Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) pazirezz


pazirezz
tag

Valaki felhomályosíthatna ezzel a HD nem HD kijelző, 2G / 3G WCDMA dologgal .. mert valamiért nekem ez nem "kerek" :B

Az Etotalkon pl., meg több másik Kínai áruházban is úgy olvastam, a HD kijelzővel szerelt típusoknál, a 3G WCDMA 2100 MHz-en megy ... azaz, amit itthon is használunk?! .. pl. ebben a bejegyzésben is arról van szó, egyedül a Vodásoknak van bukó?!

Vagy akkor most a 3G miért nem fog menni itthon a HD kijelzős verzióval?
Köszi ..

szerk: nemlehet: egy linket pü-ben küldenél, hol tudtál rendelni? én sok helyen "out of stock"-ot látok csak .. köszi :R

[ Szerkesztve ]

https://m.facebook.com/paZirez

(#52) tfalcon96 válasza pazirezz (#51) üzenetére


tfalcon96
aktív tag

A kinai 3G-s verzió, vagyis a TD-SCDMA verzió HD kijelzős, ezzel semmilyen hálózaton nem megy a 3G európában, az európai 3G-s verzió, vagyis a WCDMA-s verzió WVGA (480x800) kijelzős.

_______"I Am Consciousness. I Am Alive. I Am Chappie."_______

(#53) pazirezz válasza tfalcon96 (#52) üzenetére


pazirezz
tag

Köszi így már értem, vagyis ezt gondoltam eddig is .. csak akkor azt nem értem a Kínai webáruházak, miért úgy reklámozzák a G2F-et, hogy HD kijelző és WCDMA 2100 .. ergo, akkor ez mind kamu :F

szerk: izé, gondolom 854×480-at akartál írni :P

[ Szerkesztve ]

https://m.facebook.com/paZirez

(#54) GAbre


GAbre
veterán

Pécsen van vki,aki tudná magyarítani g2f telefont tesómnak?
Nem ingyen kérném...

Avatar

(#55) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Most rendeltem egy G2F-et, 3G-s verzió (WCDMA), az asszonynak lesz, az Xperia E-t váltja, mert lassú rajta a Facebook :DDD
Vodafone miatt feltétlenül kell a 900MHz támogatás, elvileg ez a verzió már tudja.

Minideal-en rendeltem, Pénteken fizettem ki, Kedden már célországba elküldve a státusz (Magyar posta szerint is).
Én szívem szerint nagyobb kijelzőset vettem volna (pl UMI X1 Pro) de ahogy méregettük, az már neki túl nagy lett volna, ennek a telefonnak voltak olyan méretei és paraméterei (főleg az ára :) ), ami még megfelelő számára is. Ez is elég nagy előrelépés lesz neki a korábbiakhoz képest (SE K660, X8, Xperia E).

Nagyon kíváncsi leszek rá, mert bár nagyon sok mindent rendeltem már kínából, de ez lesz az első telefon.
Ezzel együtt előáll az a helyzet, hogy neki jobb telefonja lesz mint nekem :DDD (Céges kétkártyás Samum van).
Remélem megéri az árát...

;) - The Power of the Light Side

(#56) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Na megjött a telefon! minden tökéletes inew v3-ra ra cseréltem le túl nagy volt tökéletes a kis teló még gyorsabb is!!! :D

(#57) tekk válasza Vjankovics82 (#56) üzenetére


tekk
tag

A vámot megúsztad? (nekem is jön lassan...) :)

(#58) Vjankovics82 válasza tekk (#57) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Nem!
DHL futárral rendeltem a to2c-ről! :N de nagyon megszerettem inev v3 telómtól erősebb és az értesítő led nem csak zöldet pirosat tud hanem többet is! a többiről nem is beszélve úgyhogy röviden ennyi de még tesztelem! ja az aksija 44 %-on volt mikor beletettem feltettem este 11-kor és reggel csak 18%-on volt és kibírt 13 órát wifi be volt kapcsolva!! a wifi jó erős!

[ Szerkesztve ]

(#59) colonia válasza Vjankovics82 (#58) üzenetére


colonia
aktív tag

Újabb tapasztalatod vagy esetleg másnak van a telefonnal kapcsolatban?
Előre is köszi a választ!

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#60) zedok


zedok
senior tag

Hali!

GPS hogy produkál benne? :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#61) buca84 válasza Vjankovics82 (#58) üzenetére


buca84
őstag

Én is kívácsi lennék, ha van még tapasztalatod?

