Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) MegalodonS


MegalodonS
őstag

Nagyon jol nez ki,izleses a csomagolas, az ara viszont sugarzo lessz rendesen :)

(#2) ígyvanferi válasza MegalodonS (#1) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A Mushkin mindig is tetszetős RAM-okat csinált. :K

(#3) NoLF válasza ígyvanferi (#2) üzenetére


NoLF
addikt

így van, feri :K :DDD

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

hehe... poénból betehettek volna mellé egy hd-textúra pakkal feljavított duke nukem3d atomic editiont :) vagy egy fallout3-at... fallout3-mal adnék érte egy 20ast :D

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) pacorro


pacorro
aktív tag

Jó pihentek ezek a Mushkinnál. :)

"Helytelen a képeimet a valósághűség szempontjából megítélni, mert nem bizonyos dolgokat vagy lényeket ábrázolnak, hanem vonalakból, síkokból és színekből alkotott önálló organizmusok." - Ernst Ludwig Kirchner

(#6) MegalodonS válasza ígyvanferi (#2) üzenetére


MegalodonS
őstag

Stalker Edition :))

(#7) atti_2010


atti_2010
nagyúr

Ezt Csernobilben már rég feltalálták csak ők nagyüzemi szinten.

1.Asrock FM2A88X+ Killer,A10-5800K,Kingston 2x4Gb 2400Mhz,Int X25-V SSD,SF Pro S.F.-450P14XE. 2.MSI-A75A-G55,A8-3870, Kingston 2x2GB2000, MSI R9-270, Zen 400.

(#8) Lenry


Lenry
félisten

jópofa... látszik, hogy nem nagyon tudnak már mit kitalálni, amivel el lehet adni a memóriákat

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#9) Morden24 válasza Lenry (#8) üzenetére


Morden24
nagyúr

Ezen miért látszik jobban, mint a nem éppen új Geil Dragon-on, aminek "villog a szeme"?

Nem mintha nem lenne hóttmindegy, hogy néz ki a memóriám, amikor egy lezárt gépben van, de szerintem feelinges, az ötlet is jó, a csomagolás is jópofa, és kétlem, hogy a Mushkin egyébként sem olcsó áraira olyan hatalmas felár kerülne a doboz + egy kis sárga festék miatt.

[ Szerkesztve ]

Sectumsempra - For Enemies

(#10) Sanyix


Sanyix
őstag

jó választás... hülyéknek

szövegértelmezés, az ÉRTELMEZÉS a fontos, mert az olvasás mindenkinek megy, de az ÉRTELMEZÉS már komoly probléma a magyaroknál. Gondold ezt át mielőtt marhaságot írsz...

(#11) Loco7us válasza Morden24 (#9) üzenetére


Loco7us
tag

Hát ennek több értelme van mint a csicsás vid kari hűtéseknek amit nézhet a házam alja, ezt legalább lehet látni egy nyitott oldalú házban, amúgy nagyon jól néz ki most benézek a házamba alig látszik a sima Kingstone ez meg ott virítana egy kis DNF beütéssel, de gondolom ez az árában is meglátszik.

(#12) ALI_G


ALI_G
veterán

csillagászati árú lesz :)

(#13) arthur3d


arthur3d
tag

valoban szep darabok...ez kb. olyan mint amikor az auto motorjanak egyes darabjait kromozzak es festik, majd amikor kesz akkor racsukjak a motorhaztetot :F a haveroknak lehet vele villogni...

...

(#14) mv


mv
aktív tag

Nekem tetszik ... :))

Figyelem! A felhasználó a nyugalom megzavarására alkalmas képi és hanghatásokat produkálhat.

(#15) Móci


Móci
addikt

Pofás kis cucc, de lehet, hogy az áráért kapok egy kiszuperált csernobili reaktort.
Az meg mégis jobban mutat a kertben, mint ez a gépben...

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16) hemaka


hemaka
nagyúr

design nem rossz, habár azt a fém borítást arra pingálod v pingáltatod ki, amire akarod. :)

(#17) MZsoltee


MZsoltee
veterán

Asszem az árából lehet majd venni 4*2GB ramot is. Mondjuk nincs táska és lehet csak CL6ban viszi majd az 1066mhzet, de 8GB ram az 8GBram, bár nekem most a 4 is bőven sok :D

A tökéletes nő süketnéma, nimfomániás, és az apjának kocsmája van.

