Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#92) Kalandor válasza joysefke (#78) üzenetére


Kalandor
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Én pedig apró karcolásokról. Innentől kezdve nem látom, hogyan releváns a posztod rám nézve, és az illető akiről szó volt hogyan a "kollégám"!?
Kifejezetten írtam, hogy hogyan jöttök össze, úgy, hogy a károkozók döntötték el, van-e kár: szerintük nincs annak semmi baja. Kibic szemével lehet hogy nincs, a tulajdonos szemével meg lehet. A kis feketén se látszott sok hiba elsőre, de ezt a tulajdonos is erősítse már meg, ne a károkozó.

Ha a kritériumaidat összehozzuk a tapasztalataimmal akkor ezek szerint az autósok 95%-a féreg.
Ha az autómon levő elsunnyogott sérülésekre nézek, akkor többen vagytok mint kellene.

Had tippeljek Te a korábban beíró és személyeskedő hozzászólókkal együtt az első kategóriába tartozol ugye?
Csak a saját nevemben nyilatkozom: igen.

Kíváncsi lennék, hogy az itt a fórumon a meleg szobából, monitor mögül arcoskodók meg moralizálók közül amikor páran kimennek a hideg esős valóságba és rányitják egy másik kocsira az ajtót vagy picit meghúzzák, hányan hagynának ott egy cetlit (ismétlem egy piszricsálé ajtónyitás-karc vagy felületi horzsolás miatt)?
2014 nyarán elsodortam egy tükröt. Nem tört le, nem esett le, guggolva látható, hogy kitört egy kis műanyag és könnyen csukódott, a külsérelmi nyom az autó mellett állva nulla. Ritkán használt autó, egy hónap múlva hívott csak a sofőr, de mondta hogy észre se vette a dolgot. Kifejezetten mondta hogy a legolcsóbb megoldást keresi a cserére, hogy ne kerüljön nekem sokba.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.