Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) toeki


toeki
senior tag

instant kill amikor meglátom ezt a reklámot - egyszerűen nem tudom elképzelni ki lehet a célközönség - agyhalottak??????

(#2) razorka777 válasza toeki (#1) üzenetére


razorka777
veterán

Én azonnal némítom a tévét. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#3) dugo_


dugo_
veterán

2016-ban még néz bárki is tévét?

(#4) R3wind


R3wind
csendes tag

Neee, csak itt ne. Agyérgörcsöt kapok ettől a reklámtól. Amint meghallom mindjárt szólok páromnak, hogy némítsa le. Azért neki, mert ő szokta nézni még a tv-t, én már az értelmes műsorok hiányában leszoktam róla. :D

(#5) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag

De miért? :W

Még szerencse hogy nincs tévém.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#6) Carline


Carline
őstag

Végre, csakhogy nem vagyok egyedül ennek a reklámnak az utálásával.
Mikor meghallom azt szoktam félhangosan mondani, hogy: Vedd már be a k..va anyádat, aztán legyen már vége! :))
Ja még az a legjobb, mikor gyorsan átkapcsolok és a másik adón is pont kezdik... :W

˙ɐʌloɹoslǝɟ ʞɐuuɐʌ ʞouoɟǝlǝʇ ɐ ɹɐɯ ɐɯ 'ʞɐʇloʌ ᴉɐʇɐpɐ ƆԀ sǝ doʇdɐl ɐ uǝƃǝɹ ʇʇI

(#7) #20655360


#20655360
törölt tag

Hú, de beb*sznék a kis genyónak egyet. :D

(#8) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Iiigen ez az! Agyamra megy felidegesít.

(#9) E.Kaufmann


E.Kaufmann
addikt

Én a férfináthás reklámtól kaptam agybajt, ilyenkor legszívesebben egy menszeszvicc reklámot tennék ellenében. Amikor egy tüsszögőrohamtól már a melkasom fáj, nem olyan vicces.

[ Szerkesztve ]

Le az elipszilonos jével, éljen a "j" !!!

(#10) SunyaMacs


SunyaMacs
aktív tag

finom omlósz ész nadon egésszégesz a megszült müanyjag

(#11) kmisi99 válasza dugo_ (#3) üzenetére


kmisi99
addikt

+1, nálam ingyen jön a kábel TV, egy percet nem nézem. 3 havi kábel TV árából vettem, tv boxot, kodi lejátszóval, gyakorlatilag az összes létező film sorozatot 1 perc nyomkodás után már nézhetem is, csak net kell hozzá.

(#12) nyisziati válasza dugo_ (#3) üzenetére


nyisziati
veterán

+1
Öt éve mondtam le a kábeltévét, egy percre nem hiányzik.
Online tartalomra meg ott a youtube, rengeteg informatív tízperces kisfilmmel. Amiből tényleg csak azt nézem, ami érdekel is.
Filmre meg ott a rengeteg online portál. 80 gigásnál nagyobb vinyót nem is használok. :DDD

(#13) mbalint987


mbalint987
aktív tag

A reklámok 60%-a valami hasonlóan idegesítő jelenség (na jó, ez tényleg túltesz rajta), amikor ritkán TV-t nézek, azzal kezdek a reklámoknál hogy lehalkítom. Azt viszont nem értem, hogy hova tűntek az értelmes reklámok?

„Így száll hát sírba a szabadság... tapsvihar közepette.” /Star Wars Episode III/

(#14) #20655360


#20655360
törölt tag

Bírom am, akárhányszor előjön egy ilyen téma, kapásból jönnek a "nincsen tv-m", "nem nézem" stb. kommentek. Minden rendben van, nem kell szégyellni ha néha leköti az embert a zertéel. ;]

Ja és nincs tv-m! :DD

[ Szerkesztve ]

(#15) razorka777 válasza #20655360 (#14) üzenetére


razorka777
veterán

Nekünk van tévénk, egész nap megy, nem szégyellem. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#16) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Moderált verzió.

(#17) Lauda


Lauda
félisten

Nincs atennam vagy 10 eve.

(#18) Klaus Duran válasza Lauda (#17) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Mert kábeltévéd van? ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#19) total90 válasza Klaus Duran (#18) üzenetére


total90
veterán

Kutyaházba kábel TV?