(#18) Depression


Depression
veterán

Igényes. Nekem bejön. És piacát is látom.

Orr alatt hordott szájmaszk pont annyit ér, mint a herére húzott koton.

(#19) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ha ezt beteszi Vérpistike a gépbe, nem is erőmű, hanem atomerőmú lesz a vasból :)

(#20) Csoky


Csoky
csendes tag

jáááj, úgylátszik amérikában még nem elég vakok a mókusok :DDD a táska és a csicsás hűtő még nem dob a teljesítményen... és az árán nyilván veszek gyorsabbat (persze nem részecskegyorsítási értelemben :DDD )

Legalábbis én így gondolom.

(#22) isgas


isgas
csendes tag

amíg szar van, madár is akad !

[ Szerkesztve ]

(#23) mephi666 válasza isgas (#22) üzenetére


mephi666
nagyúr

szinte látom magam előtt, hogy anyuci abba a szép fémdobozba bekészít pistikének minden reggel 2db szalámis szendvicset, egy almát és egy doboz kakajót, hogy ha az iskolában megéhezik, akkor ne lógjon ki a sorból a többi koczka között, hanem abból tudja elővenni az uzsit, úgy mint a többiek... és büszkén feszíthessen vele, hogy nekije mushkin memórija van a gépében :)

amúgy a mushkinról nekem mindig a mushroom jut eszembe... most találtam a neten a varázsgombáról egy képet... meg egy oldalt a termesztéséről :D lehet, hogy ilyet csemegéztek a marketingesek?

szerk: látom kimodoltad magad :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#24) tome.jr válasza mephi666 (#23) üzenetére


tome.jr
addikt

Ez a vérpistikézés akkora f@szság. Miért gondoljátok hogy Core i7 világában egy design-os ddr2 ramot mondjuk kb 25k-ért ne lehetne megvenni? Csak kingmaxot lehet venni 5k-ért? Aki ennél drágább ddr2-t vesz az már vérpistike? Moddinghoz pedig első osztályú.

(#25) mephi666 válasza tome.jr (#24) üzenetére


mephi666
nagyúr

i7 mellé már ddr3 dukál inkább szerintem :) ddr2-ben szépen lassan szerintem egyre kevesebben gondolkoznak... ha ddr2-t szeretnék, akkor egy ilyet vennék inkább... 5-5-5-15-ön megy ugyanakkora frekin, mint a mushkin és 8ért megkapom a helyi boltban... :) nem akarom leszólni a mushkint, de ramot venni azért, mert doboz jár mellé az olyan, mint pl: megházasodni a szexért, vagy repülőjegyet venni az ingyen pezsgő miatt :)

szerk: ez a vérpistikézés lehet, hogy unalmas, de ismerem a fajtájukat és illik nagyrészükre ez a sztereotípia :)

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#26) Ste


Ste
addikt

Mikor jönnek ki a figzrás ramok?
Hello Kitty-s, Barbie és Ken a memóriapáros?
Vagy Batman a sötét lovagos Asus hűtők mellé

Ennyire fantáziátlan gyártókat :D

(#27) Ste válasza tome.jr (#24) üzenetére


Ste
addikt

végülis ha jobb dologra nem tudod a pénzed fölösen kidobni, szívesen adok pár számlaszámot :U

(#28) tome.jr válasza mephi666 (#25) üzenetére


tome.jr
addikt

Miért, van szex házasságon kívül is? Az hogy működik? :D :D

Core i7 = ddr3 ez alap. Azért írtam azt hogy "core i7 világában", mert pl aki Core i7-et vesz az legalább zsebbe nyúl 150-200k erejéig. Az nem vérpistike? Szóval ilyen tendenciák és árak mellett az a nyomorult aki mondjuk 25k-ért vesz radioaktív ddr2-t hát érezze jól magát vele. Nem nevezném ezért vérpistikének. Azért veszi mert tetszik neki. Nem személyeskedés de te soha nem költöttél egy forintot se szórakozásra? Neki ez a szórakozás.