(#62) tisszekreny válasza colonia (#59) üzenetére


tisszekreny
tag

Én csak jókat tudok róla mesélni.
A GPS-t én csak és kizárólag hálózati támogatással próbáltam ki. Úgy épületen belül is max 20 mp alatt pozícionált, utána a jelet nem veszítette el.
Egyébként gyors készülék. Rootolás után, még a beköszönő animációt se tudta végigjátszani, mert már betöltődött. A bekapcsoló gomb megnyomásától, használható állapotáig, pin kód beírásával együtt (jelenleg 1 SIM van benne, így csak egy kódot kell beírni) kb 10 mp-t kér. Tényleg nagyon gyors. Rootolás nélküli sebességére sem lehet panasz. Úgyis készen van kb 20 mp alatt.
Viszont terhelés esetén némi melegedés tapasztalható. Futott az Opera, Sygic, meg még valami huzamosan egyidejűleg, és igen érezhetően melegedett a technika. Nem durván, de kb 7-8 fokkal melegebb lett a kamera és a vaku alatt (gondolom ott a processzor), máshol (akkunál, a telefon aljánál) nem jelentkezett melegedés.
Összeszerelési minőségre nem lehet panasz.
A gyári, csak kínaiul kommnikáló programokat törölni/tiltani kell. Amíg nem tettem meg 3 nap alatt lemerült utána, csak napi 10-12%-ot merült. Az akksijára sem lehet panasz.
Gumírozott hátlap, nem csúszik ki a kézből/zsebből, és kellemes a tapintása is.
Ami viszont érdekes, hogyha be van kapcsolva az automatikus időzóna, akkor USB kapcsolat esetén egyfolytában USB üzemmódot vált minden 1-2 mp-ben. Ha nincs bekapcsolva nem csinálja. Szerintem a kínai és magyar időzóna miatt van. Lehet hogy az android mókolásával ez megszűntethető.

(#63) Vjankovics82 válasza tisszekreny (#62) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Én ugyanezeket tudom mondani! Inew v3 telóról cseréltem erre a telóra mert nagyon tetszik hogy olyan kicsi és a tudása még majd csak jobb! Van viszont egy olyan problémám hogy az aksi nem jól jelez hol hirtelen nagyot ugrik le és aztán sokáig bírja egy számnál de ezt leszámítva nem recseg a hátulja nagyon jó kis teló főleg szilikontokkal! Hívásnál kék led világít nem fogadott hívás üzenet zöld és pirosat mikor tölt! :D

Valaki tudna küldeni egy gyári mentésből a cwm-et wcdma verzióhoz? hátha segítene az aksi jelzésen!

(#64) buca84


buca84
őstag

Mindkettőtöknek teljesen magyar a rendszer vagy vannak benne amik nem lettek lefordítva?

(#65) Rawulf válasza buca84 (#64) üzenetére


Rawulf
őstag

És én még azt hittem, hogy a bemutatóm alapján ez nem lehet kérdés. :N

"Please state the nature of the medical emergency."

(#66) buca84 válasza Rawulf (#65) üzenetére


buca84
őstag

De Neked segítettek benne. Idehaza. Ha vki megveszi kintről, akkor is jó benne a fordítás?

(#67) Rawulf válasza buca84 (#66) üzenetére


Rawulf
őstag

TD verzióhoz jó. WCDMA-hoz biztos csinálni kell egy másikat.
Szóval annyira lehet magyarítani, amennyire a LeWa OS-t magyarították. ;)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#68) Anonymus23 válasza Rawulf (#67) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem WCDMA verzió jön, és a weblap alapján van benne magyar nyelv is.
Külön odaírtam nekik megjegyzésképpen, hogy magyar nyelvvel küldjék, kíváncsi leszek, mennyire csinálták meg így.
Hány hétre szokott mostanság megjönni a cuccos?

;) - The Power of the Light Side

(#69) Rawulf válasza Anonymus23 (#68) üzenetére


Rawulf
őstag

Attól függ, hogy kitől rendeled. :D :D :D

"Please state the nature of the medical emergency."

(#70) zedok válasza Rawulf (#69) üzenetére


zedok
senior tag

Hali!

Kitől érdemes rendelni? Mert a minideal.net-en nincsen most készleten. :( Kéne fehér és fekete is :R

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#71) Rawulf válasza zedok (#70) üzenetére


Rawulf
őstag

Nem írtad, hogy WCDMA vagy TD verzió. :U

"Please state the nature of the medical emergency."

