Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Predatorr


Predatorr
őstag

Modecomban kb. ugyanez 10000Ft... :U Még pirossal is csak 23.
A gombos téma túlhájpolt. Van egy 6 éves Trust slim billentyűzetem (olcsófajta, az "RGB" paletta kék/zöld/türkiz), igazoltan több millió leütés és több évnyi játék után mindössze a bal shift és az A betű kopott meg(sok futás és balra fordulás, gondolom, játéktervezők figyelhetnének a pályákra) egy-egy pár mm2 foltban, de pont nem a feliraton.

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#2) Synthwave válasza Predatorr (#1) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

:' D

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#3) Mustaros válasza Predatorr (#1) üzenetére


Mustaros
aktív tag

De azzal nem tudsz villogni , hogy 50e volt... ;]

(#4) Moleman válasza Predatorr (#1) üzenetére


Moleman
addikt

Én azt nem értem, hogy a gombkopás miért ekkora probléma.
Az 1 éves Tesoro billentyűzetemen már látszik némi kopás, a 14 éves Genius-on pedig legalább 10 éve fényes a WASD, enter, shift, alt, F4, stb.
Láttam olyan Hama billentyűzetet is, amin 1 hét után halványodni kezdett a felirat, az mondjuk tényleg gagyi, de nem hiszem, hogy csökkentené a használati értékét.

(#5) GoldhandRent


GoldhandRent
őstag

Ugyan ez 60%-os merettel, BT lehetoseggel, es akksival, a mar eleg jo nevnek szamito Motospeedtol cirka 15-20 ezer forint :K :U

-

(#6) Vanir válasza Synthwave (#2) üzenetére


Vanir
veterán

Ennyi. :DDD Há énis 2000 forintos génijusszal lőttem szarrá mindenkit, nehogymá valaki többet aggyon ki rá!

(#7) snecy20


snecy20
veterán

50 rongyért billentyűzetet... hát nem, sajna. Kizárt dolog, hogy ~20-22.000ft környékén ne lehessen találni hasonló tudású/minőségű/képességű billentyűzetet.

Az Oroszországnak küldött iráni drónszállítmányok csak elnyújtják a háborút.

(#8) chris-v


chris-v
senior tag

Van aki még LAN partira jár? :Y :U :DDD

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#9) atike válasza chris-v (#8) üzenetére


atike
nagyúr

....a régi szép idők... :D Komolyan mondom néha hiányzik... :U

(#10) hemaka


hemaka
nagyúr

Ennyiert nem draga szerintem, vegre egy normalis billentyuzet toluk, amin nem sporoltak a kupakokkal sem. Mondjuk a Duckym nem adnam erte, de egy probat megerne. :D

(#11) Synthwave válasza chris-v (#8) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Persze. Nálam rendszeresen szokott lenni.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#12) SidCorky válasza atike (#9) üzenetére


SidCorky
senior tag

Még nekem is, pedig sose voltam, kimaradtam ebből a korból. :(

Ryzen 5 3600 // GTX 1660 Ti // iPhone 14 Pro // iPad Pro M2 // Nintendo Switch OLED // Fujifilm X-T30 II

(#13) Predatorr válasza Moleman (#4) üzenetére


Predatorr
őstag

Marketing.

Mustaros: Dehogynem! Főleg, ha nyomtatok rá. Razer matricát! :P

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#14) Csandi


Csandi
őstag

Aki csak magyarázza, hogy miért túl drága meg más random márkák mennyivel olcsóbbak, valószinüleg nem kompetitiv gamerek, vagyis ez a bill nem nekik készült. Mindamellett, hogy a razer kijavitotta az eddigi billjeikben található összes hibát még sikerült megalkotniuk a leggyorsabb switcheket is, igy jó szivvel ajánlható bárkinek aki felső kategóriás gamer bill-t keres. r/mechanicalkeyboards-on szedték össze, hogy a közösség miket is szeretne bele, és úgy csinálták meg.

