Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#657) audi100td válasza Runner_fxr (#656) üzenetére


audi100td
nagyúr

Hat, szerintem meg epp ugy elkurvultak volna, foleg Puffy mellett, mondjuk a Death Raw sem kulonb, eleg megnezni hany bort huztak le Pac halala utan a kiadott lemezekkel, ugy velem tulzottan fel van fujva ez a dolog, persze jo zenet pakoltak, de szerintem sokkal korszakalkotobb figurak vannak naluk, pl. a Wu Tang, ok tenyleg nagyott robbantottak 93-ba, kb. ok hoztak be a new school-t es legalabb 2005-ig egyedi hangzassal rendelkeztek. Biggie a hangjaval meg azzal a flow-val tenyleg nagyot utott, Pac szerintem mar kevesbe, o inkabb szovegileg rakta oda magat, mondjuk azert a Changes pop volt mar eleg rendesen, nem tartom hitelesnek. Nem akartam a lelkedbe gazolni, csak ugy erzem ez egesz ami korulottuk megy miota meghaltak epp ugy csak a penzrol szol mint a mostani bullshit az mtv-n. Akiket igazan hianyolok, az Big L, Guru, Party Arty, de foleg ODB, sokkal nagyobb figurak voltak a szememben. Underground HipHop meg ma is van, nem kell temetni semmit, a nagy tomeg meg engem nem izgat, divatbol most is hallgatnak elegen reppet, annak a minosege meg olyan amilyen, nem kell vele foglalkozni. :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.