Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Én még picivel utánad járok, bár nem sokkal(illetve korban alattad 2-vel, félévben előtted 2-vel). Munkához nem szagoltam még, mert vicces szörnyű, de tűrhető(sajnos nem ösztöndíjas) átlaggal, államin, két és fél év egyetem után sincs lövésem semmiről. Illetve ez nem igaz, inkább úgy fogalmaznék, hogy bármi szakmai helyre mennék el, egyelőre kiröhögnének, nekem ég a pofám, ha belegondolok. Hogy ez kinek a hibája? Legalább annyira, az enyém, talán jobban is, mint az egyetemé, ahol a hülye is le tud ma már diplomázni. De a helyzet nem változott ettől semmit. Pedig csak egy épülettel vagyok arrébb, a KVK-n.

A NIK egy nagyon jó és erős kar, megértem, hogy nem haladsz egyszerűen, a TO meg egy agyfasz, gyűlölöm az egészet, a tanárok is b*sznak ránk, állandóan. A saját példám:

Adott egy labor, nem nagyon vágtam a témát, megcsúsztam. Az egy dolog, hogy összesen 2 alkalmat engednek pótolni, ezt valahogy megúsztam, volt rá lehetőségem. Azonban mindenki megúszott, senki nem vágta, az összes alaklom pótlókkal volt tele. Egy adminisztrációs hiba miatt(ami a lusta, tetű, unott labvez cseszett el) lemaradtam egy pótlásról, így nem maradt több. Elbuktam emiatt a tárgyat, lol. Nem hagytam annyiban, írtam az előadónak. Megbeszéltem vele fű alatt, hogy a lab2-es kövi éves csoporttal bemegyek, megírom, a fent említett lusta, nem törődöm labvez kiírja január 7-re a lab1 pótlást, és majd oda bekerül. Bementem, megcsináltam, ez volt 3 hete. A lab1 neptunos kiírás nem került be azóta sem. Írtam a labveznek, le se szart 3 hete, írtam az előadónak, ő már egyszer válaszolt, de nem ő kezeli, így sokat nem tudott tenni. Holnapra lenne kiírva, még mindig semmi. Itt az 5-ös jegyzőkönyv a fiókomban, de neptunban még ott a kapa.

Ez ilyen. Engem is felb*sz rendesen. De addig fogom b*szogatni őket, amíg nem lesz bent a jegyem, ha addig élek is.

Egy szó mint száz, nagy sz*pás, főleg neked, munka mellett, elképzelni se tudom, de ha rám hallgatsz, akkor nem hagyod abba, és kipréseled. Szerintem 5-10 év múlva mindenképp ezt fogod a helyes döntésnek tartani.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.