Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kemotox


kemotox
addikt

Én úgy tudom, hogy a rendszer üzemeltetője, azaz a T-System tett feljelentést.
Ez az értékelgetés annyira gyerekes. Egy fejes miatt szívjon az egész kóceráj, minden ott dolgozóval együtt? Magyarország.

[ Szerkesztve ]

(#2) Klaus Duran válasza kemotox (#1) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

Tibi atya indította.

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#3) kemotox válasza Klaus Duran (#2) üzenetére


kemotox
addikt

Ja akkor mindent értek.

(#4) Klaus Duran válasza kemotox (#3) üzenetére


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

"Felháborító, amit a sráccal csinálnak, aki feltörte a BKK rendszerét!

A BKK új e-rendszert vezetett be, hogy okostelefonunkkal is megoldható legyen a jegyvásárlás. Nem is lenne ezzel semmi probléma, csak a közpénzen túltömött projektet valami oknál fogva azok a bonobó csimpánzok kivitelezték, akik szabadidejükben Norbi facebookját kezelik.
Egy tizennyolc éves srác éppen ezért öt perc alatt törte fel az egészet, majd azonnal jelezte a BKK-nak, hogy ennyire egyszerű az egész. Olyan országokban, ahol a demokráciának és a piacgazdaságnak csírányi kultúrája van, ilyen esetekben megköszönték volna neki, és pénzt kapott volna a cégtől, esetleg állásajánlatot. Nem úgy Magyarországon. Itt ugyanis feljelentették, hiába zárható ki a rosszhiszeműség és a haszonszerzési vágy (hiszen nem bizniszbe fogott, hanem azonnal szólt). Ezt követően az éjszaka kellős közepén a készenléti rendőrség kirángatta az ágyából és elvitték. Ha a csengőfrász módszereit a legnagyobb maffiózókkal szemben sem alkalmazták így, akkor egy sráccal, aki az adófizetők pénzéből fenntartott közlekedési vállalat bevételkiesése ellen próbál tenni, miért teszik ezt?

A közpénzekből élő appfejlesztő alvállalkozó presztízsvesztesége ennyivel fontosabb, mint a szervezet hatékonysága vagy akár az alapvető emberi jogok?

Hát a kurva anyátokat, ti mocskos szarháziak! A jó, kibaszott, bárcás kurva anyátok picsáját! (Nem teljesen értek egyet ezzel a módszerrel, de kénytelen leszek rászokni) Lájkold és oszd meg ezt a posztot, ha szerinted sem elfogadható, hogy a magyar állam a jószándékú fiatal tehetségeket fegyveresekkel üldözi, hogy védje a közpénzből tömött alvállalkozók kizárólag megvetésre elegendő közmegítélését!,,

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#5) razorbenke92 válasza kemotox (#1) üzenetére

Bár itt Abszurdisztánban már nincs kilátás ilyesmire, de azért ha egy döntés elég nagy port kavar, hamarabb mondatják le a fejeseket, mint a kisembereket.

Attól az 1*-tól a buszsofőrnek, jegypénztárosnak ugyanúgy lesz munkája, aki eddig BKK-ra szorult, ezután sem tudja máshogy megoldani.

De az, hogy valamilyen egységes módon ki tudod fejezni a véleményed, már ér valamit, és akkor már inkább itt, mint az utcán, mert ott már tényleg mást is megsz.patsz.

Klaus Duran
Igen, csinált egy posztot, amit sokan megosztottak, de mindenki baromira fel van háborodva az egészen. Nem mellesleg ebben én nem látok buzdítást a negatív értékelésre.

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#6) Lauda


Lauda
félisten

Mihez csatlakozzunk?

(#7) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Egy kis SSL Labs tesztet is csináltak már, ez is elég sok érdekes kérdést felvet: link

(#8) razorbenke92 válasza Lauda (#6) üzenetére

Egyelőre ahhoz ami elindult:

Épp egy órája még 2400 értékelés volt, azóta már 6000 fölött van, és még most fog csak igazán amőba módon elindulni a lavina.

Szerk: Amíg ezt leírtam, 9000 lett...

[ Szerkesztve ]

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#9) Lauda válasza razorbenke92 (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Nem tudom mi indult el, azért kérdezem.

(#10) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

10 000 egy csillagos értékelés. Az átlag 1 csillagos.