(#15) Tomkaa


Tomkaa
tag

A Razer midnig túláraz picit ez tény.... de tök felesleges azon :O hogy milyen drága....simán jobb ez mint bármelyik Trust, Genius gumidómos szar..... Aki használt már mechanikust tudja.
:R akinek jó az vegye-vigye...

(#16) Bishop1


Bishop1
tag

A razerrel nem az a gond hogy drága vagy gamer hanem hogy drágán szar. Fejhallgatók viccnek is gyengék, ahogy a kábelezés is.

(#17) kátú


kátú
őstag

Azért a BMW-ket szinte hibátlannak titulálni elég erős túlzás.

De maga a bill tetszetős.

[ Szerkesztve ]

It still works!

(#18) dabadab


dabadab
titán

Az miért menő, hogy a billentyűzetekről lespórolják a felső borítást? Komolyan úgy néznek ki ezek a gamer billentyűzetek, mintha a gyárban elfelejtették volna teljesen összerakni őket.

DRM is theft

(#19) chris-v válasza atike (#9) üzenetére


chris-v
senior tag

Nekem is hiányoznak azok az idők. Közhely, de tényleg közelebb voltak az emberek egymáshoz.

"Roads? Where we're going we don't need roads!"

(#20) dqdb válasza dabadab (#18) üzenetére


dqdb
nagyúr

Így megspórolnak egy jó adag műanyagot a házból, valamint mivel az amúgy is fémből készült plate így nem a ház belsejébe került nem rejtve, hanem jól látható helyre, ezért nulla extra költséggel előáll a marketingesek számára a win-win szituáció, mert hirdethetik, hogy fémborítású a ház.

Csak 6 évnyi homály kellett, és a 2013-as Blackwidow után végre sikerült a Razernek egy említésre méltó billentyűzetet összehoznia. A kategóriájában nem ezt választanám, de végre nem a túlárazás az, amivel megpróbálnak kitűnni a tömegből.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#21) Predatorr válasza dabadab (#18) üzenetére


Predatorr
őstag

Azért "menő", és ezért veszek ugyanilyet Modecom-tól, mert ebbe NEM MEGY BELE A KOSZ! (Esetleg a folyadék sem.) Ez pont nem marketing, hanem nagyon is hasznos tulajdonság.

Csandi: Én például többet is próbáltam. Sokáig cherry red-es ASUS-om volt, extra gombokkal, makrókkal, stb, alig több mint ennek felébe került. Kompetitív gémerek meg írták, hogy gagyi billentyűkkel is lehet jól játszani. Anno én is simán levadásztam bárkit Counterstrike-ban noname 1900Ft-os szarral. Lehet persze, hogy a megfelelő képességeket részben pótolja egy processzor-árú billentyűzet, de értelemszerűen erről nem lehet tapasztalatom. :D

"Amely probléma nem megoldható, azt meg kell szüntetni."

(#22) Tetsuo válasza kátú (#17) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

A Razert is. ;)

(#23) Tetsuo válasza dabadab (#18) üzenetére


Tetsuo
aktív tag

+1

(#24) Csandi válasza Predatorr (#21) üzenetére


Csandi
őstag

A high-end gamer eszközöknél az lényeg, hogy nem korlátozza az embert. Ha az ember elér egy bizonyos szintet egy adott játékban, akkor ha gagyi perfiériái vannak, az bizony "cap"-elni fogja az adott ember skilljét és eredményességét a játékokban. Viszont ha jobb cuccai van, akkor nagyobb mozgástere van a tehetségnek és a képességeknek kibontakozni és tökélyre fejlődni, nem mellesleg mint tudjuk, minden milliszekundum számit. Régen mikor mindenki 2000ft-os "szarral" jatszott, akkor egyenlő esélyekről indulva, a jobb skill győzött értelemszerűen. Most amikor már az utolsó mechanikus billben is cherry mx van, bizony valamivel kikell tűnni és mégjobbat csinálni. Persze pont a billenntyűzet számit a legkevésbé, egy sima red is tud bőven jó lenni, inkább az egér meg a monitor ami a legnagyobb előny tudja nyújtani (most elsősorban fps-ekről beszélek, abban a világban mozgok otthonosan, voltam fizetett játékos is, most csak streamelek). Ezek természetesen nem helyettesitik a skillt, és nem is pótolják ki annak valamilyenfajta hiányát, inkább megdobja azt akinek már amugyis van :)

Razer billek ezidáig tabunak számitottak ebben a közösségben -ha valaki tényleg komolyan gondolta- ezzel a modellel viszont sikerült az egyik legjobbat a piacon megalkotniuk.

