Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tulipanti


Tulipanti
tag

Szép kis gyűjtemény! :C
Ez a játék szerintem kimaradt. [link] :DDD

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#2) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

:C :DDD

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#3) Badman 4ever


Badman 4ever
őstag

Szép kis szeglete lesz ez a birodalomnak, ha leigázzuk. :C :D

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#4) Gergő_ válasza Badman 4ever (#3) üzenetére


Gergő_
őstag

így van
Ping Win!

(#5) geprombolo válasza Tulipanti (#1) üzenetére


geprombolo
senior tag

Szia! Gyere vissza a birodalomba! Unalmas ennyi kannak egyedül :O
#3 Rosszember: nem igázunk le senkit, ezt a picinyke kolóniát egyszerűen beolvasztjuk és kész. Boldogan fognak csatlakozni a Birodalomhoz. :K

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#6) Eastman válasza Tulipanti (#1) üzenetére


Eastman
őstag

...kicsit rákattantam... [link] :U

:D

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Vakegérke válasza Badman 4ever (#3) üzenetére


Vakegérke
veterán

Leigááázniii??? Minek? Új tartománya ez a birodalomnak, nincs semmi leigázni való. :N

Szerk: Tulipanti: Tyuhú, volt már görkorim, meg párnás székek, meg a fene se tudja. Élveztem, aztán valahogy kiesett az életemből.
Neked köszönhetően ismét elkezdek pincérkedni. ;)

[ Szerkesztve ]

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Mr.Csizmás válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

Nincs leigázás, Anschluss lesz, és a Birodalom része lesz ez is ;]

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#9) puttputt


puttputt
őstag

Köszönöm a vonatkozó hozzászólásokat és Tulipantinak a kiegészítést!
Tényleg várjuk a Birodalomba!

Grat. a "keleti embernek"; dicsőséget hozott a Birodalomnak! :))

Majd beszélek a királlyal, hogy feltétlen hódoljanak be mindannyian! :D Vagy legalább linkeljék ki a Birodalmunkat... ;] :DDD

Ice!?: Tetszik a lak? :D

Vakegérke: Picinyke kolóniát? Lehet, annyi lakója van, mint a PH-nak összesen... :)

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#10) Badman 4ever válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Badman 4ever
őstag

Akkor szépen megkérjük őket, hogy csatlakozzanak. :K

Android: elavult, mókolt Linux kernelre rágányolt virtuális gép. Macrohard SpyDOS 11 - Something went wrong. :( Vigyázat, a pingvin harap! Házi szerver Tualatin Pentium III-S 1.4 GHz alapon, Ryzen nagyvas, Bulldozeres AMD laptop és Pine64 PinePhone - Arch Linux mindegyiken. Ender 3 Pro rules!

(#11) Tulipanti


Tulipanti
tag

Örülök, hogy tetszett a játék sokaknak! :) Én is elvoltam vele egy pár napig! :))

"Játszunk erotikus bújócskát. Picit segítek: az ágyon leszek meztelenül. Sok szerencsét!" :D

(#12) puttputt válasza Tulipanti (#11) üzenetére


puttputt
őstag

Azzal is, amit ide a bejegyz. tetejére linkeltem. :D
Sokat kell "szárnycsapdosni", amíg valakinek olyan lakja lesz, mint a legalsó képen...
Amúgy elárulom, épp csak látogatóban voltam, jobban mondva elfoglaltam a házat - ilyet is lehet -, mert a gazdája, az egykori építő már kiköltözött és felelőtlenül ott hagyta tárva-nyitva! :Y :R Jöhettek majd bulizni! :K

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#13) Hasek


Hasek
Közösségépítő

Tuti jó. Regisztráltam, bár még ki kell igazodnom, hogy "mi merre", mert nem megy ez olyan könnyedén. :D

Viszont én igenis, leigázom őket! Egyszemélyes leigázás. Lenyúlták a képregényem... :((( Ez megbocsájthatatlan...

p.s.: Azt a nekem címzett képet nem értem. :B

Üdv. H

(#14) puttputt válasza Hasek (#13) üzenetére


puttputt
őstag

Ja, az állítólag a helyi képregény. Szerintem gyengébb színvonalú... :D
Igen, az tűnt fel, hogy az együttes tagjai feltűnően hasonlítanak az ottani "kabalaállatkákra".

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#15) Hasek válasza puttputt (#14) üzenetére


Hasek
Közösségépítő

Khm. Bármi is van a háttérben, leszögezem, hogy ezzel a weboldallal és azokkal a figurákkal, most találkozom először. :D

Üdv. H

(#16) geprombolo válasza Hasek (#15) üzenetére


geprombolo
senior tag

A pingvin van veled! Legalábbis a gugli szerint. Szerintem a Ping Win legyen veled, meg a lézerceruzád, mert ugyebár te vagy a grafika- felelős kis birodalmunkban... :C

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#17) geprombolo


geprombolo
senior tag

Hihi, nagyon jó hely! Csillecsúszka. Yippeee!!!

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#18) geprombolo válasza geprombolo (#17) üzenetére


geprombolo
senior tag

Így is lehet csillével közlekedni!

Van jobb is, de nincs annyi kezem, hogy egyszerre vezéreljem, meg képet is csináljak :(

[ Szerkesztve ]

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

(#19) puttputt válasza geprombolo (#18) üzenetére


puttputt
őstag

Nagyon szuper! :D
Gratulálok! :))
Igazi "freestyle" csillézés. :)

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#20) geprombolo válasza puttputt (#19) üzenetére


geprombolo
senior tag

ha látnád, amikor keresztbe fordítom a csillét és úgy repesztek vele, vagy amikor felkapom és futok vele! Na, az a buli! :DD :DD :DD Majd megpróbálok képet csinálni.

cmd: ping win! Vakegérke, odafent találkozunk és játszunk tovább, mert játék az élet!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.