Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) rdt89 válasza elektrotank (#8) üzenetére


rdt89
addikt

11eyesben az tetszett, hogy magyar volt a felkonferálása és nekem az egész sztori adta magát, megtartotta az érdeklődésemet. Az Air Gear pedig egyik nagy kedvenc, azon a srácon sokat és jókat nevettem, az Accel World pedig a párhuzamos világával váltotta ki a rokonszenvemet, még a Sword Art Online egy nagyon jól megkomponált másvilági sztori, és nem csak a szerelem az ami miatt erős évad. Naruto pedig csak addig jó, még nem kezdődik el a Shippuden (a másik manga), azaz ahogy változik és fejlődik a kis szaros. Kampfer-en én is hatalmasakat nevettem, Yu-gi-OH! kártyáim nekem is voltak, és pc-n még mindig játszok a Power The Chaos trilógiával. Pokémon, hmmm 1200 tazóm volt, nagyon jó volt, de a rakéta csapat részenkénti duettje agyfaszt okoz hosszútávon. Legmeghatározóbb és legközelebb álló anime nekem a Dragon Ball univerzuma, a jó Isten se tudja hányszor néztem meg már a komplett szériát, de még mindig nem tudom megunni. :) Köszönöm a kommentet és a hosszú vélemény kifejezést örömmel olvastam. :)

(#9) Nordic:
Pótolom, mióta publikáltam a listát sikerült sok új anime-re szert tenni ajánlásokban.
Full Metal Alchemist 2 napja lett elkezdve, ezért nem szúrtam be a listába, de 18 rész után nagyon is ígéretesnek tűnik. Sajnos rengeteg idő lenne átszámozni, rendszerezni a listát ezért ne mis piszkáltam bele :)
550-600gb? az nem kevés, én Indavideó-n szoktam nézegetni őket. :) Szerencsére rengeteg igényes magyar felirat készül szinte minden megjelenő animet lefedve. Bár van 1-2 széria amit megnéznék, de nincs hozzájuk felirat.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.