nem töltöttem ki élesítés előtt, de most már ott van a szám. És a benchmark táblázatot is javítottam, thx.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#13) joey04


joey04
titán

Azt a szemét mindenit.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#14) janeszgol


janeszgol
félisten

Az állóképek valóban az elmegy kategória, viszont a videófelvétel hangminősége nagyon jó. Emiatt simán rávarrnám az ajánlottat magamnak. A Telekomnál van ez a havi 1890 forintos csomag, nulla perc és 3 giga net. Májusban hosszabbítok, és egy Nokia 4.2-t néztem ki, ami szintén pöpec hangot rögzít (meg a teló is jó). De ha bekerülne ez, és nem térne el a 4.2 20 ezres árától, lehet ezt választanám.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#15) Flexman


Flexman
csendes tag

Nekem egy hete van Realme 5 mobilom, eddig meg vagyok elégedve.
Az akku nagyon jól bírja, ip7s plus volt az előd azt kétszer dugtam töltőre naponta, a hotspot valamiért nagyon zabálta az aksit. A Realme kb 1,5 napot bír folyamatos net osztással és függő lévén nyomkodom is eleget :)! A kamerák azok tényleg hagynak kívánni valót maguk után, és én a hangerőt is keveslem kicsit, de nem bántam meg a vételt! És már ezt is be lehet szerezni 50 ropiért!

[ Szerkesztve ]

(#16) janeszgol válasza Flexman (#15) üzenetére


janeszgol
félisten

Milyen az OS ramkezelése? A beszédhangszóró mennyire hangos?

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#17) Flexman válasza janeszgol (#16) üzenetére


Flexman
csendes tag

Nem találok benne kivetni valót nem egy iphone az igaz , van alkalmazás amit újra kell töltenie 1 óra után, de nekem ez nem probléma. A beszédhangszóróval meg vagyok elégedve kellőképen hangos és tiszta!

(#18) XeeN válasza Bog (#12) üzenetére


XeeN
senior tag

A táblázatban szereplő Redmi Note 8t Antutu 8x eredménye 175148 nem pedig 281575, ami a Redmi Note 8 Proé. Hátha valakit megzavar. :)

(#19) Noukoum válasza XeeN (#18) üzenetére


Noukoum
veterán

Engem a hülye antutu frissítések zavarnak meg. Nőnek a pontok, a user meg azt látja mennyivel több mint 3 éve :W

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#22) Cattle_Decap válasza Csapoati (#1) üzenetére


Cattle_Decap
tag

Nekem ahhoz takarekosabb soc kene es kisebb kijelzo. Egyebkent az 5k mah jo moka. Ennek kene lennie akkumulator teren a nullanak manapsag.

(#23) Plug Life válasza #52715776 (#20) üzenetére


Plug Life
senior tag

Szerintem Dávid az oka! A Csabi jó srác.

(#24) nicu71


nicu71
addikt

abszolut szimpatikus telefon.Anyámnak simán el tudom képzelni ha majd egyszer kinyiffan a Vernee thor.Csak ezen a járványon legyünk túl :(((

[ Szerkesztve ]

"-Te jó ég,mindjárt 8 óra!!! - Amilyen éjszakám volt,még jó hogy nem 9 !?"

(#25) #21180672


#21180672
törölt tag

az összes kinai telefon kuka

(#26) janeszgol válasza #21180672 (#25) üzenetére


janeszgol
félisten

Köszönjük szépen!

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#27) Noukoum válasza #21180672 (#25) üzenetére


Noukoum
veterán

:DD :C

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#28) HarleyCustom válasza #21180672 (#25) üzenetére


HarleyCustom
veterán

+1 :K
Az összes (is)

HARLEY-DAVIDSON Custom & DUCATI Meccanica, Bologna.

(#29) pecccccccca válasza #21180672 (#25) üzenetére


pecccccccca
senior tag

Az első értelmes hozzászólás. 😀
Zárható is a topik. ;]

Humorban nincs helye tréfának!

(#30) RoBos


RoBos
senior tag

Egy kis OFF...

Úgy néz ki a Realme új telefon sorozatot akar a piacra bevezetni Narzo márkanéven, amivel a Xiaomi POCO-nak akar konkurenciát állítani és rögtön két félével. Elsődlegesen az indiai Z generációt akarja megcélozni ezzel a márkával!
Ki tudja lehet, h lesz ennek a sorozatnak is lesz majd global verziója. ;)

(#32) Jackal2


Jackal2
senior tag

Ha a Redmi 8 tetszett plecsnit kapott, és jobb mint a Realme C3, ami szintén tetszett plecsnit kapott akkor.... :Y

Valahogy ez a semmi/tetszett/ajánlott/nagyon ajánlott skála 2020-ban túl szűk ahhoz, hogy jól be lehessen lőni egy terméket azon a képzeletbeli "top listán".