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#11) Dr. Oid


Dr. Oid
aktív tag

10.000 1 csillagos értékelés, átlagban 1.0

Klaus Duran: hátugye, pörög a számláló :)

kemotox: talán még ezt sem kéne megengedni magunknak? netán elvisz a rendőr?

[ Szerkesztve ]

(#12) kemotox válasza Dr. Oid (#11) üzenetére


kemotox
addikt

Hát ezek után baszod simán :D Jön a fekete... izé magenta Volga

(#13) pit stop


pit stop
addikt

T System is kapja az osztályzatokat...

Oroszlánszívű Richárd - az első szívátültetés.

(#14) Lauda válasza razorbenke92 (#8) üzenetére


Lauda
félisten

Jah most olvasom a cikket.

Sok az unatkozó ember ebből az látszik. Mi fog történni ha most ott lesz 100000 értékelés? Semmi.

Tudjuk, az usaban fizetnek ezért inkább. Csak ez nem amerika.

[ Szerkesztve ]

(#15) Dr. Oid válasza kemotox (#12) üzenetére


Dr. Oid
aktív tag

ja, bőrkabátos magenta blúzos értékesítőkkel :D

(#16) Viktor77 válasza kemotox (#1) üzenetére


Viktor77
titán

Gyerekes mi? Majd ha téged az éjszaka közepén a tek rángat ki az ágyadból mert eldobtál egy papírzsepit az utcán, na az lesz igazán gyerekes.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#17) kemotox válasza Viktor77 (#16) üzenetére


kemotox
addikt

Tényleg nem érted, hogy rohadtul rossz ajtón kopogtattok, mert nem a BKK jelentette fel a gyereket? Igen, gyerekes. Ahogy a kommented is.

(#18) razorbenke92

Szerencsére elég sok gyerekes ember van. Pont erre való az ilyesmi. Mi lesz ha lesz 100000 1*? Akkor tudni fogom, hogy rajtam kívül van 99999 ember aki olyan gyerekes mint én ;)

Mások számára a kondi fáradós, nekem farad-os...

(#19) Viktor77 válasza razorbenke92 (#18) üzenetére


Viktor77
titán

Ja, szerencsére a gyerekesek vannak többen. Nekik van eszük.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#20) gyurkikrisz


gyurkikrisz
őstag

Hát ezen csak röhögni tudok. A sok fotelharcos azt hiszi, hogy ez bárkinek is számítani fog. Mit várnak az 1 csillagozó emberek? Hogy majd bárki is emiatt más közlekedési szolgáltatót fog választani? Vagy ezzel most mitt akarnak elérni? Nem azzal tudnának bárrmit is kifejezni, ha értékelgetnének, hanem azzal, ha nem vennének bérletet, gyalogolnának, bringáznának.

Főképp azt nem értem, mire megy az utálat. Nem a BKK csinálta a rendszert, nem a BKK jelentette fel a gyereket, most mégis őket értékelik. Gratulálok a sok "forradalmárnak".

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#21) Viktor77 válasza gyurkikrisz (#20) üzenetére


Viktor77
titán

Tudod miért tart itt az ország ahol? A te féléd miatt. Mert mindent kussban tűrtök.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#22) kemotox válasza Viktor77 (#21) üzenetére


kemotox
addikt

Ezt mondja aki nyomott egy egycsillagot, és elégedetten hátradőlt :C :C :C :C :C :C

(#23) Viktor77 válasza kemotox (#22) üzenetére


Viktor77
titán

Mondja a smileyhuszár. Csak gratulálni tudok. "Gyerekes..."

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#24) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog

[link]

Tanulság? Az nincs.
Korábban kevesen értékelték a BKK oldalát az most kiderült. ;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#25) gyurkikrisz válasza Viktor77 (#21) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Akkor menjenek ezek az emberek tüntetni, szabotálják a buszokat, énnemtudom. De azokat az embereket, akik ezt a szemetet átengedték kicsit sem fogja érdekelni, hogy hányezer rossz értékelés van a BKK Facebookján...

[ Szerkesztve ]

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#26) Viktor77 válasza gyurkikrisz (#25) üzenetére


Viktor77
titán

Hogy lelötték a honlapjuk az majd érdekli őket. :)

Ha én elkezdek buszokat "szabotálni", szerintem bűncselekményt követek el.

