Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#69) Roga


Roga
lelkes újonc

Tehát ha azonos a modell neve akkor már másolat meg másnak akar látszani? :C Ha már úgyis ennyi az autós példa, akkor a Mazda 3 az BMW 3 akar lenni? Nem hinném. Más márka és más árkategória attól még, hogy mindkettő hármas. Az egyik Mazda a másik BMW, itt az egyik Apple a másik meg Realme. Szintén más márka és más árkategória. :DD

(#70) elfelejtette válasza Roga (#69) üzenetére


elfelejtette
veterán

Gondolom az apple levédette az egy betűből és egy számból álló típusjelzést is... :DDD

"Nagyon jó dolog fontosnak lenni, de még fontosabb dolog jónak lenni."

(#71) Roga válasza elfelejtette (#70) üzenetére


Roga
lelkes újonc

Bizonyára... :DD

(#84) Z.É.T.


Z.É.T.
őstag

Első benyomás (árához képest) nagyon pozitív, este lesz időm belakni.
Redmi Note7-hez képest álom, Honor 20 Pro-hoz képest használatban azonos szintnek tűnik.
Többet holnap.

(#85) feloman válasza Z.É.T. (#84) üzenetére


feloman
aktív tag

Szia!
A fényképek minőségére lennék majd kíváncsi, nappal és este.
Köszi előre is ha erről is írsz majd! :)

felo

(#86) Z.É.T. válasza feloman (#85) üzenetére


Z.É.T.
őstag

Oké, holnap lövök párat vele :)

(#87) androklész


androklész
csendes tag

Üdv, szeretnék vásárolni egy ilyen készüléket a telenortól, de nekem fontos lenne az FM rádió megléte. Össze-vissza írnak a különböző oldalakon erről, és szeretnék megkérdezni olyat aki valóban használja, hogy akkor van-e benne FM rádió, vagy nincsen? Egyébként se értem, hogy miért szarakodnak a gyártók ezzel a filléres dologgal, legfőképpen úgy, hogy a legtöbb készülék eleve alkalmas lenne rá, csak kiveszik a repertoárból. Az értesítő led egyszínű, vagy multikolor?

[ Szerkesztve ]

(#88) trance89 válasza androklész (#87) üzenetére


trance89
őstag

A gyarto oldalan nincs feltuntetve vagyis nincs benne, de ha elolvasod a gsmarena kommenteket ott is megerositik
Az ok pedig egyszeru: sporolas, az fm radio meglete nem mindossze egy szoftveres engedelyezesen mulik ahogyan azt sokan tevesen kepzelik, +elektronikat igenyel ami keszulekenkent par cent tobbletkoltseg de tomeges gyartas eseten jo kis osszegbe kerul, nem veletlenul szarjak le a gyartok mar ezt a funkciok mivel jo ha 100-bol 1-2 ember hasznalja/hasznalna

(#89) androklész válasza trance89 (#88) üzenetére


androklész
csendes tag

Akkor én, meg az ismerőseim, munkatársaim, már elavult kulturkör részesei vagyunk, mert mindenki használja, ugyanis nem érhető el, tiltva van a net a munkahelyen, a szabadidős tevékenységemkor (horgászat, gondolom ezzel sem vagyok egyedül) meg nagyon rosszul jön az adat, úgyhogy csak az FM-es mobil játszik. Az a százból egy-kettő, ami meg biztos, hogy több, sokmilliós eladásoknál már nem elhanyagolható...Akkor marad a xiaomi 9s, csak az sajnos nincs a telenornál, a note 9 pro meg nagyon nem éri meg nálunk előfizetés hosszabbítással.

[ Szerkesztve ]

(#90) manokaki


manokaki
őstag

Na beleugrottam egy 6s-be , oppo find x2 neo után , meg oppo find x , samsung s20+ után , ezt csak azért emlitem mert azok 200.000 ft-os telok ez 60,000 és ugyan ugy megfelel mindenben,! :)

[ Szerkesztve ]

(#91) Atomcsirke válasza Z.É.T. (#84) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

Na, sikerüt belakni? :DD A kamerája érdekelne elsősorban, meg a GPS pontossága. Az utóbbit egy angol nyelvű tesztben csúnyán lehúzták, a nálam másik befutóhoz, a Redmi Note 9-hez képest, sűrűn lakott területen elég hektikusan viselkedett.

[ Szerkesztve ]

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#92) Atomcsirke válasza manokaki (#90) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

GPS-t használod? A kamera milyen S20+ után?

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#93) manokaki válasza Atomcsirke (#92) üzenetére


manokaki
őstag

Nekem megfelel a kamera , de komolyabb összehasonlitást ne várj kamera ügyben, sose használtam ki egy csúcs telefon kamerájának tudását .. A GPS-t kiprobálom ma..

(#94) manokaki válasza manokaki (#93) üzenetére


manokaki
őstag

Gyors a GPS , hamar talált jelet ..

(#95) Drughi


Drughi
addikt

Én is gondolkodok ezen a telón, de a sima realme 6 jelenleg kb 3000 Ft-tal drágább, de jobb a kamerája és 4/128-as verziót ad.
Na az elég BB ~62.000ft ért

(#96) Atomcsirke válasza Drughi (#95) üzenetére


Atomcsirke
aktív tag

És, megvetted? :D Turbadon sajna már nincs 128-as... :((

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#97) Drughi válasza Atomcsirke (#96) üzenetére


Drughi
addikt

A sima 6-ost vettem meg kb 2 hete

(#98) Bizsu1st


Bizsu1st
aktív tag

Én pár hete vettem meg az S-t, nekem bevált, eddig nem találtam számomra kivetnivalót benne! Egy Redmi Note 7-et váltott!

(#99) Atomcsirke


Atomcsirke
aktív tag

Fekete 6s, jelentem! :D Mivel nem játszok, egyenlőre csak üzemidőben, meg kijelzőben érzem a különbséget, na meg a majdnem "pure" 'droid feeling! :DD VOOC töltés impresszív, kamera szo-szo, rossz fényviszonyok között a Meizuhoz képest bizonytalakodik a fókusza, na meg azt a rohadt makro lencsét kéne valahogy inaktiválni! Az 5 MP-es makro lett volna a sáómi mellett a legfontosabb érv, de a MIUI-tól meg herótom van.

--- Lenovo P770 & Xiaomi Redmi 3s & Meizu M6 Note, Realme 6s ---

(#100) Kareszovics


Kareszovics
addikt

Sziasztok!

Kb egy hónapja boldog tulajdonosa vagyok egy ilyen telónak.

Egy problémát véltem felfedezni: egy számomra ismeretlen ok folytán egy bizonyos használati idő után megszűnik a gmail fiókom főképernyő értesítése. Újraindítás segít, aztán egyszer csak kezdi elölről. Több fiók is van hozzáadva Gmaliemhez.

Mi lehet a baj? Friss Android, friss Gmail.

Előre is köszi!

http://steamcommunity.com/id/sgtavitus?l=hungarian

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.