Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:R

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#2) D1Rect


D1Rect
félisten

Nézd csak, mit olvastam az előbb. :D ;]

(#1) lezso6:
Ezt én akartam. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

hát így tényleg könnyű őstagnak vagy phatya>&#&@úristennek lenni :D
,, :R :R "

(#4) lezso6 válasza D1Rect (#2) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Ő időközben amúgy újra senior tag lett. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#5) Viktor77 válasza lezso6 (#4) üzenetére


Viktor77
titán

Csak töröltem az értelmetlen, 1-2 szavas, csak smiley-s hsz-eit, amiket az elmúlt pár órában azért csinált, hogy rangot léphessen.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#6) lezso6 válasza Viktor77 (#5) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nem értem miért kell idáig lesüllyedni, egy kis szavacskáért... :(

Bevallom én is igyexem őstag lenni, de azért olyat szólongatok hozzá, aminek tartalma is van. ( Pontosabban inkább az a bajom, hogy gyakran lusta vagyok hozzászólni a dolgokhoz, pedig lenne mondanivalóm. :D )

[ Szerkesztve ]

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#7) Gergő_ válasza lezso6 (#6) üzenetére


Gergő_
őstag

én is ugyanígy vagyok ezzel, de egyszerűen nem tudok napi 10 szakmai hsz-t összehozni( pedig kb annyi kéne hogy normális tempóban lehessen egyedi arcképem)
a rangoknak nem tulajdonítok nagy szerepet, elég sok dilettáns van a seniorok-őstagok között is és az újoncok között is akadnak kultúrált szakmai hozzászólók

Lehet mégis nekem is gamepodoznom kéne :DD

(#8) Peter Kiss


Peter Kiss
senior tag
LOGOUT blog

Nem szeretnék őstag lenni:
1. Öreg lennék;
2. A sok HSZ kevés olvasást feltételez;
+1: Szánalmas, hogy hány ember küzd a magasabbért, de a hab a tortán az, amikor szóvá teszi, hogy "szintet lépett", pfuj;

Emellett az említett beírások kb. ennyik:
First post
Fucking g.y
Second post
Go away!
...
/We didn't start the flame war/

(#9) csimav válasza Viktor77 (#5) üzenetére


csimav
senior tag

Köszönöm Viktor bácsi.

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#10) vPhis válasza Viktor77 (#5) üzenetére


vPhis
aktív tag

:R :R

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#11) BITBOYS válasza lezso6 (#6) üzenetére


BITBOYS
addikt

Ezzel a hozzáállással csak lelkes semmitmondó lehetsz :DDD

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#12) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Van értelme olyan írást kreálni, aminél úgy is tudod, hogy telepakolják az általad annyira utált hozzászólásokkal? ;]

(#13) ABE


ABE
őstag

Várom az új hozzászólásokat :R, köszi a bejegyzést, nekem tetszik, szerintem jó megjegyzések fognak születni itt.

u.i.:

Őstag lettem! - Jaaaa, már egy ideje... :DDD

(#14) Mania


Mania
senior tag

Akár PH! FAQ is lehetne :D

A:
A mai elvárásokkal teli világunkban egy ember értékét a rangja (hozzászólásainak száma) adja meg?

Q:
"a rangoknak nem tulajdonítunk nagy szerepet, elég sok dilettáns van a seniorok-őstagok között is és az újoncok között is akadnak kultúrált szakmai hozzászólók" - by Gergő_

(#15) mephi666 válasza Mania (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

hát jah... sok szakmai kommentem összejött az elmúlt bő 1évben (főleg gamepod-os témákhoz szóltam), amióta regisztráltam... vagy 6-7éve rendszeresen olvasom egyébként az oldalt a társoldalakkal együtt (az egyik hasonló hw-es oldalról szoktam át, ahogy ott a színvonal durván lecsökkent) épp egy hw-aprós termék miatt regisztráltam és rendesen ideszoktam :) próbálok mindig tenni valamit tartalmilag az adott posthoz, ha érzem, hogy oda szólnom kell... a rangra meg teszek nagy ívben... ha vissza lennék minősítve újoncnak, vagy bárminek, az sem érdekelne... a rang lényegében egy statisztika a regisztráció óta eltelt időről meg a kommentszámról... olyan, mint az iq: lehet valakinek 150 fölötti, ha az egy tapló paraszt... másnak meg 80as és emberileg példakép lehetne... ilyen dolog ez... sokan nekem is a szememre vetették, hogy sok hülyeséget beszélek, de én ilyen vagyok :) ...és nem amiatt teszem, hogy mielőbb ph-atyaúristen legyek... nem érdekel a rang... a való életben próbálok inkább "valaki" lenni...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) ollie válasza Mania (#14) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Az "A" és "Q" betűket felcserélted.

***

(#17) Mania válasza ollie (#16) üzenetére


Mania
senior tag

Sry, tényleg(Copy/Paste) :W

[ Szerkesztve ]

(#18) D1Rect válasza vPhis (#10) üzenetére


D1Rect
félisten

:R :R

(#19) lezso6 válasza BITBOYS (#11) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

:DDD :DDD :))

Más:

Amúgy nem értem miért számítanak a gamepod hozzászólások szakmainak. Szerintem lehetnének ezek is közösségiek, vagy akár létrehozunk egy új hozzászólástípust: kockulási hozzászólás, s akkor legyen az értéke 0.5 szakmai. Mert szerintem az, hogy valaki játszik, vagy ért is a géphez, az két dolog. Szvsz. :)

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#20) csimav válasza D1Rect (#2) üzenetére


csimav
senior tag

Különben már megtanultam írni:) Nem fogok többé 1-2 szavas marhaságokat meg smájlikat benyögni. :) Jó kisfiú leszek :DDD

[ Szerkesztve ]

Ha van Moneybrookers-ed, akkor irj rám, légyszives.

(#21) tildy


tildy
nagyúr

Ráadásul szakmai hozzászólásnak is számolódik -pl. gamepod- miközben a szakmai logout meg nem ....
lol.

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#22) lezso6 válasza tildy (#21) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Na ez meg a másik... :U

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.