Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) don pardon


don pardon
aktív tag

Sziasztok!

Egyre jobban tetszik nekem is ez a teló, már abban gondolkodom hogy beszállok a csoportos rendelésbe! :)
Az lenne a kérdésem, hogy mennyire jó a WCDMA-s felbontás (854×480)?. A kínai verzióban ugye HD kijelzőt írnak. Mekkora a különbség? Jó a kisebb felbontás is egy átlag felhaszálónak?

Köszi

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#102) dinin


dinin
tag

Sziasztok!

Volt már kínai telefonom és nagy csalódás volt a mikrofon és a vaku ereje.
Ennél ezek milyen minőségűek? Mondjuk megközelítik a huawei y300 fény és hangerejét?

(#103) Anonymus23 válasza dinin (#102) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amikor én beszéltem rajta, nagyon tisztán és érthetően lehetett hallani, nagyon korrekt volt a mikrofonja.
Mintha itt állt volna mellettem a beszélő.
A hangszórója is korrekt volt, tiszta volt nem torzított.

Vakuról nem tudok nyilatkozni, annyi, hogy a zseblámpa alkalmazáskor eléggé erőteljes volt, de nem tudom vakuként hogyan funkcionált volna, nem használtam erre.

;) - The Power of the Light Side

(#104) molnardenes


molnardenes
tag

Sziasztok!
A kedvesemnek néztem ki G2F-et, mint neki ideális telefont. De rendelés előtt mindenképp meg szeretnék győződni arról, hogy az egyik fő szempont, a GPS hibátlanul működik benne - autós navigálásra. A lecserélni kívánt telefon tökéletes ilyen szempontból, gyorsan pozíciónál, és felhős, esős időben sem vesztegeti el a jelet, semmilyen sebességnél, házak vagy fák között sem. Ennél lejjebb nem adnánk most sem, hisz ő vezetés közben nem tud egy bizonytalankodó telefonnal is foglalkozni - mellesleg ne is tegye a gyerekünkkel a hátsó ülésen... Szóval megfelel-e a G2F ennek az elvárásnak, vagy inkább csak MTK telefonokhoz viszonyítva mondható jónak? Köszi a válaszokat!
(Ui.: tudom, bluetooth-os külső GPS vevő is megoldás lehetne. De mégsem, mert a telefonkihangosító már lefoglalja a BT-t.)

(#105) Rawulf válasza molnardenes (#104) üzenetére


Rawulf
őstag

Mindjárt megnézem neked, de csak a TD verzióét tudom ellenőrizni.
Egyúttal az F1-TD és G4C vevőjét is megnézem.
Most úgyis felhős idő van és zárt helyen vagyok.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#106) Rawulf válasza molnardenes (#104) üzenetére


Rawulf
őstag

Itt egy kis GPS összehasonlítás. G2F le volt merülve, de szerintem így is látszik az eredmény:

Xiaomi Mi2S (16GB)
Jiayu G4 (G4HG)
Jiayu G4C WCDMA
Jiayu G2F TD-SCDMA
Jiayu F1 TD-SCDMA

Szerintem egész jó a G2F GPS vevője, bár nem tudom a WCDMA verzióban is ugyanilyen van-e.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#107) molnardenes válasza Rawulf (#106) üzenetére


molnardenes
tag

Köszönet a nagy összehasonlító tesztelésért! :) De igazából gyakorlati - autó navigálós - tapasztalat volna az igazi,

(#108) Rawulf válasza molnardenes (#107) üzenetére


Rawulf
őstag

Mivel lakásból is belövi a műholdakat és innentől csak szoftver kérdése a navigáció "milyensége", ezért igazán kifejthetnéd, hogy mégis mire vagy kíváncsi.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#109) molnardenes válasza Rawulf (#108) üzenetére


molnardenes
tag

Az én kínai telóm ugyanilyen szép értékeket tud mutatni az asztalra téve. A kocsiban, menet közben viszont áttesz párhuzamos útra, vagy elveszti a jelet (kb. 20 mp után), vagy csak jóval lemaradva mutatja a pozícióm - még szép időben sem mondanám használhatónak. Négyféle navigációs alkalmazással próbáltam, minddel ugyanez a jelenség. Mivel a Runkeeper (sport tracking app) nagyon szépen mutatja utólag az útvonalamat futásnál és biciklinél is, úgy vélem, hogy a hiba nagyrészt a sebességgel függhet össze: mintha a telefon GPS kapcsolata nem lenne képes lekövetni a folyamatosan gyors pozícióváltást. Nem tudom, hogy amiatt, mert nem frissíti az értékeket megfelelő gyakorisággal (ROM probléma tán?), vagy amiatt, mert nem tudja frissíteni (gyenge antenna). Mindenesetre asztalra téve nem bukik ki ez a hiba, ezért volna meggyőzőbb a valós navigációs teszt.

(#110) Takuun


Takuun
aktív tag

Írnátok arról, hogy milyen a telefonnal zenét hallgatni fülesen keresztül? A Wolfson hangchip valóban jó hangzást biztosít? Erősen elgondolkodtam ezen a telefonon, pár napja még Motorola G 4G felé húzott a szívem, ez meg majd féláron megkapható hasonló tudással.
Aki vett ilyen telefont KukkSteve-n keresztül írna pár sort, hogy mennyi idő alatt jött meg és meg volt-e elégedve a rendelés folyamatával? A garanciás dolgok, hogy működnek ennél a készüléknél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.