(#72) steve1977 válasza zedok (#70) üzenetére


steve1977
tag

Hardveraprón van WCDMA változatra csoportos rendelés, én már be is neveztem egyre, miután a tmallboxtól hiába vártam a G4S-t. (és időközben rájöttem, hogy mivel egyáltalán nem játszok, csak e-penis lenne a 8 mag és 2GB ram :D )

[ Szerkesztve ]

(#73) zedok válasza Rawulf (#71) üzenetére


zedok
senior tag

WCDMA-t persze :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#74) Anonymus23 válasza Rawulf (#69) üzenetére


Anonymus23
veterán

Minidealtől rendeltem.
Amikor jött a hírlevél, hogy 105 dolcsi, pont akkor szólt az asszony, hogy már fél órája nem tud elküldeni egy üzenetet a FB-on a telefonról, mutattam neki, hogy tetszik-e, mivel tetszett, másnap meg is rendeltem (Péntek, Pünkösd előtt) 10-én (Kedden) postára adták, Pénteken már "Send item abroad" volt a státusz, igaz már egy hete ez, de nem ez az első rendelésem, így nem aggódok, majd ideér, jövő hónapban lesz névnapja az asszonynak, addig kellene megjönnie, hogy jó legyen! Ja és SG post.

;) - The Power of the Light Side

(#75) RPka91


RPka91
tag

Mikor lesz elérhető WCDMA-ban a fehér?

(#76) sbe561


sbe561
tag

1-2 teszt képet tudna valaki felrakni teljes felbontásban?! Köszönet előre is! :R ;)

(#77) f8enter


f8enter
aktív tag

Megrendeltem a 3G verziót.
Fotózáshoz mindenképpen kell SD kártya, vagy valahogy rá lehet beszélni, hogy mentsen a belső memóriába?

[ Szerkesztve ]

(#78) buca84


buca84
őstag

Stabil MIUI lehet már rá?

(#79) lkiss2


lkiss2
csendes tag

Sziasztok,

Tudja valaki hogyan lehet bekapcsolni a WCDMA verzioban, hogy kuldje a telefonszamot hivaskor? Egyszeruen nem talalom a menuben sehol, pedig nehany mas androidos telefonnal mar sikerult beallitani.

Kosz

(#80) Vjankovics82


Vjankovics82
senior tag

Wcdma verzióhoz van már valami stabil rom? a needromon egyik se jó nem indul el a teló!

(#81) colonia válasza Vjankovics82 (#80) üzenetére


colonia
aktív tag

Szia!
Elvileg ez jól működik és cappa72 kipucolta,stb...
http://mobilarena.hu/tema/jiayu_g2f_4_3_es_eros_hardver/hsz_25-25.html

Samsung Galaxy S23, Samsung Galaxy Watch6 Classic

(#82) Vjankovics82 válasza colonia (#81) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Köszi kipróbálom! :D

(#83) zedok


zedok
senior tag

Na ma megjött. Jól néz ki. Próbáltátok már ezt a fentebbi romot? Elméletileg most mentem le MTK-val a dolgokat :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#84) ÁrPi2 válasza Rawulf (#32) üzenetére


ÁrPi2
senior tag

Hello Rawulf, van egy ilyen pletyka a Gizchina-n, a JiaYu-tól , hogy a többi tipus között a G2 is kap (majd... :U LTE képességet a SoC mellé nevezetesen a MT6290 modem személyében (amely a TD- és WCDMA rendszert egyaránt támogatja).

HA tehát a most TD-s china-onlyként ismert HD kijelzős megkapja kínában az LTE csipet és az valóban mt6290-es tipusu modem lesz akkor AZ már ide hozzánk is jó lesz 3G-re (és ja...4G-re is :K )

A JY-F1 után is jön új , LTE-s változat az F2...

[ Szerkesztve ]

(#85) Meddu


Meddu
tag

Sziasztok.
hogyan lehet rootolni a wcdma-s verziot?
Romot hol találok hozzá?

(#86) zedok válasza Meddu (#85) üzenetére


zedok
senior tag

Szia!

Keress ra a framaroot-ra.. :)
Utana menj vegig mindharom opcion.
MTKDroidtools-al keszits mentest :) majd pakold fel a cwm-t a gyari recovery alol :) es telepitheted a fentebbi romot. Felraktam. Abszolut jo! Kinai progi sallang mentes :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#87) tekk


tekk
tag

Egy gyors kérdés akinek postán jött és áfát is kellett fizetni.

- Mennyi ideig "ültek rajta" a vámon és mennyit kellett fizetni?

(#88) Anonymus23 válasza tekk (#87) üzenetére


Anonymus23
veterán

Nekem 06.26-án érkezett az országba és még mindig csak a beküldött dokumentumokat vizsgálják.
A postás hölgy a telefonban azt mondta, hogy kb jövő hét közepe a mostani állapotok miatt.
Azaz országba való érkezés után kb 2, rosszabb esetben 3 hét.

