Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

Telenornál XS csomagban (havi 3500 forint) a készülék ára 50K.
Hmm...nem rossz.

(#2) Graphics


Graphics
Jómunkásember

Ha a Telenornál jó árat kap kipróbálom, mert alapvetően érdekel a szoftver minősége.

Én mondjuk alapvetően olcsóbb árra számítottam ennél. A 90Hz-es kijelző viszont sokat dobhat a felhasználói élményen.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#3) Noukoum


Noukoum
veterán

Turbadon 62e forintól indul. Best buy.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#4) janeszgol


janeszgol
félisten

Hú, bekerült a Realme? Remélem a Vodához is lecsorog majd! Bár a kiszemeltem még mindig a P40 Lite, de egy jó Realme ajánlattal meggyőzhető vagyok. :)

A cikk tárgyához: egy igazán komoly gond, az a hátsó kamerához társuló hang. Viszont az előlapi kamerához jutó hang (csak egy mikrofon van benne, az elülső?) nagyon acélos. A webkamerákat elhordták, a maradék aranyáron van, így mostanában fontosnak tartom ennek is a minőségét.
Szerintem ezt a telefont nagyon jól lehet használni videóhívásokhoz. (És sima GMS hívásoknál is tuti jó hang megy a másikhoz. Ez még csak tőlünk garancia ugye.)

[ Szerkesztve ]

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#5) bollokcs80 válasza ProEvoFan (#1) üzenetére


bollokcs80
Korrektor

Csak számold hozzá, hogy így havonta 500 forinttal többet fizetsz két évig, 50.000+(24x500)= 62.000 lesz a vége.

Jó kis gép egyébként, csak az MTK SoC-ben valahogy nincs bizodalmam.

[ Szerkesztve ]

B.Cs.

(#6) janeszgol válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


janeszgol
félisten

Igen, de még annyiért is jó vétel szvsz.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#7) jenei1994


jenei1994
addikt

Az a 4 gb ram nem tetszik csak nekem. :D 6 gb kaphatott volna már.

(#8) Doki42


Doki42
őstag

Szerintem okés a gép :K

Iphone 13- samsung galaxy tab s6 lite - Vétkezni emberi dolog, de isteni érzés

(#9) Pisti 1969


Pisti 1969
csendes tag

Igen, szerintem is rendben van ennyiért. Egyetlen dolog zavar, (legalábbis engem, mert ez szubjektív) a lyukas meg mindenféle noccsos kijelző. Pedig a szoftverre én is kíváncsi lennék.

(#10) batai15


batai15
félisten

Márkával kapcsolatban a tesztek általában pozitív véleménnyel vannak,ki kellesz próbálni majd a márkát.

(#11) #12901120


#12901120
törölt tag

Szinte biztos, hogy Realme lesz a következő mobilom, a többi márka termékei kicsit-nagyon drágák...
Jó ez a 6S; friss rendszer, jó kijelző, normális mtk soc, ufs 2.1, stb... Mindez jó áron! :)

(#12) embe


embe
nagyúr

"Valamint egy előlapi kamerás fotót (ide köll klattyintani) " - Hiába....nincs hová "klattyintani" :N

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#13) Franklin


Franklin
addikt

"a Samsung a majdnem félmilliós telefonkához"

Ez itt "telefonjához" akart lenni, vagy direkt lett "telefonka"? :D

(#14) exedoc válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


exedoc
senior tag

"Jó kis gép egyébként, csak az MTK SoC-ben valahogy nincs bizodalmam."

+1. Detto. Több MTK-s telefonom is volt, és ugyan nem tudom azóta mit fejlődött a dolog, de anno a játékok sem igazán szerették, aksival takarékosabb volt a Snapi, és mintha jobban melegedett is volna. Aztán megfogadtam akkor, hogy inkább ezentúl snapi, úgyhogy ennek majd utánajárok azért, mert amúgy elég jó vételnek tűnik.

(#15) exedoc válasza embe (#12) üzenetére


exedoc
senior tag

Ha nincs akko bezony ide köllené klattyintani. Majd ha lesz akkor ideköllesz. Mer így mast nem megyen. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#16) Graphics válasza exedoc (#14) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Történt azóta már pár generációnyi előrelépés. :)

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#17) #41360896 válasza janeszgol (#4) üzenetére


#41360896
törölt tag

Áprilisban egy HMD-s cikknél a Nokia 4.2-t szeretted volna kihozni hosszabítással magadnak.
Nem jött össze?

