Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

mivel irányította a srác a játékot? :F

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) balintka válasza orbano (#1) üzenetére


balintka
addikt

Nagyon állatul néz ki a quake a telón!

(#3) marcee válasza orbano (#1) üzenetére


marcee
addikt

Bennem is felmerült. Lehet, hogy timedemo volt? Vagy ha rosszmájú akarok lenni akkor videó. ;] Mindenesetre nekem annó a 486dx2-80-as Cyrix-emen, 8MB RAM-mal, a félmegás ISA-s trident-tel gyengébben futott!

\m/

(#4) (Kolombusz) válasza marcee (#3) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Igen, csak ebben nem 486-os proci és nem 8 mega ram van. :D
Quaket még nem próbáltam, de az enyémben, amiben jóval gyengébb proci és sokkal kevesebb ram van a duke nukem 3d és a doom 2 megy.

(#5) tkazmer válasza marcee (#3) üzenetére


tkazmer
addikt

nem irányította semmivel sem, mert játék közben egyszercsak kialudt a billentyűzet világítás, ami pedig nem hiszem, hogy intenzív használat közben a látható fényviszonyok között megtörténhet...

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#6) (Kolombusz) válasza tkazmer (#5) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Wazze, szét sincs csúsztatva a telefon!!! :U
Fake.

[ Szerkesztve ]

(#7) Vertic válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


Vertic
aktív tag

vagy timedemo. szerintem az.

'' ... tehát háromig számolj, és ameddig számolsz az három legyen ... ''

(#8) Goose-T válasza (Kolombusz) (#6) üzenetére


Goose-T
veterán

Lehet hozzá bétót billentyűzetet is kapcsolni. [link] De biztos fake. Te sosem láttál még 3D-s játékot Symbian-os telefonon futni? Pl. Tomb Raider is van S60-ra, legalább ilyen jó grafikával.

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#9) (Kolombusz) válasza Goose-T (#8) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Dehogynem láttam, sőt cikket is írtam róluk. ;)
Bár szerintem a Quake jobban néz ki, mint a TRL, vagy BIA3D.

(#10) rumos14


rumos14
nagyúr

fék vagy nem fék, ha tartjuk a tempót, 10 év múlva hd felbontásban játszunk a crysis-szal a mobilunkon :)

(#11) eddie17


eddie17
addikt

Ez nem az a rész, amikor a menüben mászkálnál és a háttérben meg megy a lövöldözés? Vagy az nem a quake-nél volt? :F

(#12) (Kolombusz) válasza rumos14 (#10) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

De csak beépített kivetítővel.
Nekem az N80 felbontása is HD már. :DDD Ilyen kis kijelzőkbe ennél nagyobb felbontást felesleges betenni.

(#13) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

csatlakkozom a fake-re szavazókhoz...
se a telefon nem volt szétcsúsztatva, se a billentyűzettel nem tud ilyen mozgásokat végezni... ;]

mondjuk attól még látványos volt.. :B

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#14) rankesz válasza bolondember (#13) üzenetére


rankesz
veterán

Én meg elég nagy Quake fan voltam ahhoz hogy felismerjem hogy ez a demo a játék elején. Ezzel a demoval lehetett fps-t is mérni úgyhogy jól ismerem... :D
Szóval szerintem nem fake

Közben találtam egy ilyet is:

[ Szerkesztve ]

(#15) bolondember válasza rankesz (#14) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

okés, rosszul fejeztem ki magam megint:
a videó az tuti eredeti, csak a Te videódon is látszik, h nem lehet úgy irányítani, mint ahogy a demón ment...

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16) Yutani válasza rankesz (#14) üzenetére


Yutani
nagyúr

Valóban, az elején magától megy a játék. De hát ez is elég ahhoz, hogy a telefon 3D képességeit megmutassa a Quake.

#tarcsad

(#17) eddie17 válasza Yutani (#16) üzenetére


eddie17
addikt

Ezt mondtam én is, de senki nem figyel rám :)

(#18) joshua7 válasza Vertic (#7) üzenetére


joshua7
veterán

Szerintem is simán lehet az.