Egyébként meg 2x1 gb ramot már nem vennék. :R Egyszer ha kipróbálod a 2x2 gb-ot te is azt fogod mondani.

Ste: Én nem fogok ilyen ramot venni. És ha nem muszály az utalást is kihagynám. :)

[ Szerkesztve ]

(#29) Ste válasza tome.jr (#28) üzenetére


Ste
addikt

ha megtanulsz helyesen írni, akkor lehet róla szó
muszáj

btw: létezik Core i7-es lap ddr2 memóriafoglalattal is?
szerintem nem

emberek tömkelegét ismerem <=1gb rammal és hidd el, nagyon boldogok ettől függetlenül :)

[ Szerkesztve ]

(#30) tome.jr válasza Ste (#29) üzenetére


tome.jr
addikt

Ott a pont, nyelvtan soha nem volt az erősségem. Ki mondta hogy Core i7 az ddr2? Én biztos nem, ha úgy gondod akkor ott meg a mondat elemzésen kellene csiszolni kicsit. :R

[ Szerkesztve ]

(#31) P00By


P00By
nagyúr

Humorzsákok :D

(#32) mephi666 válasza tome.jr (#28) üzenetére


mephi666
nagyúr

itt speciel azért "vérpistikéztem", mert őket többek között az teszi boldoggá, hogy olyan haszontalan kiegészítők miatt kikönyörögnek maguknak dolgokat, amiknek igazából semmi haszna/funkciója, csak tud vele villogni a pajtásai között és tudja mutogatni... :) amúgy nem tervezek olyan ramot venni, amit linkeltem, csak 1 példának mondtam, hogy inkább ezt az alternatív megoldást választanám... hm... én hazafelé inkább veszek egy playboyt... olcsóbb, mint ez a vasdoboz... és kellemesebb érzés tölt el annak a nézegetése közben :D

mod: elnézést, alumíniumdoboz... amúgy itt a munkahely környékén nem mernék olyannal a kezemben sétálni, mert félnék, hogy párszáz méter megtétele után könnyedén levágnák érte a karomat az itt lézengő népek, aztán mehetnék félkarú rablónak valami lepukkant kocsmába :D

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#33) Quiksilver


Quiksilver
aktív tag

Hmm. egész jól néznek ki. Ilyen S.T.A.L.K.E.R. fan-nak mint én legalábbis biztos bejön... sztem

[ Szerkesztve ]

Az embereket két dolog foglalkoztatja az ősidők óta: 1.Ki találta fel a munkát? 2. A többiek miért nem verték agyon?

(#34) Alchemist


Alchemist
addikt

Egybites fogyasztó nem fog ilyet venni, ha az ára nem is, a csomagolás biztosan elriasztja.

Éppen olvasok egy érdekes könyvet az antigravitációról... képtelen vagyok lerakni.

(#35) norbi1992 válasza tome.jr (#30) üzenetére


norbi1992
tag

nem akarlak leszólni , de a nem a mondat értelmezésével, hanem a megfogalmazásával van szerintem gond :F valahogy én se értem , hogy Core i7 és a ddr2 közt mi összefüggés van

(#36) gametofiton


gametofiton
tag

Értem én, hogy jól néz ki, és vagány, de akkor miért nem 1200MHz 5-ös időzítésekkel?:)

(#37) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Hiába no a ddr2 a halálán van. Már nem lehet/érdemes az idözitéseket szoritani. De azért lé is kell a cégnek. Ezért r.b.sznak egy sárga cuccost oszt had szóljon. Amúgy ilyen ramból annyi van mint a szemét, de egy próbát megér. Elkeseritő. :O

Amd - Radeon - Ryzen

(#38) WonderCSabo


WonderCSabo
félisten

Hírben jó poén, de ki fogja drágáért megvenni? :U

(#39) luw2win


luw2win
őstag

Stalker pwnd :D

NoLF: :DDD , így van

.“Azért nem jut olyan sok ember sehova az életben, mert a hátsó kertben keresgélik a négylevelű lóheréket.”