(#18) exedoc válasza Graphics (#16) üzenetére


exedoc
senior tag

Ja közbe ránéztem köszi. :B Akko nemszótam. :DDD

(#19) janeszgol válasza #41360896 (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Anyámé lett volna. Annak piszok jó mérete van. Aztán letettem róla, mert majdnem pont annyiért kaptam egy Huawei P Smart Z-t. Persze nem adtam neki oda (dög nagy teló), majd kap másikat.
De jó a memóriád. :)

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

(#20) elfelejtette válasza janeszgol (#19) üzenetére


elfelejtette
veterán

Nálunk pont fordítva volt, az asszony mindig az én telefonomat szokta megörökölni, de mikor a Doogee X5 Pro túl lassú lett, nem adtam oda az LG Q6-ot, mivel nem találtam nekem megfelelő kis méretű telefont, így az asszony kapott egy P Smart Z-t.

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#21) moleculez


moleculez
veterán

És megújult a specifikációs oldal :R Respect srácok!

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#22) S e t h


S e t h
nagyúr

Plusz pont a samunak való megjegyzésért. :DD

[ Szerkesztve ]

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#23) Graphics válasza S e t h (#22) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Milyen megjegyzés?

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#24) S e t h válasza Graphics (#23) üzenetére


S e t h
nagyúr

" De nem spórolták ki a fontos tartozékokat, akad egy füstszínű szilikon tok, illetve megvan a 30 wattos gyorstöltő is, amely ezen az árszinten azért elég menő akkor, amikor a Samsung a majdnem félmilliós telefonkához is csak 25 wattosat képes adni."

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#25) Noukoum válasza S e t h (#24) üzenetére


Noukoum
veterán

Az apple meg 18w-ot ad. Na bumm. Ez mindenkinek szól, aki látványosan ezen spórol.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#26) UnA válasza S e t h (#24) üzenetére


UnA
Korrektor

Nem "fontos" tartozék ma már, inkább úgy volna helyes, ha igény szerint választható lenne, plusz csomagolás nélkül.

(#27) Roga


Roga
lelkes újonc

Egész jó készülékeket dobnak mostanság piacra a citromsárgák, de nem tudom eldönteni a tesztképek alapján, hogy merjek-e váltani a narancsról :F Szerintetek kamerában hozza egy Mi 9 SE színvonalát?

(#28) Graphics válasza Roga (#27) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Szerintem nem, ez egy butított modell alapvetően, legalábbis jobb kameráról gyengébbre váltottak.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#29) Roga válasza Graphics (#28) üzenetére


Roga
lelkes újonc

Köszönöm a választ! :R
Igazából a remek ár mellett a jack csatlakozó és a méretes akksi miatt is csábultam el kicsit. Arról nem is beszélve, hogy végre egy fekete Realme készülék. Majd figyelemmel kísérem az érkező modelleket.

(#30) pengwin válasza exedoc (#14) üzenetére


pengwin
addikt

A melegedés:
A QC és az MT is csak bérgyártat mindkét cég "fabless", így szinte teljes mértékben a bérgyártón múlik, hogy mennyire lesz forrófejű egy SoC.
A játékok:
A MT csak licenceli az ARM vagy a PowerVR GPU-it, igazából ezen a két cégen múlik, mennyire jó egy adott grafikus mag generáció a játékokhoz. A mostani ARM Mali architektúra már teljesen rendben van.

Ami a MT sara volt a korábbi generációkban, az tudtommal a modem rész, de azon nagyon sokat fejlesztettek az utóbbi időben.
Az MT G90T a Snapdragon 720G szintjén van CPU-ban és GPU-ban is, nem is melegszik, mert közel azonos technológián* gyártatják, és készenléteben sem fogyaszt sokat. Nagyon ütős cucc, de már a Helio sorozat is az volt pár éve.
Én személy szerint a Mediatek Dimensity 720-as készülékeket várom nagyon, mert kb. a G90 szintjén lesz az is, csak az be fogja indítani az 5G-s mobilok dömpingjét, mert nagyon olcsón ad integrált 5G modemet.

*: A nanométerek előtt lévő szám senkit se tévesszen meg, nem jelent semmiféle valós, összehasonlítható különbséget két gyártástechnológia közt. Marketing nevek, semmi több. Pl. a TSMC-nél az 5nm-esnek hívott valami csak a 7nm-es technológiájuk ráncfelvarrt változata. Angol kommunikációban nagyon sokszor hivatkoznak rájuk #nm-class technology-ként, hogy ne lehessen belekötni.

