Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Victoryus válasza Jhonny06 (#50) üzenetére


Victoryus
addikt
LOGOUT blog

Akkor megkérek valakit a családban, barátnőm sógorom stb.. Én nem vagyok hajlandó 90-ezret kiadni arra, amire nincs szükségem. Ennyi lenne a normális minőségű 15 colos gumi. Vagy veszek 4 évszakost. A buszokon is azok vannak, és lám egészen használhatóak. A Debrecen-Szegedi távolsági busz az hóban is simán nyomja 90-el, előzgeti a személyautókat.
A nyári száraz úton simán megáll mínuszban is, abs-szel meg főleg. Defenziv, előzékeny vezetés, plusz féktávot betartom. Egyébként az aszfalt úgy is melegebb, mint a levegő ha éri egy kis napfény.

Eladó Lego: 42139 All terrain vehicle

(#52) lapa válasza Victoryus (#51) üzenetére


lapa
veterán

kár, hogy ezt az aszfaltmelegséget nem tudja a hó, mert elfelejt rajta megolvadni.

az, hogy egy buszon lévő négyévszakos gumival ki milyen bátor az tök irreleváns. majd ha vészfékeznie kell, akkor annyira nem vicces. tudom, mert nekem is négyévszakos volt fent. ez kb mintha azt mondanád, hogy érzésre semmi különbség nincs a sima meg a légzsákos kormány között.

nem azt mondom, hogy vegyél téligumit, de dolgokat belemagyarázni felesleges.

(#54) DeltaPower válasza Vica971 (#53) üzenetére


DeltaPower
őstag

Ez itt a reklám helye? Ez is? :U

"Moonshine Whiskey (70°, ízesítés nélküli) van. Fincsi" - Teebee - "De az kiírtaná az egész családomat..Akkor is ha csak én innék belőle.." - forintuser

(#55) Ivan15


Ivan15
senior tag

Hogyhogy nem kötelezö a teeli gumi? Azt hittem kötelezö

Egyatalan hogy lehetne mar hoban nyari gumival ertelmesen közlekedni.< 4 evszakos is jo telen/nyaron, meg a teeli is jo nyaron, csak a nyarival telen ne mar..

[ Szerkesztve ]

(#56) raczger válasza Ivan15 (#55) üzenetére


raczger
őstag

Hallottam a múltkor valami olyat, hogy lehet, kötelezővé tennék. Remélem így tesznek! [link]

www.movat.hu - http://bit.ly/2mIziA4

(#57) Ivan15 válasza Szplöttyy (#41) üzenetére


Ivan15
senior tag

Egy probat meger: Melyik all meg elöbb?
-az a gyerek, aki telen a hoban fut es hirtelen megallitja a labat ugy hogy csusszon -es tolja a laba elött a havat...
-vagy a masik, amelyik futasbol egyre kisebbeket lepve csuszas nelkül fekez le -anelkül, hogy tolnaa maga elött a havat

?

(#58) Ivan15 válasza Ivan15 (#57) üzenetére


Ivan15
senior tag

illetve itt elsösorban az iranyithatosag fontosabb, mint az, hogy melyik all meg elöbb: ha csuszik, a kerek all, akkor azzal mar nem lehet kanyarodni kanyarban -es kikerülni sem, pl. egy gyalogost... a nyari gumival telen... Ha a kormanyzott elsö kerek megall az egyenlö azzal, hogy az auto tovabb nem kormanyozhato!

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.