[ Szerkesztve ]

(#25) dementor


dementor
senior tag

Szerintem is tetemes az ár, de legalább jól néz ki.

"Mert az éj sötét és tele van iszonyattal."

(#26) Achar válasza Predatorr (#1) üzenetére


Achar
tag

Billentyűkopásról ennyit:
https://www.ebay.com/itm/Letters-Alphabet-Desktop-Scrub-Model-Computer-Hebrew-Keyboard-Film-Stickers/392309151468?hash=item5b577296ec:g:LmQAAOSwKg9c94OQ

Amúgy Allin meg wish-en is van egy rakás sticker meg a mosható verzió is, én kb 900 jó magyar forintért vettem, újra nyomtam és olyan mint az új. Ja és nekem is egy 3000 forintos 8 éves trustom van.

(#27) nyunyu


nyunyu
félisten

Először azt hittem, erősen túl van árazva a billzet, de aztán megnéztem, mennyibe kerül egy rendes, nemmagyar Ducky One 2 TKL.
Így már nem is tűnik olyan vészesnek.

Persze ebbe az árba a numpad is bőven beleférne.

Más kérdés, hogy még mindig a Duckyt venném, ha érdekelne a háttérvilágítás.
De mivel nem érdekel, maradok az oldschool dizájnnál.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#28) GoldhandRent válasza nyunyu (#27) üzenetére


GoldhandRent
őstag

a kevesebb mindig több. főleg az árra gondolok :U :K

nem férhet bele a NUM ebbe az árba... azok "csak" 40 ezerbe kerülnek. ;]

-

(#29) hemaka válasza nyunyu (#27) üzenetére


hemaka
nagyúr

Sokakat zavart, hogy nem csak maga a billentyű világít, most már azok sem károghatnak, itt a billentyűzetük. :DDD

(#30) proSpidA


proSpidA
csendes tag

Érdekes hogy itt sokan rögtön a noname nevenincs high latencyvel rendelkező billentyűzeteket hozzák fel. Ami mindig olyan mint amikor összehasonlitunk egy Q7 et egy Vitaraval. Crossover mindkettő de azért mégis kicsit más. De pl a Logitech G Pro X ami 37 ezer forint mégis hasonló szintet képvisel eddig senkinek nem jutott eszébe. Több eshetőség is létezik ilyen árkatekóriájú billentyúzet vásárlásánál.

1. komoly szinten űzi a játékokat, ahol már az ilyen kis különbségek is számitanak
2. van rá pénze és ez a hobbija, szereti mondjuk a márkát és/vagy ez a hobbija

A 2. at fogadják el a legnehezebben. Különböző az emberek értékrendje és egyik nem rosszabb mint a másik, csak más. Van aki 600 ezer forintért vesz horgászbotot. Én pl soha nem vennék annyiért, de más igen, mert ez a hobbija ez teszi boldoggá mégsem verseny horgász. Ő pedig nem venne 600 ezerért számitógépet. Ilyenkor szokta egyik ember lehülyézni a másikat mondván: hogy adhatsz ki ennyit erre vagy arra. Pedig csak mások vagyunk, ettől is szép az élet.

Ha valaki 50 ezerért akar billentyűzetet venni had vegyen. Senkinek nem kötelező.