Semper Fi

(#19) Ombi5


Ombi5
őstag

CSak hat iranyitas ,kuka... :C

(#20) Dare2Live válasza bolondember (#15) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

van még pár videoakár tuben is ahol még irányítást is elmutogatják.

aka: Tuti nem fake.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#21) rumos14 válasza (Kolombusz) (#12) üzenetére


rumos14
nagyúr

ugyanezt mondtuk amikor először láttnuk vga felbontást 14-es monitoron. hogy ennél jobb már nem is kell :)

(#22) Daweee


Daweee
őstag

Ez véletlenül nem C2Doom alapú game? Mert az már az ős symbin is volt... nem új.

(#23) Sam8888


Sam8888
tag

Nekem már majd' egy éve fentvan a 6600-mon a Quake... És nem C2Doomos verzió, hanem ugyanilyen. Igaz, egy kicsit beszaggatgat, de attól még játszható, élvezhető, és persze nem egy 150ezres mobiltelefon.

(#24) czappa


czappa
aktív tag

Ha csak amiatt mondjátok h fake, mert nem nyomkodja a gombokat:
Nem fake, mert ez a quake1 shareware elején játszott demok közül az első.
(Tehát ha a progi elindítása után nem csináltál semmit, akkor demokat láthattál és ez az első.)

Annó sokat toltam quake1-et.:)

[ Szerkesztve ]

(#25) Sam8888


Sam8888
tag

Nem kamu

[link]

Innen meg leis szedheted akár:

[link]

Nokia 6600-tól felfelé bármelyik symbianos telón megy!!!!!

(#26) Goose-T válasza (Kolombusz) (#9) üzenetére


Goose-T
veterán

Akkor nem értem ezt a vaskalaposságot. :DDD A vicc jut róla eszembe, mikor a parasztbácsi vidékről elmegy állatkertbe, meglát egy zsiráfot, és kijelenti: "Ilyen állat márpedig nincs!".

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#27) HXY


HXY
addikt

Valakinek sikerült már összehoznia bluetoothon a multiplayert?

(#28) Sam8888


Sam8888
tag

Még sosem próbáltam, mert nincs a környezetemben mégegy symbianos teló :D

(#29) Niquis


Niquis
aktív tag

Na, látszik, hogy régen volt a Quake-era, pedig alapjáték:) Ahogy már megírtátok mostanra, ez az első timedemo, amit a játék bead betöltés után.

btw, ez a fake-elés ilyen reflexszerű? beállhat a homáros baccpapucs mellé lassan.

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#30) Epsylon


Epsylon
aktív tag

Ez most komoly, hogy ti ezen gondolkodtok, hogy kamu e??? :D :C Ez nekem még asszem vmelyik régi s6o-asomon is rajta volt. le lehetett tölteni, vagy négy filéből összerakni oszt ment, de csak easy-ben lehetett végigvinni, mert valami shareware volt és a full-ért vmi amcsi számot kellett volna hívni. asszem 4megát foglalt. mindjárt megkeresem a oldalt.

Nincs meg, pedig volt hivatalos oldal is. De tudom, hogy megvolt, végig is vittem, Quake 1, nem enged cheat-eket, idegesítően villog. Nem nagy kunszt. Akkor valami nagyon nagy dolgot mondok, hogy Doom is van? Az asszem nekem csak 3 pályás volt és a fekete színt ezüstben adta be, ami nem kicsit bxta a szemem. Jah, tudni kő, hogy ha nem gépezek(dolgozom) akkor a telókat gyűröm játékkal és a ruszki wap oldalakon rohangálok a legújabb gaméké. Amint összefutok a quake-kel bedobom a linket.

[ Szerkesztve ]

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

(#31) Epsylon válasza Epsylon (#30) üzenetére


Epsylon
aktív tag

Bakker..... egy sort nem olvastam csak a topicban oszt oda már be van linkelve..... :C :R :W :W :W

A kedvenc játékszerem a csavarhúzó! ;) Dicodes/SvoeMesto

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.