Az alábbi blog szerkesztője: quadkopter.blog.hu

(#33) altecsóka válasza Jackal2 (#32) üzenetére


altecsóka
tag

Lehet hogy nem jól látom,de ennél a telónál a fotós képességek (hiánya) nagyobb súllyal
esett latba.
A Mobilaréna a Xiaomi telók hibáit megemlíti ugyan,de elnézőbbek velük szemben.
De nekem is jobban tetszenek a Volvók annak ellenére hogy pl.egy Mercedes vagy BMW
jobb náluk.... :)
Abban teljesen igazad van hogy az értêkelések lehetnének pl.1-10 közötti számmal minősitve. :)

DIN 14 040

(#34) juuzer válasza #21180672 (#25) üzenetére


juuzer
addikt

Tehát az ájfon is. Bár ezt eddig is tudtuk. :))

Vamos a la playa.

(#35) barney96 válasza Jackal2 (#32) üzenetére


barney96
csendes újonc

Szélesebb skálának ott van a pontozós táblázat. Én úgy látom, hogy ez a plecsnizés kicsit szubjektívebb skála, amiben benne van, hogy milyen benyomást hagynak maguk után az egyes tesztkészülékek a cikk írójában.

(#36) janeszgol válasza barney96 (#35) üzenetére


janeszgol
félisten

Persze hogy szubjektív. Lásd Bog tetszettet adott, én a hangfelvétel miatt tetszettet adtam volna. Igen jó hangja van a videónak. Szubjektív.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#37) Noukoum válasza altecsóka (#33) üzenetére


Noukoum
veterán

Azért elég sokszor kap a vártnál rosszabb értékelés Xiaomi mobilt. Azért valljuk be, eléggé ottvannak ha ár/érték arányról van szó mind a mai napig.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#38) Voloka


Voloka
tag

(....ez kéne lenni a minimum " magyarul : ....ennek kellene a minimumnak lenni! :W

(#39) joey04 válasza altecsóka (#33) üzenetére


joey04
titán

Nem, itt tényleg ennyire hulladék a kamera. A Xiaomi néha valóban kap túlságosan pozitív értékelést, de ez a fos kamera egy xiaomi tesztben is kiverné a biztosítékot.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#40) altecsóka válasza joey04 (#39) üzenetére


altecsóka
tag

Én nem csak vén csóka vagyok hanem kakukktojâs is (itt) :)
Tisztában vagyok vele hogy a leendő mobilvásárlók 99.9%-a a kamera milyensége alapján dönt.
Engem viszont teljesen hidegen hagy a fotózás.(ha lenne modulokból épülő teló ,nem vennék bele ) :)
Ezért is tetszik ennyire ez a teló,lesz ez még 30ezer is(Argentinában 25ezer Ft-nak megfeleő
sztotyinkáért adják már most)

DIN 14 040

(#41) altecsóka válasza Noukoum (#37) üzenetére


altecsóka
tag

A sikereik fő oka hogy sok modelljük best-buy.(autóban sem vesz mindenki Dustert,Ignist.)
Az itteni tesztek hangvétele a Xiaomi mobilokkal hasonló mint a félig tele ,vagy félig üres
pohár esete.
Olvastam nem egy olyan tesztet amiben hangvétel-hozzáállás eleve eldöntötte a minösitést.

DIN 14 040

(#42) Noukoum válasza altecsóka (#41) üzenetére


Noukoum
veterán

Ez minden tesztnél fenn áll. De emberekből vagyunk, és persze lehet más tesztet is olvasni.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) joey04 válasza altecsóka (#40) üzenetére


joey04
titán

Engem viszont teljesen hidegen hagy a fotózás.

Ezt megértem és elfogadom. :R
De én erre reagáltam:

Lehet hogy nem jól látom,de ennél a telónál a fotós képességek (hiánya) nagyobb súllyal
esett latba.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#44) ates válasza juuzer (#10) üzenetére


ates
aktív tag

+1. És végre van értelmes konkurencia a Redmi 8-al szemben. Aztán majd meglátjuk, hogy a R9-el felülírják e ezt a véleményt. Hajrá.

[ Szerkesztve ]

(#45) Sas238


Sas238
újonc

Remekek a tesztek. De nem lenne jobb ötlet itthon több példányban eladott, népszerűbb, Google hozzáféréses okostelókat tesztelni? :))

(#46) Plug Life válasza Sas238 (#45) üzenetére


Plug Life
senior tag

Ennek is van Google-hozzáférése...

(#47) Noukoum válasza Sas238 (#45) üzenetére


Noukoum
veterán

Pontosan mire gondolsz?

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#48) Bog válasza Sas238 (#45) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Mondd, mire gondolsz? Most amúgy nem túl könnyű tesztcuccot szerezni...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#49) Kampó


Kampó
senior tag

50e Ft èr ritka a full hd ? Naneàm... Igaz nem friss soc val de mèg mindig jobb egy Sony X performance snapi 820al. Vagy amit ènis vettem honor 8 ... Nem friss telok de 40-50e Ft èrt mèg làrhelyen kapni őket újonnan garival bontatlanul. Ja ès nem tepsik.

AMD volt AMD van AMD lesz

(#50) Noukoum válasza Kampó (#49) üzenetére


Noukoum
veterán

Egy sokéves telefont nem kéne egy újjal hasonlítani. Mennyin is nyitott a honor 8? Inflációval persze..

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.