Nem tetszett az etikus hacker? Majd most kapnak ízelítőt a nem etikusból.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#27) gyurkikrisz válasza Viktor77 (#26) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Bérletet nem venni is bűncselekmény? :)

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#28) Viktor77


Viktor77
titán

Nem saját, Dombóvári Istvántól van.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#29) Klaus Duran


Klaus Duran
senior tag
LOGOUT blog


MKKP
;]

[ Szerkesztve ]

A Doctor nem hal meg, csak átalakul. https://www.youtube.com/watch?v=0C3zgYW_FAM

(#30) dugo_


dugo_
veterán

Letérdelt a bkk.hu is. ;] És 21k.

(#31) Lauda válasza gyurkikrisz (#20) üzenetére


Lauda
félisten

Ilyen egyszerű, csak gondolkodni kellene.

(#32) petipetya


petipetya
nagyúr

5 csillagos: 81
4 csillagos: 8
3 csillagos: 9
2 csillagos: 73
1 csillagos: 23 ezer

"nincs rá lezsóidő"

(#33) Narxis válasza Lauda (#6) üzenetére


Narxis
nagyúr

A lázadáshoz.

Thanos was right.

(#34) Lauda válasza Narxis (#33) üzenetére


Lauda
félisten

Köszi, inkább nem. A cél nélküli, értelmetlen és szenzációhajhász lázadásokhoz nem látom értelmét csatlakozni.

[ Szerkesztve ]

(#35) gyurkikrisz válasza Narxis (#33) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Ne hagyjuk, hogy hogy a BKK közösségi oldalának jó értékelései legyenek! Lázadjunk!

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#36) petipetya válasza Lauda (#34) üzenetére


petipetya
nagyúr

Mivel azt hiszik, hogy nem fogod negatívan értékelni az oldalt, így az 1 csillagos negatív értékeléssel végső soron a lázadás ellen lázadsz.

"nincs rá lezsóidő"

(#37) Narxis válasza petipetya (#36) üzenetére


Narxis
nagyúr

:D

Thanos was right.

(#38) dugo_


dugo_
veterán

(#39) 8th válasza Viktor77 (#21) üzenetére


8th
addikt

Bezony. Nagyon nagy gáz van ezzel az országgal legfőképp a 30 év alatti korosztállyal. Itt rendesen bárkivel bármit meg lehet már tenni, az emberek mindent némán eltűrnek. Közhely de tényleg igazi birka nép a magyar. Ha a kiló kenyerük felét elveszik nem odabasznak az asztalra hanem a másik felét féltegetik. Ez annyira szánalmas. Magánnyugdíj vagyon lenyúlása? Bámulnak mint borjú az új kapura. Internetadó? Az összes fotelforradalmár nyikhaj habzó szájjal fel alá masírozva kurvaanyázott napokig és lengette a feje felett a méregdrága okostelefonját. Az emberek gyáva szarok, nem állnak ki saját magukért sem nemhogy valaki másért... sőt sokan kárörvendően röhögnek is egy jót a gyereken, hogy minek ugrált most jól rábaszott. Itt tartunk 2017-ben. Magyarország én így szeretlek.

(#40) Lauda válasza 8th (#39) üzenetére


Lauda
félisten

Bezzeg a hülyeségért hatalmas erőket meg tudnak mozgatni. Lásd mostani eset.

(#41) vhw válasza 8th (#39) üzenetére


vhw
addikt

Várj, regisztrálok egy profilt és nyomok egy minuszt - attól majd nem leszek birka?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#42) gyurkikrisz válasza 8th (#39) üzenetére


gyurkikrisz
őstag

Miért, ha otthagyok egy 1 csillagos értékelést, az mennyivel több, mint ha kussban ülök? Mit ér el azzal az ember, ha értékel a BKK facebook oldalán? Ettől valami hatalmas változásnak kéne történnie?

Nem ez a helyes formája a tiltakozásnak...

A tuning a kisfiúk alap órajele. | i5 6500

(#43) kemotox válasza 8th (#39) üzenetére


kemotox
addikt

Szerveződnek már tüntetések is, ti melyikre mentek?

(#44) Narxis válasza Lauda (#40) üzenetére


Narxis
nagyúr

Mert mi hülyeség? Áruld már el! Miért zavar az téged ha valaki 1csillagozza a BKV facebook oldalát? Komolyan mi károd származik neked abból? Az jobb ha terület foglalási engedélyt kérnek a rendőrségtől aztán mennek tüntetni valahova ahol majd a közlekedésben okoznak fennakadást és amiatt lesznek szidva? A facebookos véleménykifejtés a legkönnyebb de a BKV oldalának elérhetetlensége se okozott nagy zavart mert a menetrend továbbra is elérhető maradt.