;) - The Power of the Light Side

(#89) Vjankovics82 válasza Anonymus23 (#88) üzenetére


Vjankovics82
senior tag

Dhl futárral kell rendelni! 2 hónap után is kifizetitek az áfát nem mindegy! nekem 3 nap alatt itt volt! :D

(#90) ottobacsi válasza Vjankovics82 (#89) üzenetére


ottobacsi
tag

A számból vetted ki a szót! :))

(#91) Anonymus23 válasza Vjankovics82 (#89) üzenetére


Anonymus23
veterán

Ha nem csak hirtelen ötlettől vezérelve vettem volna, akkor hamarabb utánaolvasok, hogy mostanság 90% Vagy inkább 99% az Áfa. De ez van, semmi gáz már.

;) - The Power of the Light Side

(#92) Rawulf válasza Anonymus23 (#91) üzenetére


Rawulf
őstag

Ezért kellene EU-ból vennie magánszemélynek és akkor nem az itteni sarcokat kell fizetni. :)

"Please state the nature of the medical emergency."

(#93) zedok


zedok
senior tag

Na annyira bejött a telefon, hogy az egész család kap ilyet. :C

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#94) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Egy hónap alatt jött meg a cuccos, ma este csomagbontás lesz, kíváncsi vagyok rá, hogy milyen...

;) - The Power of the Light Side

(#95) Anonymus23


Anonymus23
veterán

Kibontottam, minden OK vele. Összesen ~32 eFt-ba volt így SG posttal ÁFA+Kewzelési költség minden.

Egyetlen dolog nem tetszik, hogy van egy halom kínai app, amit még csak törölni sem tudok. Kértem a rootolást, amit meg is csináltak, csak éppen kínai programmal, aminek minden menüje kínai, így kb egy kukkot sem értek belőle :(((

Van erre valami jó kis magyar ROM?

;) - The Power of the Light Side

(#96) Rawulf válasza Anonymus23 (#95) üzenetére


Rawulf
őstag

TD vagy WCDMA verzió?

"Please state the nature of the medical emergency."

(#97) Anonymus23 válasza Rawulf (#96) üzenetére


Anonymus23
veterán

WCDMA elvileg.
Nincs még kipróbálva, mert az összes SIM használatban van most :)

;) - The Power of the Light Side

(#98) Rawulf válasza Anonymus23 (#97) üzenetére


Rawulf
őstag

http://prohardver.hu/tema/jiayu_g2f_4_3_es_eros_hardver/friss.html

"Please state the nature of the medical emergency."

(#99) Anonymus23 válasza Rawulf (#98) üzenetére


Anonymus23
veterán

Igen, köszönöm.
Tegnap már én is rátaláltam, csak magával a telepítéssel vagyok bajban, nem mostanság csináltam ilyet, MTKDroidTools lementéstől kezdve már nem megy.
Megnéztem jó pár YT howto video-t de nem megy.

Ha lenne valahol valami leírás, step by step, akkor nagyon megköszönném ha valaki linkelné nekem, akár PM is jöhet, ha este valaki ráér (telefonon is tudom hívni)...
Előre is kösz!

;) - The Power of the Light Side

(#100) newsync


newsync
tag

Kerdesem az lenne,hogy az aksi meddig birja ,allando mobilnettel es aktiv hasznalattal- netezes ,filmnezes.valaszokat elore koszonom!!!

(#101) don pardon


don pardon
aktív tag

Sziasztok!

Egyre jobban tetszik nekem is ez a teló, már abban gondolkodom hogy beszállok a csoportos rendelésbe! :)
Az lenne a kérdésem, hogy mennyire jó a WCDMA-s felbontás (854×480)?. A kínai verzióban ugye HD kijelzőt írnak. Mekkora a különbség? Jó a kisebb felbontás is egy átlag felhaszálónak?

Köszi

Ha 5 perc múlva nem jövök vissza, várjanak tovább! - by Ace Ventura

(#102) dinin


dinin
tag

Sziasztok!

Volt már kínai telefonom és nagy csalódás volt a mikrofon és a vaku ereje.
Ennél ezek milyen minőségűek? Mondjuk megközelítik a huawei y300 fény és hangerejét?

(#103) Anonymus23 válasza dinin (#102) üzenetére


Anonymus23
veterán

Amikor én beszéltem rajta, nagyon tisztán és érthetően lehetett hallani, nagyon korrekt volt a mikrofonja.
Mintha itt állt volna mellettem a beszélő.
A hangszórója is korrekt volt, tiszta volt nem torzított.