(#31) Skyhunter válasza chris-v (#8) üzenetére


Skyhunter
senior tag

Igen, évente 2-3 alkalommal, mikor kinél. Az évek alatt megöregedtünk, családosok lettünk, de ez az egyetlen olyan közösségi megmozdulás, amit a zasszony/b.nő is jó szemmel néz, vagy részt vesz rajta. Egyébként meg nem full game az időtöltés, közös kajakészítés, fotók, videók, hülyeségek megosztása egymással hálózaton, stb. A több napos játéknak nálunk neve is van : LANkadatLAN. :)

(#32) GoldhandRent válasza proSpidA (#30) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Valahogy proknál még nem láttam Razer perifériákat.. Nem értem miért... Mintha mindig csak a fanboyok vennék.
Vagy én nézek rossz embereket :F mindenkinél logi, cm, vagy corsair van.

2 mekha bill között különbséget szvsz kimérni sem lehet, a polling rate úgyis 1000Hz-ben tetőzik.

Ahogy fentebb már írták, monitor és egércserével lehet a saját skillcaped fentebb tornászni, billel kb akkor lehet csak problémád, ha nem NKRO-s, és 3 gomb lenyomásánál már nem veszi be a harmadikat.
OW-ban strafe közben abilityt benyomni nem is tudtam emiatt, gyakran repült is a billzet egy "DE ÉN ELULTIZTAM BAZDMEG" után..
15 ezres mekha bill ezt megoldotta, aztán egér és végül monitorcserével (ezt az OW már nem bírta ki nálam) pedig már csak a bele(nem)ölt idő tartja vissza az embert a fejlődéstől.

Egérből sem feltétlen a legdrágább a legjobb. A legfontosabb a jó szenzor, a többi csak ráadás. (nyilván alap az 1000Hz)

-

(#33) nyunyu válasza proSpidA (#30) üzenetére


nyunyu
félisten

Mínusztech már elég régen kiírta magát a komolyan vehető billentyűzetgyártók közül.

Mondhatni Razer szintre süllyedt.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#34) nyunyu válasza GoldhandRent (#32) üzenetére


nyunyu
félisten

E-gamerek többsége olyan cuccban tolja, amit a szponzora ad neki.
Elég ritkán vesznek önerőből 40-50k-s egeret-billzetet.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#35) Synthwave válasza nyunyu (#34) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Azért a jobb helyeken minimum van egy választék; a menedzserek se hülyék, hogy olyan cuccot erőltessenek rá a playerre, ami nem fekszik neki; eléggé kontraproduktív lenne.

Olyan is van, hogy nem a gyártó a közvetlen csapatfőnök, így mindenki abból válaogat, amiből akar.

Meg aztán vannak semi-prok is - és Razer ketyerék is elő szoktak fordulni.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#36) GoldhandRent válasza nyunyu (#34) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Ez az egyik, a másik pedig, hogy Razert csak akkor látok, ha valami versenyen szponzor véletlen, és rákényszerülnek.. Ha olyan jó, akkor bárki mondhatja a szponzorának, hogy "OK, én ezt fogom használni, mert sokkal jobb, mint amit ti adtok".
Mint ahogy meg is teszik ezt sokan

-

(#37) dqdb válasza GoldhandRent (#32) üzenetére


dqdb
nagyúr

2 mekha bill között különbséget szvsz kimérni sem lehet, a polling rate úgyis 1000Hz-ben tetőzik.
De, ki lehet mérni. Ott kezdődik, hogy billentyűzet firmware-étől függően 5-20 ms között van a prellmentesítési szakasz, tehát ennyi késleltetése van egy lenyomásnak vagy felengedésnek (a Cherry hivatalosan 5 ms értéket ajánl, az itt használt Razer switch ilyen téren sokkal jobb lehet). Ha a firmware-t nem a sebességnek rendelik alá, hanem a funkcióknak (a világítás egész sok CPU időt igényel az MCU-tól), akkor a késleltetés még nőhet.

Itt van egy meglehetősen régi cikk számokkal.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#38) nyunyu válasza dqdb (#37) üzenetére


nyunyu
félisten

(a világítás egész sok CPU időt igényel az MCU-tól),

Lehet, hogy 5 éve még így volt, de manapság már Arm M3, M4 magos MCUkat * látni a billzetekben, azok meg nem hiszem, hogy belerokkannak abba, hogy a másodpercenkénti 200 színállítás közben a gombokat is le kell kérdezni.