Üdv, pengwin

(#31) jUUh


jUUh
addikt

Korrekt készülék, nagyon. 90hz pedig külön öröm

Samsung Galaxy S23+

(#32) Scarabeus


Scarabeus
tag

A Media Markt most 80kért adja 10 havi 0% THM-re hátha valakit érint. :)

Oneplus One --> Samsung S7 Edge --> Oneplus 7 Pro 8/256 --> Samsung S22 Ultra 12/256 --> Oneplus 11 16/256 // "Y2XSXW7" kuponkód a WOLT-on 2x 1000 ft kedvezményért!

(#33) moleculez válasza Scarabeus (#32) üzenetére


moleculez
veterán

Szóval egy (egykori dzsunka ) kínai márka almárkájának középkategóriás ajánlata is hitel tárgya lehet :( ez számomra bizarr :U

[ Szerkesztve ]

Még nincs kész, de már majdnem elkezdtük!

(#34) Graphics válasza moleculez (#33) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Az Oppo sose volt dzsunka.,.. Ez alapvetően szerintem téves minősítés. A kezdetektől minőségi termékeik voltak. Minőségi elektronikai termékekben utaznak már jó ideje.

A dzsunka is hülye megnevezés... Mondd akkor azt, hogy Te gagyinak találod.

A dzsunka ez: [link]

[ Szerkesztve ]

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#35) embe válasza moleculez (#33) üzenetére


embe
nagyúr

Miért? Bankot érdekli mit veszel? :U Nem. Vegyél fel hitelt, neki az a lényeg.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#36) judas13 válasza Graphics (#34) üzenetére


judas13
addikt

+1

"Aki nem hoz döntést, az hatalmas döntést hoz."

(#37) Graphics válasza embe (#35) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

0%-os hitel, tehát a banknak ez annyira nem jó. Itt az a lényeg, hogy vásárolj

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#38) embe válasza Graphics (#37) üzenetére


embe
nagyúr

Dehogynem. Gondolod ingyen adja a pénzt? Az üzlettől megkapja utána a pénzt. Ez csak marketing. Nehogy már ingyen szórja a pénzt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#39) Graphics válasza embe (#38) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Végfelhasználóként engem ez nem "annyira" érint :D

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#40) embe válasza Graphics (#39) üzenetére


embe
nagyúr

Persze, engem se. :DDD
Csak arra a megjegyzésre reagáltam, hogy a bank erre is ad hitelt.

Yamaha RX-A2080 Aventage erősítő, Garmin szíjak eladóak: https://n9.cl/ba3pe

(#41) gabriel67 válasza Noukoum (#3) üzenetére


gabriel67
friss újonc

Már el is fogyott! :((

(#42) Noukoum válasza gabriel67 (#41) üzenetére


Noukoum
veterán

Szerintem több mint 1 hétig fent volt, de majd lesz megint.

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#43) delta38boss válasza jUUh (#31) üzenetére


delta38boss
tag

Mobil gamer arcok örülhetnek :D

(#44) delta38boss


delta38boss
tag

Az oldalon lévő ujlenyomat olvasó fura kicsit számomra benne.

(#45) DS39 válasza bollokcs80 (#5) üzenetére


DS39
nagyúr

Hello Kártyás tarifával (nincs további költség, ha nem kell a szám, amit adnak), 70K.
(azt mondjuk nem tudom, hogy függetlenül árulják-e ezt, de ha igen, akkor jobb vétel, mint az MM, Edigital, stb-nél 80K-ért)

Tepsi ez is, mint az összes ázsiai teló, de az IPS LCD + 90 Hz számomra pozitívum. :)
(a SoC azért kérdéses, de nyilván nem gamer mobil ennyiért)

[ Szerkesztve ]

(#46) pengwin válasza DS39 (#45) üzenetére


pengwin
addikt

a SoC azért kérdéses, de nyilván nem gamer mobil ennyiért

Pedig de, ez pont az.
Árkategóriáján belül lényegesen erősebb a G90(T), mint bármelyik másik SoC.
Ide jutottunk, már van középkategóriás gémer SoC is.

Üdv, pengwin

(#47) janeszgol válasza pengwin (#46) üzenetére


janeszgol
félisten

A Kirin 810-nél nem erősebb.

2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.