Volt aki azt írta, hogy ne vegyenek bérletet. Ez most komoly? Egy Budapest méretű városban?

El kéne fogadni, hogy a vélemény kifejtés egyik leggyorsabb, legkönnyebb módja a facebook lett, kárt nem okoznak vele, szemben mondjuk azzal ha a székházat megdobálnák valamivel és gyorsan láthatják az illetékesek is, hogy 1-1 cselekedetnek mekkora súlya van. Nyilván ez nem forradalom, nem lesz a lázadás éve 2017 de legalább gyorsan 2 cég tudtára lett hozva, hogy mennyire nem tetszik sok embernek az amit ebben az ügyben tettek és nyilatkoztak.

El nem tudom képzelni, hogy egyeseket ez miért zavar ennyire, még akkor se ha a BKV-nál dolgoznának mert szerintem legkisebb gondjuk is nagyobb lenne annál, hogy ki mit csillagoz facebook-on.

Thanos was right.

(#45) Lauda válasza Narxis (#44) üzenetére


Lauda
félisten

Nem zavar ha csillagozza valaki a bkk oldalát. Az se zavar ha 100 ezren csillagozzák. Értelmét nem látom. Semmi sem fog történni bármennyien is csillagozzák. Ha ennyire tenni akarnak valamit, menjenek el szemetet szedni.

Azt sem értem mi ez a cirkusz a bkk -körül. A gyerek feltört egy weboldalt, amivel büncselekményt követett el. A rendőrség lefolytatja az eljárást, mert ez a dolga. A sok "hazafi" meg szétvágja a bkk oldalát és csillagozza a facebook oldalukat. Ennek szerinted mi értelme? Ha egy pizzéria oldalát törte volna fel (amire volt is példa), akkor is ez történik. Hogy mit kezd az adatokkal, az ebben az ügyben teljesen lényegtelen. Maga amit tett az törvénysértés.

Ez egy felesleges hiszti ami folyik.

[ Szerkesztve ]

(#46) quailstorm válasza Lauda (#45) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Csak tudod ez oda vezet, hogy az "etikus hacker" legközelebb inkább anonim eladja az összes adatot és eredményt a rákba, ő csendben vigyorog a pénzzel, egyébként meg még nagyobb baj van.
Asszem ezt nem látod át, milyen veszélyeket rejteget a jószándékú emberek meghurcolása.
Ezzel csak egyet üzennek: bűnözz és lapulj!

Ha teszem azt TOR-on keresztül "hackel", majd értékesíti az "exploitot" (óvodás hiba miatt az idézőjel, ez nem igazi hack), akkor azon kívül hogy egy kis pénzhez jut, semmi kára nem történik.

[ Szerkesztve ]

(#47) proof88 válasza Lauda (#45) üzenetére


proof88
addikt

"feltörte" ;]

(#48) Lauda válasza quailstorm (#46) üzenetére


Lauda
félisten

Hogy meghurcolják az a rendőrség törvény által megkövetelt kötelessége.

Még mindig az a kérdés, hogy a bkk elleni hisztinek mi az alapja és mi a célja?

(#49) dabadab válasza Lauda (#45) üzenetére


dabadab
titán

"A gyerek feltört egy weboldalt, amivel büncselekményt követett el."

Fullba nyomtad a kretént.

Eleve nem bűncselekmény, hanem vétség témakörében nyomoz a rendőrség, de ha visszatérünk a valóság rögös talajára, akkor azt is látni kell, hogy a "feltört egy weboldalt" állítás sem igaz.

Ezek után tényleg nem lep meg, hogy nem érted, hogy mi a baj azzal, hogy a BKK kirakott egy olyan oldalt, ami tényleg a legeslegalapvetőbb biztonsági előírásoknak sem felel meg (ami egyébként teljesen nyilvánvalóan törvénysértő magatartás) és miután ez kiderült, azután a teljesen nyilvánvaló tények elismerése helyett vad hárításba és mások besározásába kezdett.

"Hogy meghurcolják az a rendőrség törvény által megkövetelt kötelessége."

Ezt most találod ki vagy valakitől tanulod ezt a töménytelen mennyiségű hülyeséget?

[ Szerkesztve ]

DRM is theft

(#50) Lauda válasza dabadab (#49) üzenetére


Lauda
félisten

Majd ha változtatsz a stílusodon, akkor reagálok a hozzászólásaidra érdemben is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.