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#20) #72042496 válasza Klaus Duran (#5) üzenetére


#72042496
törölt tag

Gépre, konzolra, médialejátszóra, stb. köve pedig elég jó egy bitang tévé. :)

Előfizetésem nekem sincs, neten nézem a Barátok köztöt. :)

Otthon a világból ki lehet kergetni a negyedórás reklámblokkokkal (nem mértem le, durván annyinak tűnnek), nem is nagyon szoktam végignézni egy műsort sem.

[ Szerkesztve ]

(#21) Lauda válasza Klaus Duran (#18) üzenetére


Lauda
félisten

:U :U

;] :DDD

(#22) Klaus Duran válasza Lauda (#21) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Szakadok :DD

(#19) total90 Dübörög a gazdaság.... Van pénz lóvéra. ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#23) D1Rect válasza Lauda (#17) üzenetére


D1Rect
félisten

Tuti csak letetted a sarokba és soha többé nem került elő. ;] :DDD

(#24) Armahun


Armahun
addikt

Ez tök cuki.

Viszont van valami kajás reklám ahol egy motoros csóka "énekel", na azzal vallatni lehet.

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#25) razorka777 válasza Armahun (#24) üzenetére


razorka777
veterán

Jaj, az a TUC reklám a kecskével.
OMG!

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#26) dugo_


dugo_
veterán

Tessék, kérésre máris megérkezett:

De miért? - Ku*va idegesítő reklám PARÓDIA! (By:. Peti)

(#27) d@vee válasza dugo_ (#26) üzenetére


d@vee
őstag

Hát már ne haragudj (de ha megharagszol, egyéni szociális probléma :D ) de ez a ripacs peti minden videója olyan idegesítő, mint ez a reklám kb. :U

Ja

(#28) Lauda válasza D1Rect (#23) üzenetére


Lauda
félisten

Siman elofordulhat. :DDD 2-3 eve talaltam konyhaszekrenyben olyan gyumolcskonzervet, aminek mar 5 eve lejart a szavatossaga. Azota is ott van. ;]

[ Szerkesztve ]

(#29) Klaus Duran válasza d@vee (#27) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Egy szinten van a modern Dancsóval. :U
Amiről csinált is egy videót. ;]
De a TheVR paródiák amik nagyon betegek.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#30) SunyaMacs válasza d@vee (#27) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

De miért?

(#31) Dr. Romano válasza SunyaMacs (#30) üzenetére


Dr. Romano
veterán

Ott vagyunk mááár??

Ez....e...ee...ez egy.... ez egy FOTEL???

(#32) yerico


yerico
senior tag

Hogy mennyire pofán tudnám baszni azt a beszédhibás kiskölyköt a reklámban, utána szépen akkurátusan szétvernék egy széket a készítő fején. Mondjuk egy jó kis másfél mázsás tölgyfaszéket.
-Dadádadideddadaddidódididó?
-Igen.
-Demié?
-Azért, mert reméltem, hogy ettől anyád majd nem esik teherbe, de sajnos tévedtem.

[ Szerkesztve ]

(#33) guftabi96


guftabi96
addikt

Nem láttam még ezt a reklámot, de úgy érzem, hogy nem vesztettem sokat. (Bár nem is nagyon nézek TV-t, már csak F1, WTCC, DTM, WEC megy.)

Az ilyen reklámoknál igazából nem értem, hogy erre ki volt az, aki rábólintott, hogy ez így f@sza lesz, mehet a tv-be. Ez nem arra ösztönöz, hogy ilyet vegyek, hanem arra, hogy ilyet biztos ne vegyek.

Kicsi kitérő:
De ez nem csak a fenti reklámnál van így, hanem rengetegnél. A kevesebb néha több elvét jó lenne követni néhány weboldalnak is, mert botrány. Adblock nélkül meg se lehet lenni. Felugró reklámok, youtube-on a reklámok stb stb. Mind csak azt éri el nálam, hogy utáljam az adott terméket.
Vagy hozhatnám példának az Eurosport LeMans 24 órás versenyt is, ahol óránként vagy 5x benyomják ugyan azt a reklámot. (sokszor ráadásul a legrosszabbkor), na olyankor néha elpattan a cérna.

Bár biztos én vagyok rosszul bekötve, hogy nálam a reklámok 90%-a pont a céljuk fordítottját éri el :DDD

#KeepFightingMichael

(#34) SunyaMacs válasza Dr. Romano (#31) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

- Igen
- Tényleg?
- Neem :)

(#35) Bazsesz


Bazsesz
őstag

Ezek szerint senki nem látta az éneklős Always reklámot, csak én...

