Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22) Bazsa71


Bazsa71
újonc

Sziasztok!

Sikerült nekem is bevásárolnom egy ilyen Z500-as modelt és sajnos én is ilyen driver problémákkal küzdök.
A Win 8-at leszedtem, mert nem tudtam megbarátkozni vele, helyette pedig Win 7 Ultimate x64 lett a megoldás.

A Lenovo honlapjáról összegyüjtöttem minden drivert ami kellhet, de még úgy is hogy az eszközkezelőben nem látok hiányosságot, lassú a gép. A fölösleges szolgáltatásokat kikapcsoltam és amit csak büntetlenül lehetett kioptimalizáltam. A Win teljesítmény naplófájljában kutakodva nagyon úgy érzem, hogy nem tökéletes driver-eket raktam fel.

Próbáltam a Lenovo system update-t is de úgy látom, hogy sajnos ezzel a modellel nem tud futni.

Próbáltam a cikkíró ravenlord87 útmutatását is követni, de nyilván a saját tudatlanságom okán, de nem tudom hogy az Intel ezen oldalán melyik Chipset-et is kellene letöltenem a géphez biztosan jó.
Ugyan így vagyok a többi driverrel is. Túl nagy választék ez a számomra.

Nagyon örülnék ha tudnátok pontosan segíteni nekem, vagy esetleg kipróbált driver csomagot küldeni, mert három hete szenvedek a géppel és addig amíg az alap rendszerem nem tökéletes a programjaimat nem akarom feltenni a gyenge szoftveres alapokra.

Nagyon köszönöm, előre is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.