* Nem hinném, hogy azon a 4-5-6$-on múlna, amibe egy ilyen mikrokontroler kerül.

Itt van egy meglehetősen régi cikk számokkal.
easterntimes i500 50 USB FS Yes

Huh, az volt ~2 éve a menő olcsó TKL billzet, amit 28€-ért lehetett kapni Amazonon Tomoko vagy Victsing néven.
Már nem is tudom, hol vannak az enyém darabjai.

Mondjuk az ócó acél ház+Outemu Blue büntetett rendesen.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#39) GoldhandRent válasza dqdb (#37) üzenetére


GoldhandRent
őstag

& (#38) nyunyu
régen meg voltak a kínai billzetek hardveres világítással, akkor azok voltak jobbak a szoftveresen világító razereknél ;]

(#38) nyunyu +1
én biztos vagyok benne, h már külön vannak választva. Egy ESP32 5$ és van benne BT, WiFi, 2 magos prockó, és Kezel 150-200 pixelt zenére villogva WiFi-n keresztül lagg nélkül.

[ Szerkesztve ]

-

(#40) dqdb válasza GoldhandRent (#39) üzenetére


dqdb
nagyúr

Szét lehetne, de nem foglalkoznak vele, mert egy dedikált MCU is költség. Az is megoldható lenne, hogy elfelejtsék végre a világítás 100-200 Hz-en vibráló PWM szabályozását (vagy sokkal magasabb frekvencia használata, vagy áramerősséggel szabályozás), mégsem teszik, mert az is költség.

A Razer most egy nagyot lépett ezzel a billentyűzettel a helyes irányba, de még így is lenne mit javítani rajta.

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#41) nyunyu válasza GoldhandRent (#39) üzenetére


nyunyu
félisten

Nem kell ahhoz dedikált mikrokontroller.

Ha azt veszem, hogy egy rakat DIY billzetben ócó Arduino Micro klón figyel ATMega32U4 MCUval (8 bit, 16MHz, 16 MIPS), és az bőven elég egy gamer billzetbe, ha nem akarsz világítást vezérelni, vagy csak konstans egyszínűt.

CM meg valami Philips (NXP?) gyármányú Cortex M0 magos MCUt (32 bit, 72MHz, ? MIPS) használt a 2-3-mal ezelőtti RGB billzetében, annak az újabb M4 magos változata is 4-5$.

[ Szerkesztve ]

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#42) proSpidA válasza nyunyu (#34) üzenetére


proSpidA
csendes tag

el tudod azt képzelni hogy mondjuk úgy játszik egy periférával miközben van egy másik amivel, többet ölne stb de inkább a szponzor cuccot használja úgy hogy az a teljesitmény rovására megy?

(#43) dabadab válasza nyunyu (#41) üzenetére


dabadab
titán

A világítás alacsonyszintű vezérlését meg elviszi egy TI TLC5971 (4 RGB zónát kezel, 1,3 dollárért láttam) vagy valami hasonló chip, erre csak ki kell küldeni az RGB értékeket - ez még egy Z80-nak se jelentene extra terhelést.

(Mondjuk én továbbra se értem, hogy minek világítás egy billentyűzetbe)

DRM is theft

(#44) nyunyu válasza proSpidA (#42) üzenetére


nyunyu
félisten

Egér esetén el tudom képzelni

Billzetnél nem annyira, mert ott nincs olyan nagy eltérés gaming közben, ha 2 tisztességesen összerakott billzet ugyanolyan kapcsolóval van szerelve.
(Leszámítva persze a kupakok textúráját, csúszósságát, hangját, meg az összes többi apró nüanszot, amitől nettó agyfaszt tudok néha kapni.)