Vakuról nem tudok nyilatkozni, annyi, hogy a zseblámpa alkalmazáskor eléggé erőteljes volt, de nem tudom vakuként hogyan funkcionált volna, nem használtam erre.

;) - The Power of the Light Side

(#104) molnardenes


molnardenes
tag

Sziasztok!
A kedvesemnek néztem ki G2F-et, mint neki ideális telefont. De rendelés előtt mindenképp meg szeretnék győződni arról, hogy az egyik fő szempont, a GPS hibátlanul működik benne - autós navigálásra. A lecserélni kívánt telefon tökéletes ilyen szempontból, gyorsan pozíciónál, és felhős, esős időben sem vesztegeti el a jelet, semmilyen sebességnél, házak vagy fák között sem. Ennél lejjebb nem adnánk most sem, hisz ő vezetés közben nem tud egy bizonytalankodó telefonnal is foglalkozni - mellesleg ne is tegye a gyerekünkkel a hátsó ülésen... Szóval megfelel-e a G2F ennek az elvárásnak, vagy inkább csak MTK telefonokhoz viszonyítva mondható jónak? Köszi a válaszokat!
(Ui.: tudom, bluetooth-os külső GPS vevő is megoldás lehetne. De mégsem, mert a telefonkihangosító már lefoglalja a BT-t.)

(#105) Rawulf válasza molnardenes (#104) üzenetére


Rawulf
őstag

Mindjárt megnézem neked, de csak a TD verzióét tudom ellenőrizni.
Egyúttal az F1-TD és G4C vevőjét is megnézem.
Most úgyis felhős idő van és zárt helyen vagyok.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#106) Rawulf válasza molnardenes (#104) üzenetére


Rawulf
őstag

Itt egy kis GPS összehasonlítás. G2F le volt merülve, de szerintem így is látszik az eredmény:

Xiaomi Mi2S (16GB)
Jiayu G4 (G4HG)
Jiayu G4C WCDMA
Jiayu G2F TD-SCDMA
Jiayu F1 TD-SCDMA

Szerintem egész jó a G2F GPS vevője, bár nem tudom a WCDMA verzióban is ugyanilyen van-e.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#107) molnardenes válasza Rawulf (#106) üzenetére


molnardenes
tag

Köszönet a nagy összehasonlító tesztelésért! :) De igazából gyakorlati - autó navigálós - tapasztalat volna az igazi,

(#108) Rawulf válasza molnardenes (#107) üzenetére


Rawulf
őstag

Mivel lakásból is belövi a műholdakat és innentől csak szoftver kérdése a navigáció "milyensége", ezért igazán kifejthetnéd, hogy mégis mire vagy kíváncsi.

"Please state the nature of the medical emergency."

(#109) molnardenes válasza Rawulf (#108) üzenetére


molnardenes
tag

Az én kínai telóm ugyanilyen szép értékeket tud mutatni az asztalra téve. A kocsiban, menet közben viszont áttesz párhuzamos útra, vagy elveszti a jelet (kb. 20 mp után), vagy csak jóval lemaradva mutatja a pozícióm - még szép időben sem mondanám használhatónak. Négyféle navigációs alkalmazással próbáltam, minddel ugyanez a jelenség. Mivel a Runkeeper (sport tracking app) nagyon szépen mutatja utólag az útvonalamat futásnál és biciklinél is, úgy vélem, hogy a hiba nagyrészt a sebességgel függhet össze: mintha a telefon GPS kapcsolata nem lenne képes lekövetni a folyamatosan gyors pozícióváltást. Nem tudom, hogy amiatt, mert nem frissíti az értékeket megfelelő gyakorisággal (ROM probléma tán?), vagy amiatt, mert nem tudja frissíteni (gyenge antenna). Mindenesetre asztalra téve nem bukik ki ez a hiba, ezért volna meggyőzőbb a valós navigációs teszt.

(#110) Takuun


Takuun
aktív tag

Írnátok arról, hogy milyen a telefonnal zenét hallgatni fülesen keresztül? A Wolfson hangchip valóban jó hangzást biztosít? Erősen elgondolkodtam ezen a telefonon, pár napja még Motorola G 4G felé húzott a szívem, ez meg majd féláron megkapható hasonló tudással.
Aki vett ilyen telefont KukkSteve-n keresztül írna pár sort, hogy mennyi idő alatt jött meg és meg volt-e elégedve a rendelés folyamatával? A garanciás dolgok, hogy működnek ennél a készüléknél?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.