(#40) #65675776


#65675776
törölt tag

Szerencsétlen koffer többe kerül, mint amennyit a tartalmának kétszerese ér...

(#41) tome.jr válasza norbi1992 (#35) üzenetére


tome.jr
addikt

Jöjjön akkor egy kis mondat elemzés, abból azért nem voltam annyira rossz. Az eredeti szöveg így szólt:

Miért gondoljátok hogy Core i7 világában egy design-os ddr2 ramot mondjuk kb 25k-ért ne lehetne megvenni?

Tehát arra gondoltam, hogy a mai világban (Core i7 világában) amikor már Core i7-et lehet venni minimum 150k maximum 400k áron, akkor az a szerencsétlen akinek ez tetszik had vegyen már mondjuk 20-25k-ért sugárfertőzött ddr2-t, ettől ő még nem lesz vérpistike. Az se vérpistike aki Core i7-et vesz 200k-ért. Szóval arra akartam egész egyszerűen utalni hogy a mostani hardware árak mellet én nem tartok vérpistikének egy olyan nyomorultat aki ilyet ramot vesz. Eleve kizárja a ddr2 a vérpistikét. Aki ilyen rammal fog villogni az osztálytársak előtt az nem vérpistike hanem egyszerűen kretén.

Ha ezek után sem érthető mit akartam mondani és mi az összefüggés a Core i7 és a ddr2 között (semmi az égvilágon) akkor világgá megyek.

(#42) Lenry válasza Morden24 (#9) üzenetére


Lenry
félisten

már olyan is van? havernak a régi van, az csak simán világít... amúgy nem mondtam, hogy az jobb lenne, egyiket se tartom semmivel értékesebbnek, mint az én teljesen minden nélküli natúr CSX-eimet.
talán annyival jobb ez, hogy van hűtője... na de a festés... senki nem látja... és hogy van hozzá doboz? igazán nagyszerű, kár, hogy megvásárlás után azonnal kiveszem, és többé soha nem kerül bele vissza... igazán semmi értelme, mint ahogy a LEDeknek se...

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#43) sNORh válasza #65675776 (#40) üzenetére


sNORh
addikt

Éspersze nemfogja megvenni seni, mert van egy Moskin memóriakofferem fééémből, elvigyem majd este a ramomat benne? :F

Az önbizalom egyszerűen az a nyugodt, magabiztos állapot,ami pofára esés előtt eltölti az embert. "bár a két legismertebb tesztprogram, a Prime95, meg a world of warcraft hiba nélkül lefut" xD by Soni84

(#44) Laraxior


Laraxior
titán

nagyon jól néz ki...egy ilyen bordát elfogadnék :C kár hogy víz van a ramon :O

- Konfig 1.0: Z790F, 14700KF, 32GB, RTX4090, Thor 1200W, 7000D, Odyssey G9 49" oled - Konfig 2.0: x299 Dark, 9980XE, 48GB, 1080HoF, EVGA 850W, Z906, S90C 77" oled

(#45) isgas válasza mephi666 (#23) üzenetére


isgas
csendes tag

" látom kimodoltad magad :D "

yaya nem akartam nagyon "hullámokat gerjeszteni" :D

(#46) littlelion21


littlelion21
addikt

Legeslegelső érzésem a cikk megpillantása után: ....jajj b*zd meg....

(#47) Metalfan


Metalfan
senior tag

A közeljövőben megjelenő memóriacsomag természetesen mentes lesz minden radioaktív anyagtól
Befigyelne, ha nem ;]

(#48) MegalodonS válasza Metalfan (#47) üzenetére


MegalodonS
őstag

Miert lenne az baj??Megoldana a haz-modding problemat,mert folyamatosan vilagitananak hazak :K

(#49) Metalfan válasza MegalodonS (#48) üzenetére


Metalfan
senior tag

Abból már human-modding is lenne, mert az emberek is világítanának :D Aztán ha valamilyen okból rákap a jónép a radioaktív RAM-okra, jöhet a címlapos hír az újságba: "Egyfejű ember született..." ;]

(#50) MegalodonS válasza Metalfan (#49) üzenetére


MegalodonS
őstag

:)) :D human-modding Nagyoon joooooo!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.