Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#28) RawrrSoul


RawrrSoul
csendes tag

Ahogy látom vannak itt bőven érdekes történetek ezzel kapcsolatban.

Hát nem tudom... Remélem ennél a sulinál vagy bármelyiknél már nem működik ez a jattolás... Legalábbis én úgy szeretnék vezetői engedélyt szerezni, hogy valós tudás alapján ne pedig azért, mert adtam cash-t. Igenis, ha olyat hibázok, vagy épp még nem megy úgy a vezetés vágjanak el, menjek még, és ha már oké akkor legyen meg. Illetve nem is fűlik a fogamhoz ez a fajta mentalitás. :)

D1rect: azzal maximálisan egyetértek amit írtál a jogsi megújításról, már csak abból kiindulva amit eddig gyalogosan illetve buszon közlekedve tapasztaltam.

szaszyka: újra reagálnék a hozzászólásodra. A fentebb írt tágabb bekezdésem pont erre céloz... Az bukik meg aki a legyügyesebb, mert nem fizet... nemá'... :(

Egyébiránt, én a könyvből tanultam, de már utólag csak azokat amiket tényleg nem értettem vagy nem tudtam megjegyezni, gyakorlásképpen pedig programban nyomattam a "kvízeket" mittomén... Napi 1-1.5 órát, meglett a hatása azért. :)

Hááááát, egyelőre egy oktatót kell találnom aztán a többi majd jön. Lehet lesz még ebből később bejegyzésem. :)

[ Szerkesztve ]

n o p e !

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.