Szívesen ;]

''Játék a szavakkal mintájára Dúd a betűkkel :d Előadja Bazsesz művészúr :)'' by Esmein

(#36) razorka777 válasza Bazsesz (#35) üzenetére


razorka777
veterán

Ez eddig kimaradt, szerencsére. :)

Samsung Galaxy A52s 5G&A72

(#37) Zoli0726


Zoli0726
aktív tag

szerintem nem a kiskölyök az idegesítő, hanem a retardált konklúzió. De miért?! Mert régóta ez a válasz. :W

(#38) Armahun válasza Zoli0726 (#37) üzenetére


Armahun
addikt

Há mer esztet szoktuk bammeg. ;]

[ Szerkesztve ]

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#39) updog


updog
senior tag

1st world problems, ez csak simán irritáló, ha zavar elkapcsolsz. Inkább azokat a reklámokat kellene betiltani, amik azt sugallják, hogy sz*r ember vagy, ha nem veszel fel 22,43%-os THM-re személyi kölcsönt karácsonyi ajándékra.

"Bocs, főnök, de én csak két emberben bízom. Az egyik én vagyok. Nem maga a másik." || "Hóhahó, mégis van graffaló!"

(#40) prabhu


prabhu
senior tag

Ez jobban pusztítja az agysejteket, mint fél liter 60 fokos házipálesz.

(#41) d@vee válasza Klaus Duran (#29) üzenetére


d@vee
őstag

Na a modern dancsót(szigrúan kisbetűvel) hagyjuk...nekem az egyik legnagyobb csalódásom videós körökben :W Nagyon bírtam a videóit anno, mielőtt ennyire "népszerű" lett. De ugye látszik rajta, hogy beképzelt lett, meg egy khmm nem is tudom jobban megfogalmazni, divatmeleg :DDD A videói sem ütik meg a régebbiek szintjét :D Azóta átpártoltam a HollywoodNewsAgency-re, bár koránsem ugyanaz a tartalom hullámhossza és a filmelemzési stílusa, plusz egyéb videói, mégis ez lett a választás :D
(#30) SunyaMacs Mert nyögi xy filmből/reklámból/videóból kivágott részek alatt a szerinte viccesnek ítélt bullshitet. Mikor valaki parodizál valamit, az olyan, mintha nem lenne saját ötlete, saját víziója, elképzelése, terve valamihez, csak fog egy gyakorlatilag kész alapanyagot, mint itt a reklámot, és picit belepiszkál. És rosszabb lesz, mint az eredeti. Ötlettelen, unalmas, idegesítő, számomra ezért nézhetetlen.
Persze van akinek tetszik, az nézze nyugodtan, én attól nem vagyok kevesebb, ízlések és pofonok ugye :) De nekem, személy szerint a millió+1 kukába való lyutub ( :DDD ) termés egyike csak.

Ja

(#42) Argos


Argos
őstag
LOGOUT blog

Ó, Te kis drága egyetlen szemem fényességes csillaga! Légy oly szíves és vegyed magadhoz orális indíttatásból, eme szájon át ható gyógytevékenységet!
És ne értetlenkedjél, mer' letépem a fejed és úgy öntöm a torkodba te kis g*ci!!!

...elmúlik...

(#43) Armahun


Armahun
addikt

Móricka

Ha szerinted egy tárgy lehet Ő, akkor te is az vagy. Jó étvágyat evés előtt illik kívánni. A már evő embert ezzel étkezévében megszakítani igen nagy illetlenség.

(#44) danih


danih
addikt

Szerintem ezt direkt csinálják ilyen idegesítőre, hogy az emberek beszéljenek róla, ne adj isten mém legyen belőle.
Tudják ezek jól, mit csinálnak.

(#45) Ghoosty


Ghoosty
őstag

Ezt a miértes reklámot még nem láttam, de az omlósz az kiakasztó volt. Ezért is volt nagyon találó ez: [link]

(#46) SunyaMacs válasza d@vee (#41) üzenetére


SunyaMacs
aktív tag

(#47) Klaus Duran válasza SunyaMacs (#46) üzenetére


Klaus Duran
senior tag

Akkor is a 300 lábnap a legjobb.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.