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#45) dqdb válasza dabadab (#43) üzenetére


dqdb
nagyúr

Mondjuk én továbbra se értem, hogy minek világítás egy billentyűzetbe)
Mert egy ideje csak a fekete billentyűzet a menő. Az emberek nem tudnak vakon gépelni, a fekete billentyűzet feliratai nem látszanak rendesen a monitor fényénél, az asztali kislámpa ismeretlen fogalom, így maradt a billentyűzet, mint fényforrás. A gyártók a perifériából diszkógömbbé átalakulás során a gamer fogalmat erőteljesen a csillámpóni jelleghez kötötték, ez beégett mindenkibe, így manapság már az emberek elhanyagolható százaléka esik be úgy a billentyűzetes topikba, hogy nem az az első feltétel, hogy világítson a billentyűzet, hanem az, hogy billentyűzetként jó legyen.

Persze ezzel (pár kivételtől eltekintve) beáldozzák a jó minőségű kupakokat, (kivétel nélkül) vibrál az egész a periferiális látómezőben, mint a veszedelem, a nyákra felkerül 352-420 forraszpont plusz problémaforrásként, de ez nem számít, mert világít.

[ Szerkesztve ]

tAm6DAHNIbRMzSEARWxtZW50ZW0gdmFka5RydIJ6bmkuDQoNClOBc4Ek

(#46) nyunyu válasza dabadab (#43) üzenetére


nyunyu
félisten

(Mondjuk én továbbra se értem, hogy minek világítás egy billentyűzetbe)

Ezzel vagyunk így egy páran, csak mostanában egyre több diszkógömböt kereső millenialt látni a billzet topikban, akik nagyjából a fekete billzet pestissel egy időben születtek.

Na ők csókolommal köszönnek a #1 billzetemnek.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#47) Postas99 válasza nyunyu (#46) üzenetére


Postas99
senior tag

Ez a billentyűzet gyönyörű !!!
Én már lecseréltem egy GXT280-ra. Éjszka néha a gép előtt ülök és jól jön a billentyűzet háttérvilágítás.
Occóó, de jó drab. Nem játszom.. dolgozom rajta.. Ha valakinek 50.000FT-ot megér hogy billentyűt vegyen rajta.. uccu neki.. Bár nem hiszem hogy ennyi pénzt itthon kiadna valaki ilyenfajta hóbortra..
Egy sakk programhoz amúgy sem kell gyors billentyűzet.

(#48) GoldhandRent válasza nyunyu (#41) üzenetére


GoldhandRent
őstag

Én arról az arduino nano-ról váltottam most ESP32-re, és míg a nano elbír 32 pixelt zenére villogva wifiről kis laggal, addig fentbenn írtam, hogy az ESP már boldogan lekezel 150-200 pixelt wifiről akadásmentesen. árban 1-2$ különbség van az ESP felé.
Sőt, most jött ki egy mégbikább verziója.
Egy haladó programozó meg külön tudja választani a két magot, egyiken megy a billzetfunkció, másikon a világítás.
Kétlem, hogy erre még nem gondoltak a gyártók.

mindegy, én szerencsére késleltetést még nem tapasztaltam a világítós mekha tábláimon

-

(#49) csongi válasza kátú (#17) üzenetére


csongi
veterán

A Razert is az :)
A Csodás Tiamat füles, garancia időn belül eltört a fejpántja, lehámlott a párnázott rész. Garancia után eltört a fejpánt, és megdöglött a füles. A szoftver frissítés meg maga a gyalázat volt. Mennyi is volt? Asszem kb 60K környéke.
A büdös életbe többet nem veszek Razer cuccot, túlárazott Kínai gyártmány.
A dizájn van túlárazva.
A Razer egy dizájner cég bérgyártatva.

(#50) Dyingsoul


Dyingsoul
veterán

Valaki felhomályosítana a Razer switchekről? Legutóbb mikor néztem őket még Kalih kapcsolókat használtak, most felmentem a Razer oldalára és bele van gravírozva a promóanyagban a "Razer" felirat a kapcsolóba. Átnevezés történt vagy partnert váltottak? Azért kérdezem mert én még abban a hitben vagyok, hogy a cherry MX kapcsolók a legjobbak a piacon.

- Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.